0 oy
1,054 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bazen sosyal medyada görüyorum. Doğumdan çıktım herkes bebeğin yanında annem birtek bekliyordu diye o postları gördükçe üzülüyorum. Doğumdan çıktım eşim zaten doğumada girmişti yanındaydı ama çıktığım annem bebeği alıp odaya gitmişti eşim beni aldı odaya götürdü birtek eşim bekledi kapıda. Annem bırakıp gitmişti. 

109 Cevaplar

0 oy
(2,226 puan) tarafından
Benimde annem bebeği alıp odaya çıktı hemşireyle beraber . Özel hastane ama ne olur ne olmaz diye 

Eşim bekledi beni gitmek istemedi
-Reklam-
0 oy
(997 puan) tarafından
İki dogumuma girerken de sadce esim kaynanam kayınpeder vardı amlythane önünde bekletmiyorlar bebeği babaya verdikten sonra siz odaya geçin anne yi biz getircz diyorlar eşim eşim beklemis yinede başka biri yoktu annem doğumunda bile yoktu 3. Doğum yapicm yine olmayck
0 oy
(262 puan) tarafından
Tabiki annem ve eşim 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
3 doğum yaptım sadece 1 tanesinde annem vardı diğerlerinde kaynanam ve eşim vardı hep ilkinde 10 gün sonra geldi 2 cide 3 gün sonra geldi 3 cude 1 hafta sonra geldi ilkinde kaynanam baktı diğer ikisinde kendim baktım kendime 
0 oy
tarafından
Annem gelemedi yanıma kaynanamda eşim bebeği bile görmedi beni beklemisti kapıda gözleri dolu doluydu isterdim annemin beklemesini:(
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Herkes vardı aşağıda bekliyorlardı dopum yaptım hatta güvenlik asansöre binerken adımı söyledi bende evet benim demek için bi döndüm herkes güvenliğin bekleme salonundaydı annem babam eşim kayımvalidem kayınbabam görümcem kaynım falan hepsi sarıldı falan sonra tabi eve gittiler sabah geldiler 10nda yine aynı kadro
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Doğumum bitti kızımı yoğun bakıma kaldırdılar annemde odaya çağırdım geldi ama dışarda teyzemler annemler eşim kuzenler hepsi kapidaydi girerken de ordaydilar kızımın peşine gitti yarışı başka hastaneye sevk ettiler ya onun peşine gitmişlerdi eşimde ilk çocuk hasarlı dedikleri için ona koşmuş ama ambulansa binmeden koşup yanıma gelmiş nasılım diye kızımı yoğun bakımdan çıkana kadar hiç göremedim eşim yani ilk halinide göremedi sonra rica etti yoğun bakım hemşiresi sadece resmini atmıştı
0 oy
(1,322 puan) tarafından
Ne gerek var birinin olmasına ben bunuda anlamıyorum ben kim vardı hatırlamıyorum bile ama kocam yanımda bile yoktu onu biliyorum ilk digumumda annemlere gelmiştim doğum için daha vardı doğuma bebek hareketleri azalınca kalp atimlari bozulunca aniden sezeryana aldılar ki doğum çantasını bile getirmenize izin verdiler gitti kuzenim aldı geldi erkek kardeşimle sonra doğurdum babası ertesi gün gelebildi yani böyle şeyleri takmaya gerek yok bence 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Daha taze anne olarak yazıyorum :) 9 ay karnımda olduğu süre içinde yanımda sadece eşim vardı zaten eşime sonsuz güvenim var herşeyde hiç kimseye güvenmem eşime güvenerek bir işe kalkişırım normalde sezeryan olacaktım 23 20 sinde sancılandim sabahı nışanım geldi sancılarım vardı acilmm vardı ama bebeğim makat gelişi olduğu için acil sezeryana alındım ve yanımda sadece eşim vardı eşim öyle panik etti ki beni arabayla giydirip getirdiler kapıda bana bir bakışı vardı bütün acıları unuttum bakışı ömür boyu asla unutmiycam doğuma girdim çıktım kapıda eşim vardı biz gurbetteyiz eşim asker komşularımız var sonra onlar geldi saolsun ablam geldi sonra kayınvalidem supriz yapti geldi değişik bir serüvendi ilk bebegimiz korktum heyecanlandım bütün duyguları bı anda yaşadım bu benim serüvenim oldu ..:)

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 393 göst.
25 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 395 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 273 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 150 göst.