0 oy
1,047 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bazen sosyal medyada görüyorum. Doğumdan çıktım herkes bebeğin yanında annem birtek bekliyordu diye o postları gördükçe üzülüyorum. Doğumdan çıktım eşim zaten doğumada girmişti yanındaydı ama çıktığım annem bebeği alıp odaya gitmişti eşim beni aldı odaya götürdü birtek eşim bekledi kapıda. Annem bırakıp gitmişti. 

109 Cevaplar

+1 oy
(9,247 puan) tarafından
Ne yapacaktı kadın canım bebegınteslim etmişler orda bekleyemez ki
tarafından
Doğum hane ile odam arası 2 metre kadardı zaten ama kapının önünde çıktığımda annemi görmek daha farklı olurdu
(9,247 puan) tarafından
Yanlış düşünüyorsun ne kadar yakın olursa olsun o cocugu bırakmazdı
-Reklam-
+1 oy
(1,271 puan) tarafından

Ben doğumdan çıkarken tam bir fiyaskoydu  eşim kız kardeşim yeğenim annem babam arkadaşlarim  hastane güvenlikle ri hastane çalışanları hastane müdürü baş hekim yardımcı bepsi oradaydı 

ÇÜNKÜ EŞİM AMELİYAT HANENİN KAPISINI KIRMIŞ SONRA PERSONEL LE KAVGA ETMİŞ  BAS HEKİME KADAR HERKESİ O RAYA TOPLAMIŞ :D 

(1,271 puan) tarafından
Valla kuzum herkesin bünyesi bir değil yaşım kadar ameliyat geçirdim beyin ameliyatından tut ta aklına gelebilecek herşeyi ama birtek sezeryanda zorlandım ilk doğum da içerde kanama oldu narkoz veremediler canlı canlı kebegimden delip tüp takip boşalttılar şimdi biri bana sorunca imkanın varsa asla sezeryan yapma normal doğum yap diyorum
(147 puan) tarafından
Ayy Allah ne yapmasın seni emi;););)
(147 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
(4,977 puan) tarafından
Eşin yüzde bı milyon haklı
(1,271 puan) tarafından
Evet sonuna kadar haklı o yüzden benimle ilgilenen personeller uyarı aldı ve hepsi bizden özür diledi

Ben il dışında bı hastaneye gidiyordum ve diğer evlatlarımi da o hastanede kaybettim benim le ilgilenmesi için bu evladımı sağlıcakla kucağıma ala bilmem için benimle ilgilenecek olan ekibi o gün özel ayarladilar ve sadece hastalari bendim ve 24 saat nöbet şeklinde ayarlandı benim dosyamı farklı bir Dr devredim Dr hastaneden çıkamadı çok şükür oğlumu sağlıcakla kucağıma aldım
0 oy
(95 puan) tarafından
Benim eşim annem ve kaynanm vardi
tarafından
İyi yine annen beklemiş seni
(95 puan) tarafından
Evet bir saniye ayrılmadı yanında 12 saat sancı çektim yanındaydı hep
tarafından
Benim annem doğum anında kapidaydi almadılar içeri onu ama bebek çıkar çıkmaz gitti hemen
0 oy
(283 puan) tarafından
Herkes gitmişti bende kimse beklememiş
tarafından
Nekadar acı
0 oy
(657 puan) tarafından
Eşim doğuma girdi fakat bebeği yukarı cikarirken o da bebekle çıktı. O şekilde konuşmuştuk. Annem de yukaridaydi.
tarafından
Eşim sadece dikis atılırken çıktı ona dayanamıyor diye daha sonra geldi tekrardan yanıma
(657 puan) tarafından
Benim doğumhane ile odam arasında 7 kat vardı. Bebeği yalniz göndermem odaya. Odada beni bekliyorlar zaten. Lüzum yoktu kapıda beklemelerine bence. İhtiyaç hissetsin söylerdim önceden.
0 oy
(2,705 puan) tarafından
EŞİMMM❣️Bebek benden önce cıktı odaya benım ısınmam uzın sürdü geç cıktım eşım asansorun onunde beklıyordu yaslı bı amca götürüyordu ona dedım abı kapalıyım ben saclarımı bonenın ıcıne koyarmısın dedım sagolsun benı düzelttı üzermi fılan guzelce kapattı cıktık.odaya girdigimde bebişte odadaydı ablam yanındaydı ben gelınce herkes benı yataga koymak ıcın bana geldı zaten ghjkkkhg
tarafından
Ben gittim tek başıma oturdum kalktım herkes bebeğin pesindeydi
(2,705 puan) tarafından
Yaa kıyamam yaa:(( bız bu muhabbetı geçen yaptık bende yenı öğrendım bacm:)yanı narkozun etkisine ben parça parça hatrlıyorm bı esımın dısarda bekledıgı an vardı sonra odada herkes cocugun basında görüntülü konusuyo eşim annesıne gösterıyo ben orda tam kendıme gelelemişim yarm yarm dı hersey  geçen dedım sen böyle böyle etttın bana gelmedin dedim sacmalama yaa senı ben karsıladm yatırdık naslsın diye sordum alnından öptüm sonra aradm ben bızımkılerı fılan dedı cok güldğm meğer ben kafamda kurmuşum kendım
0 oy
tarafından
Kızımda çıktığımda kayınvalidem eşim ve kayinpederim vardı 

Şimdikinde ise bebeği ben çıkmadan götürüp verdiler çıktığımda kimse yoktu bebeği de alıp odaya gitmişlerdi 
tarafından
Yani bir kişi olsa bekleseydi ne olurdu acılı halde çıkıyoruz odadan
tarafından
Aman kapıda bekleyip ne yapicaklar ki bebeği teslim etmişlerdi zaten odaya götürdüler ama annem iki doğuma da gelmedi gelseydi kesin beni beklerdi
tarafından
Tabii annelik benimki bebekle gitti :)
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Eşim kayın validem görümcem ablam ve birde büyük kaynım hepsi olması apayrı ama ablamı görünce tüm acılarım dindi sanki bir anda :'(

tarafından
Demek istediğim buydu işte.
(2,405 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni dogumum sürpriz oldu ablamalar gelelim mi dedi yok doğum değil dedim sonrasında tlf nu alıp haber verme fırsatım olmadı eşim aramış ben içerdeyken hemen gelmiş ablam kurban olduğum RABBİM dertlerini göstermesin salondan bı çıktım karşımdaydi yazarken bile gözlerim doldu beeee :((((
0 oy
tarafından

Annem ve eşimin annesi bebeği alıp odaya çıkmış kimse yoktu :D eşimde eve çanta almaya gitmiş. Bizim ansızın oldu çorba gibiydi. 

tarafından
Bende annemgil bize geldiler ertesi gün kontrolüm vardı gittim doğum başladı suni ile :)
tarafından
Bizim p. Yedi planlıydı. Benim kız cumartesi sabaha karşı 5te gelmek isteyince. Doktorum da sehir dısına çıkmıştı. Hem başka doktor hem plansız oldu.
0 oy
(13,702 puan) tarafından

İlk doğumda eşim annem babam görümcem..

İkinci doğum erken olmuştu  doğumdan çıkınca haber verdim annemlere doğurdum diye.
O yüzden eşim vardı.
Görümcem evden oğlumu alıp geldi  doğumdan ciktigimda
tarafından
Benimde babam odada bekliyordu bizi annemde bebeği almış hemen götürmüş eşimde geldi içeri üstünü giymeye yardım etti tekerlekli sandalye oturtacaklardi dedim oturamam eşim koluma girdi yürüyerek gittim öyle
0 oy
(973 puan) tarafından
Ben bebisle çıktım doğumdan herkes bekliyordu odaya aldılar beni herkes bebeğe koştu eşim hiç bebeğe bile bakmadan yanıma geldi acıyor mu dedi titreme vardı vücudumda üzerimi örttü elimi tuttu alnimi öptü kızımıza baktın mı dedim öyle bakmaya gitti bana aşırı değer verir ilk defa ameliyata girdim aşırı korkmuştu eşimde birşey olur bana diye :)
tarafından
Maşallah daim olsun sevginiz :)
(973 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim cümlemizin inşallah :)
(2,475 puan) tarafından
Ayy ağladım yaa hormonlarım tavan

Ben sezeryan oldum karnıma bastirdiklarinda disarda eşim duymus zor tutmuşlar içeri girmeye çalışıyormuş dışarı çıktığımda agliyordu  hep benim yüzümden bu haldesin diye tutturdu. ssjsjsjs dedim deli napcaz çocuk yapmayalım mı  
İkna ettim çıktık yukarı asansorle

Sonra tabi bebeğimi kaybettim 11 ay oldu şimdi tekrar hamileyim okuyunca ağladım
(973 puan) tarafından
Ayy canım ya çok uzuldum Allah'ımin imtihanı demekki meleğini erken yanına aldı başka melek verdi sana Allah'ım sağlıkla kucagina almayı nasip etsin canım benim eslerimizi başımızdan eksik etmesin ya ben sabahtan doğum haneye girdim akşam 6 ya kadar doğum olmadı bahcede bekliyordu beni kayınvalidem anlatıyor dört dönüyordu oralarda diye zaten kapıdan çıkarken eşim merdivenden çıkıyordu beni hemen asansöre aldılar gozgoze geldik eşimin kosarak merdivene kostugunu gördüm asansörü beklemeden ben yukarı çıkmadan o oradaydı şimdi yazdıkça o anlar gözümün önüne geldi ya eşin de seni çok seviyor canım zaten bize değer vermeseler titremezler uzerimize iyiki varlar ya :)
(2,475 puan) tarafından
Amin sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağıma alırım inşallah.  Öyle vallah hiç bir zaman başımızdan eksik olmasınlar ❤️❤️
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Annem kardeşim kaynanam kayinpederim kaynım ve başta eşim hepsi kapidaydi bebeği göstermisler önce sonra hepsi beni beklemiş .
tarafından
Ya ne güzel
0 oy
tarafından
Norml doğum yaptım devlte kapıda annem babam kaynim eşim kaynna bekliyordu esimle bn yanlz çıktık digerlri kaynım hariç odaya geldiler 
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Eşim de annem de bekliyordu. Zaten kızım kucağımda çıktım ameliyathaneden :)
0 oy
(482 puan) tarafından
Sezeryan doğum yaptım malum ameliyathane kapısında kimse yoktu. Ama bebegim önde ben arkada hemşire hanım yukarı çıkarırken bizi asansörden indigim an Rahmetli babam:( nurlar içinde yatsın can babam :( sonra annem eşim kuzenim ve esi karşılanmıştı beni. Dünyanın en güzel duygusu .özellikle iyi ki babam evlat sahibi oldugumu gordu torununu cok ama çok severdi. Oglum 22 aylık olunca babam öldü:( bana da geriye anilar kaldı. Kizlar hayatta kimseyi incitmeyin özellikle de ana baba ve iyi bir eşiniz varsa eşinizi ve kardeşlerinizi.  Ölümün saati yok. Sevin sevilin aile rızasını çokça alin 
0 oy
(197 puan) tarafından
İlk doğumda iki halam teyzem babaannem babam annem kaynanam eşim kaynım kapıdan bı çıktım babamı görünce çok utanmıştım ben kuzenimin düğün günü doğum yaptım bizimkilere söylemeyin dedim kaynanama beni doğuma aldılar onlarda duyunca hemen düğünü bırakıp geldiler ama çok mutlu olmustum
0 oy
tarafından
İlkinde bı çıktım kimse yok. Bebeği odaya goturmusler herkes peşinden gitmiş:))

İkincide eşim vardi
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Esim ve annem vardi annem sancı odasında bile yanımdaydı 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Annem babam eşim vardı kızım vardi
0 oy
tarafından
Ona bırakıp gitme demeyelim bebisle ilgilenmiş ... Eşim eltim erkek kardeşim kapidaydi çünkü hastanede en son doğum yapan bendim kimse kalmamıştı bebekle beraber götürdüler bebeğim yatıyordu yanıma getirir misiniz dedim o sıra biz koridordaydik gözlerini açıp boncuk boncuk bana baktı ilk dokunan ben olmak istedim parmağımı uzattım sıkı sıkı bir tuttu ki anlatamam canımın içi sonra doğrularak parmaklarını öptüm o zayıf derisinin hissi ve kemik küçüklüğü dudaklarımda izi hala ayyyy ya

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 391 göst.
25 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 393 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 273 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 150 göst.