0 oy
571 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba kızlar 19 yaşındayım 2 aylik bide 15 aylık bebgim var eşim Eskici işten geliyor yemek yiyor hemen dışarı cikiyor eve Gelince de tv yi açar haber izler bizle hiç ne sohbet ne ilgi bişey göstermiyor kendimi köle gibi hissediyorum çocuklarım olmasa zmana gecmiycek o derece evde oldunda coxuga 5 dkka bak bulasik yikim diyom sbaah yakarsin diyor bende dedim zorlanıyom zor yikiyom valla coxuk Ayama yapışık agliyor hiç umrunda değil 5 dkka sevmekle baba olunmuyor ben napim konusuyom esimle yine değişmiyor aksma kadar iş yemek  çocuklara bak inanın kendime vakit ayiramiyom ama eşim yinede nankör bi çocuklara bakiyon napiyon ki diyor sizce onun yaptı gibi bende onu umursamiyimmi napim bana akıl verin 

11 Cevaplar

0 oy
(105 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Kıyamam ya daha sen çocuk sayılırsın zaten 2 minicikle nasıl çarkı çeviriyorsun maşallah cennetliksin yahu. Sen o yıkadığın bulaşıktan bile ecir kazanıyorsun ama kocanın bu kafa ile yatacak yeri yok. İnşallah en yakın zamanda kıymetini anlar. 
tarafından
İnşallah anlar anliycak gibi değil abla tek istediğim 2 tatlı söz çocuklara biraz baksin sevsin cocuglugumda çok kötü geçti evliligimde tek şükür sebebim evlatlarim onalr olmasa ben kafayı yerim bu kocayla
tarafından
2 minige bakmak çok zor alışıyor ınsna zamanla yoruluyorum sadece hem bedenen hem ruhen Allahım inşallah bigün benide rahat erdirecek selamete çıkaracak inşallah
(105 puan) tarafından
İnşallah çocuklarından yana gün yüzü görürsün seni el üstünde tutarlar.
tarafından
Allah razı olsun inşallah ne güzel konuşuyon sen oyle
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
2. Yi bari hemen yapmasaydın kuzum. Böyle umarsız eşler maalesef değişmiyor. Ne diyeyim de teselli olsun bilemedim şimdi. Yapma işi de görsün sadece çocuk baktım kusura bakma de iki akşam aç kalsın da görsün 
tarafından
Hiç düşünmüyor 2 cocukla nasıl yetiştiriyor nankör
(13,202 puan) tarafından
Valla benim ilk bebeğim tuvalete gitsem ağlar arkamdan ben zorlandım seni hiç düşünemiyorum. Yapma bakalım eğer çok kavga etmeyecekse.
tarafından
15 aylık oğlum öyle işte tuvalete gidim çok aglar bide daha yeni yeni yürümeye basladı anlaycan evde oturmaktan pskolojim bozuldu burası bana iyi geliyor burayada girmesem sıkıntıdan patliycam demiyor ki gelin beraber çıkalım sen kadınsin annesin otur çocuklarına bak ne işin var dışarda diyor coxuk oldu olalı hapis hayatı yasiyom
0 oy
(115 puan) tarafından
Umursama babanın evindendi getirsin sanki çocukları hizmet yapma yemek verme önüne 
tarafından
Aynen umursamam aya karar verdim ben onla konusmaya çalıştıkça kendini bi b.k sanıyor
0 oy
tarafından
Akşama kadar napmıyon ki de boşver umursama ama tek hata çocukların günahına girmek biri büyümeden 2cyi yapmak
tarafından
Haklısın Abla ama inan ki onları uyutmadan tuvalete bile gitmiyorum çok guzl bakiyom ama esimde baksin ıstiyorum sonuçta tek başıma yapmadim 2.yı bende erken den olsun istemedim ama Allahın verdiği Canada kıyamam
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sen de 1 gün boyunca sadece çocuklara bak yemek ev işi temizlik falan yapma akşama eve gelince yemek isteyince yemek yok bütün gün sadece çocuklarla ilgilendim yapamadım de. Sadece çocuklara bakınca böyle oluyo işte ben sadece çocuk bakmıyorum evde de
tarafından
Bugün yapmiycam sadece oğlum a çorba yapacam
(25,224 puan) tarafından
Aynen elbet yemek beklicek çamaşır yıkama kıyafet beklesin bakalım nasıl oluyomuş öyle demesi kolay
tarafından
Aksam konuştum zaten dedim ben sadece çocuk bakacam zaten yaptım biseyide gözü görmüyor
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Sende esin yokmus gibi davran hicc umursama
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Sende bigün  aksmaa yemek yapma,  evi temizleme

Haltı  derse aksmaa kadar  çocuklar baktim de o zman görsün gününü

Niye herseye yetişmeye çalisiuosun mi
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Oyy 19 yaşında iki çocuk. Allah yardımcın olsun 
tarafından
Amin Allah razı olsun beraber buyuyoruz bebeklerimle❤
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim yardmcin olsun canim ins.  Tek başına iki çocuk zor Bnde bakıyorum iki çocuk  kolay değil 
tarafından
Amin Allah yardımcımız olsun inşallah
0 oy
(886 puan) tarafından
Balik baştan kokar bacim insallah duzelir ama erkek milleti hep ayni şeyi söylüyor..bi çocuklara bakıyorsun onda ne var diyorlar al karsina konus daha cok gençsin düzeltme ihtimalin olur inşallah kendisine çocuğu versen yarim saat zor dayanir sanki tek senin çocuğun..
tarafından
Hergün konusuyorum ama dinlemiyor çocukları çok seviyorum cocuklarada çok güzel bakıyorum sadece baba ilgisi eksik evet arada 1 yaş var çocukların bakımı zor olsada bunada şükür bi 7  8 yıl dusunmuyom belki büyüyünce bana sahip çıkarlar onlardan başka kimim var ki şu dünyada
(886 puan) tarafından
Anliyorum canim seni umarim duzelir
tarafından
İnşallah Allah razı olsun bana vaktini ayırıp yazdığın akıl verdiğin için
(886 puan) tarafından
Ne demek canim 27 yaşındayım kardesimsin sen
tarafından
❤öyle görmen sevindimmmm muckk
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Canım arkadaşlar yemek ıs falan yapma demıs ama bence sen esin kadar anlayışsız olma ısı zor gecım sıkıntısı zor yemwgınu yap yine koy onune küs olsam bile yemwgınu en guzel sekılde yapar aksatmam benm cok agırıma gider o adam da aksama kadar gecının diye ugraısyo.. temızlıgı bosvsr cocuklarınla ilgilen yasları cok  yakın sen de kuxuksun elbette xorlanırsın Allah yardım etsin ama genc bı annesin cocuklarınla buyuyceksn ikisi kardes kardes buyuycek ve ileride bunun tadına fazlasıyla varacaksn sen de esın de 
tarafından
Bziim için çalışıyor ama 1 milyon bile vermez bana herşeyini 4 dortluk yapıyom yemin ederim ondan istedim çok bişey değil ki kendime aciyorum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 639 göst.
28 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Trbznlugln (1,980 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 780 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,587 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 445 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 326 göst.