0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İlk defa kullancam djjdjs cahil kaldım biraz 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Program sayısına mutlaka bak canım 
tarafından
Hangisini onerirsin
tarafından
5 programlılar var onları öneririm benim makinem öyle 30 dk 1 saat 2 saat 3 saat 3buçuk saat diye gidiyor
tarafından
Bende daha dün aldım 5 programlı
tarafından
Grundig markası bu arada
-Reklam-
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Bence kullanmadan önce tabaklarda kalınti bırakmamak çok önemli. Ben 2 yıldır makinemi kıllanıyorum ve öyle çok iyi bi marka da değil ama filtresi vs pırıl pırıl 
tarafından
Marka ne canım
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Benimki bocsh 4 programlı ve çok memnunum çok programlı olmasına gerek yok 4 program yetiyo aliyosan sende öyle al bence 
tarafından
Baktım da onlar pahalı ya benim bütçem en fazla beş bin
tarafından
Ben 5 bine 5 programlı aldım daha gelmedi yarın falan gelir çok beğendim markası Altus dijital bu arada
tarafından
Altus bulasik makinasi harika kayınvalidem senelerdir kullanıyor çok memnun bir daha alacak olursam yine Altus alırım diyor
tarafından
Buzdolabı, çamaşır makinesi Altus bizimde bulaşık makinesi de alalım tam olsun:)
tarafından
Buzdolabim bulaşık makinam Altus çamaşır makinam Vestel bulaşık makinası aldım ama daha gelmedi bakalım nasıl olcak inşallah iyidir buzdolabından falan gayet memnunum
0 oy
tarafından
Program önemli en az 4 program olsun
tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(7,694 puan) tarafından
Benim arçelik 4 program ama tek programı kullaniyom 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Aysum   benim makina  2 programlı Beko markası alalı tam 11 sene oldu masallah tebarekAllah bu zamana kadar bir problem çıkmadı   makinaya bulaşıklaru koyduğun zaman yemek artığı kalmasın yoksa gideri hep yagir olur cabum tıkanır rabbim hakkinda hayırlısını kolaylığından kolaylıkla versin canımmm ❤️ 
tarafından
Maşallah canım:).  Bulaşık yıkamak beni çok yordu zehram ya
tarafından
Aysum evin işi bitmiyor küçük bebeğin varsa hicbitmez bulaşığı da makine yikasin artık valla yeter :)
0 oy
(134 puan) tarafından
4 programlı altus markası gayet iyi 
0 oy
(266 puan) tarafından
5 programlı

Çocuk Kilidi Özellikli

Alçalıp yükseltilen kademe ayarı

İç tellerin katlanması

Kaşıklık sepeti olan daha kullanışlı bana göre. Üstten çekmeceli kaşıklıklar çok zor geliyor bana 
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(6,460 puan) tarafından
Vestel kesinlikle alma canım 
tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
tarafından
Sans meselesi beyaz eşya 
tarafından
Kesinlikle
0 oy
(61 puan) tarafından
Vestel alma da :) Profilo benimki memnunum 
(830 puan) tarafından
Aynı düşüncede olmamız :)) bende Profilo kullanıyorum maşallah memnunum
(61 puan) tarafından
BİM'in tabletini atsam bile yikiyo maşallah:) anneminki Vestel kadın tertemiz yikiyo koyuyo parlatıcı tablet hepsi marka yine de ya pis kaliyo ya da deterjanı durulamiyo
tarafından
Tmm canım benim ❤️
0 oy
tarafından
66 adet tablet 260 tle buna dikkat et :) 
tarafından
Kız o güzel yikamiyor
tarafından
Ay cidden miiiiiii
tarafından
Evet canım fiyat lar uçtu
tarafından
Anaaa elde yıkamak daha mi kârlı jsjsj
tarafından
Kayınvalidem BİM'in kullaniyor hemde yarım kesip atıyor harika yıkıyor hiç lekeli kaldığını görmedim . Ben fairy almıştım geçen indirimden 36 tanesi 55 liraya düşmüştü. Geçen finish aldım 77 li 140 lira
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Fazla programlı olmasına gerek yok 3 yada 4 program yeter. Zaten 1 uzun program kullanılıyor bir de kisa program. Zaman ayarlama özelliğine de gerek yok. 
0 oy
(1,802 puan) tarafından
Digital olmayan altus 4 program li ve çok memnunum 2 senedir başka ablamada tavsiye ettim oda cok memnun asla ne kir ne leke ne su lekesi parlatıcı bile kullanmıyorum calgonit kullanıyorum okadar 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 274 göst.
1 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 125 göst.
19 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
8 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,317 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.

381,717 soru

11,427,931 cevap

34,988 kullanıcı

...