0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından
kizlar esim bu hafta gecede esim gecede olunca psikolojim bozuluyo yaa 6 aylik huysuz bebekle butun gun insanin gozu insan ariyo gece gece hem bide sacma bi sekilde korkuyorum:)) hep yanliz kalinca aklima ruhani varliklar geliyo :)) ruhum daraliyo tek basima 

12 Cevaplar

0 oy
(1,547 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cnm ben evlendiğim günden beri öyleyim eşim gece gider gündüz belli olmaz saati duamı  eder Bi odanın ışığını açık bırakıp  yatarım 
(4,101 puan) tarafından
Hece ne kız
(1,547 puan) tarafından
Gece yazacaktım ah bu klavye :)
-Reklam-
0 oy
(1,986 puan) tarafından

Benim eşimde nöbette oğlumla tekim evde zaman geçmiyor valla oğlumu şimdi uyuttum yarın akşam bı olsaydı :)

0 oy
(1,230 puan) tarafından
Eşim gecedeyken bende senin gibiyim canm gece surkli uyanırım korkuyorm yani elimde değil 
(590 puan) tarafından
bende oyle aklima getirmemeye calisiyorum daha da geliyo :)
(1,230 puan) tarafından
Kızına sarıl uyu canm ben öyle yapiyorm minicikler ama insan destek alıyor :)
(590 puan) tarafından
ay evet valla bende hep icimden diyorum bebegin var :)
0 oy
(583 puan) tarafından
Buraya saçma açan postları es geç korkmazsn:) bide Ayetel Kürsi oku için ferahlar kötü düşünme m bende hep tekim eşim gececi bir yaşında kızımla takılıyoruz sizin güvenlik mi eşiniz 
(590 puan) tarafından
benim bebegim 7 aylik biz daha takilamiyoruz :) keske benimkide artik buyuse asiri huysuz
(590 puan) tarafından
ay evet bazen sacma sapan seyler soruyolar :))))
(583 puan) tarafından
Oda büyür annesi merak etme:)
(590 puan) tarafından
:)) iyi olsunlarda
0 oy
(17,723 puan) tarafından
:D sorma ya gece eşim mal alacak kayınbaba yeni öldü bende bi ürpermiyo değilim snsns
0 oy
(457 puan) tarafından
Benim eşimde vsrdiyeli calisiyor geceyede gidiyor valla kizımdan dolayi yorgunluktan aklima birşey gelmiyor desem yeridir :) bir an önce uyumak istiyorum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ooo ewlendkk 3 gün sonra tekim hamileyken tektim dogurdum 8 gün sonra tektğm oyle 1 gece falanda degıl ha 
0 oy
(1,733 puan) tarafından

Meditasyon müzik sesi aç onunla uyu ama dikkat et okyanus balina sesi olmasın :)

(590 puan) tarafından
hahahahaha aman bogulmiyim bide uykuda
(1,733 puan) tarafından
Yok kız balina sesi az ruhani ürkütücü ;)
(590 puan) tarafından
hahahaha allah seni
0 oy
(988 puan) tarafından
No korku yes huzurlu hele o gecenin sessizliği bebeler uyumuş sıcak bi kahve missssss :)
(590 puan) tarafından
ben tam keyif yapcagimda bebegim uyaniyo ahhahahaa
0 oy
tarafından
Gece gunduz tek olan ben begndi bunu 
(590 puan) tarafından
anamm :))
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Duanı et yat bence zorlama kendini :) Ben lojmanda oturuyorum ama bu apartmana yakın zaman da tasındım. 6. katta cinayet ve intihar vakası olmus. O na ragmen oturuyorum, bak bir sey olmuyor :D Eşim nöbetçiyken yalnız kalıyorum kızlarımla. 
0 oy
tarafından
En sevmediğim şeydir eşimin gece gelmemesi ama çok çok nadir olur işi zaten gece olmaz en son 3 ay önce bir cenaze işi için şehir dışına gitti o gece kızımla yalnız kaldık ama tek başımıza uyuduk melegimle

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 783 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,586 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 449 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,586 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 430 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Musab (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 573 göst.