+1 oy
739 göst.
Diğer kategorisinde (970 puan) tarafından
Misal ben küçükken herkes yağmurdan kaçıyor Allah tukuruyor de üstleri kirlenmesin diye kaçıyorlar sanıyordum tövbe ya Allah'ım affetsin :)❤️❤️❤️❤️❤️

38 Cevaplar

+2 oy
(435 puan) tarafından
Ezani Allah okuyor sanardim :))))
(970 puan) tarafından
Hahahaha ne güldüm buna yaaaaa
(435 puan) tarafından
He kiz valla cocukluk iste masumca
(7,586 puan) tarafından
Hahahha bende yaaa
(435 puan) tarafından
Ne kadar masumca ama deme
(970 puan) tarafından
He valla ya :))
-Reklam-
+1 oy
(2,803 puan) tarafından
Geceleri su ictigimde koşarak yatağima girerdim biri arkamdan saçıma yapışcak sanardim 
(970 puan) tarafından
Ayyy o bende de vardı maraton olsa 1. Olurdum :))
tarafından
Bu bende hâlâ var:Ddddddd
+1 oy
(2,387 puan) tarafından

Dizilerde filmlerde ölenleri gerçekten öldü sanıyordum :D

(970 puan) tarafından
Ayyy tramva yemin ediyorum :))
(328 puan) tarafından
Ben de ben de :D bir de  canlı yayın nasıl oluyor canlı yazmayinca insanlar gerçek değil sanıyordum :D
(2,387 puan) tarafından
Bende diyordum niye ölmeyi kabul ediyolar ki yazık diye :)
(970 puan) tarafından
Anlatilanlardan çıkardığım cidden çocukken pek safmisiz ya :))
(2,387 puan) tarafından
Tabi :)
+1 oy
tarafından

Ergenliğe yeni girmişim cinsellik falan yeni yeni farkındayım sanıyordum ki sadece çocuk için şapılır hahahaha ulan gerçeği çok geç öğrendim :D

(970 puan) tarafından
Öğrendik desene nasıl açık bırakıldığını :))
(3,156 puan) tarafından
Kız hiç sormayın kendi kendime bunca sene bunu mu dert etmişim ben dedim :-D öğrendik öğrendik :-D
(4,426 puan) tarafından
Bsksjshshgs keşke o donu hiç çıkarmasaydık başımıza gelmeyen kalmadı "D hsjsjsksjshs
(3,156 puan) tarafından
Hayat işte bacım :-)
(598 puan) tarafından
Ben de böyle düşünüyordum
+1 oy
(415 puan) tarafından

Ben dizi izlerken nerde bitse Öbür haftaya kadar orda bekliyorlar sanıyordum... hatta bi dizi vardı denizin altında boğulma sahnesi falan bir hafta nasıl dayanıyorlar diye düşünürdüm :D

(970 puan) tarafından
Yuhhhh hayal gücünü ayakta alkışlıyorum ahahahah :)))
(415 puan) tarafından
Teşekkür ederim:D ama çocuk aklı işte sjsjsj
(14,030 puan) tarafından
Ahahhahahaha bende bende ayyyy ne komik :D
(415 puan) tarafından
Yalnız olmadığıma sevindim:))))
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Sosisi parmaklarimizi kesip de yapiyorlar diye düşünüyordum:D
(970 puan) tarafından
Ayy Allah netmeye kız seni :))
0 oy
(12,993 puan) tarafından

Dayım Almanya da yaşıyor Köye giitmiştik orada bir ark bana demişti bu dağın arkası Almanya ayy Bende inanmistim yıllarca düşündüm madem dağın arkası Almanya dayimlar neden 2 güne anca geliyor diye :D

(970 puan) tarafından
Ay kuzum ya nasıl kandirmislar seni :))
(12,993 puan) tarafından
Baya safmisim nasıl kanmisim bilmiyorum:))
(970 puan) tarafından
Kız oraya gidip de Almanya'ya gittim demedin iyiki :))
(12,993 puan) tarafından
Yok ki çıkamazdik oraya baya yüksek yerdi :))
(970 puan) tarafından
Düşündüm deme bana da :))
0 oy
(873 puan) tarafından
O camideki avize düşecek diye senaryolar yazardım :D
(970 puan) tarafından
Kocaman vallahi düşer mi düşer :)
(3,156 puan) tarafından
Ay bu bende de vardı ahahaha :-)
0 oy
(590 puan) tarafından
bende kucukken kafa tasi diyolardi hep kafamizin icinde tas var diye hala ediyodum ahahahahhaah nekadar slkmisim
(970 puan) tarafından
Viyyyy tepki veremedim kizzzzz
(590 puan) tarafından
hahahahaha
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Bende tavuklar uçar sanardim kanadını bağlayıp yüksekten atmıştım acaba böylede uçuyor mu diye öylede salaktimm:)
(970 puan) tarafından
Amcamda uçar zannetmiş çatıdan tavuğu atmış saolsun akşama tavuk yemiş babaannemler:)
(7,940 puan) tarafından
Ana benim gibiler varmış yanlız olmadığıma sevindim iyi bare onlar kesip yemiş benimki öldü çöpe attik
(970 puan) tarafından
Bizimki topal kaldı başka ****** yiyeceğine bizimkiler yemiş amcam halen anlatır ucucak gibiydi baya havalandı diyor :))
0 oy
tarafından
90 lar bebesiyim uğur Dündar deli gibi program yapıyor annemler izliyor herkese baskın yapıyor milleti denetliyor korkardım bizede gelecek diye herkesi görüyor diye 
(970 puan) tarafından
O anda TV'den size de gelicez dese oracıkta ruhunu teslim edicen desene :))
0 oy
(2,705 puan) tarafından
7kardeşiz babam annemı öpünce bız olduk sanıyordum hep düşünürdğm bu adam annemı hıc öpmüyormu yanı sadece 7defamı öpmüş diye düşünürdüm:))
(970 puan) tarafından
Küçükken pek safmişiz yaaaa :))
0 oy
tarafından
 Adile Naşit filmi izliyordum annem kanal degistirdi hababam sınıfı vardı aaaa adile Naşit ne çabuk oraya gitti daha demin burda oynuyordu dedim annem kafama bir vurdu ( s.alak geldin s.alak gideceksin ) dedi 
tarafından
Ya yok ben hep böyleyim iltifat ederim ama senin için cinsiyet ameliyatı olammi ( tövbe tövbe jdjdjdjjd
tarafından
Mirayin annesi biz seninle hiç konuşmadık mi ki yaaaa
(2,605 puan) tarafından
Teşekkür ederim iktidarların için cnm esprisine dedim biliyorum bayan olduğunuzu
Aman yok saol ameliyat olmayın bnm için benim var 1 tane Rabbim onu başımızdan eksik etmesin başkasını istemiyorum ☺️☺️☺️
tarafından
Rabbim sana bağışlasın çok sevindim ❤️ kocamdan fayda yok demedigine jdhdbdbhfbf
(2,605 puan) tarafından
Amin canım cumlemizinkini❤️❤️
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Samanyolun da çıkan "beşinci boyut filminde ki beyaz giyimliyi tövbe haşa anladınız siz.. yanında kini de yardımcı sanardım tövbe haşa 
(970 puan) tarafından
Ahhahahahahaha ne güldüm buna yaaa
0 oy
(912 puan) tarafından

Ben sadece evlenen kadinlarin memeleri büyür saniyordum kuccukken ben evlenmeyecem djyordm :)))):D

(970 puan) tarafından
Bı yandan haklısın kız evlenince çocuk olduktan sonra mandıra gibi oluyoz :))
0 oy
(19 puan) tarafından
Bende küçükken sadece biz küçükler yalan söyleriz. Büyükler asla yalan söylemezler diye biliyordum.bunu öğrenince büyük bir hayal kırıklığı:)))
(970 puan) tarafından
Asıl onlar söylüyor büyüdükçe herşeyi anlıyor insan ya keşke küçük kalsaydik
0 oy
(396 puan) tarafından

Yanaktan opunce bebek oluyo saniyordum :D 

(970 puan) tarafından
Yuhhh kız :)))
(396 puan) tarafından
Ahahaa cocukk akli iste :)
0 oy
(99 puan) tarafından
Bende kardeşime. Karnimizda küçük bebekler var biri bizi gidikladiginda onlarda içerden gidikliyo o yüzden guluyoz diyodum. Evlenene kadar buyumuyorlarmis evlenince büyüyüp cikiyo diyodum.cocukluk aklı işte.bide gökyüzü mavisini Allah saniyodum. Babam Allah her yerde bizi goruyo dediği için.aklima öyle geldi kendi kendime hayal ediyodum
(99 puan) tarafından
Bide başka bişey daha varda utaniyom söylemeye. ,:) Ama dur diyim erkeklerin şeyi hep dik saniyodum bunu evlenince öğrendim ki öyle değilmiş. esimede dedim ne kadar safmisim Allahım.,:)))
(970 puan) tarafından
Çaktırma kız onu bende öyle zannediyordum :)))
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ahahhaha en komigide benden gelsin bebekler göbek deliğinden çıkar sanıyordum megersem olay çok farklıymış :D. 
(7,036 puan) tarafından
Hahahhaha ne saftik be :D şimdiki nesil neyin ne olduğunu anne karnında öğreniyor valahi
(970 puan) tarafından
Vallahi ya :))
(99 puan) tarafından
Hele ben ma.katdan cikiyo saniyodum. Kardeşim doğduğu zaman annem öpme temiz değil banyo yaptırım sonra değince bende kendi kendime bunu üstünde *** yok diyodum.:))))
(970 puan) tarafından
Hahhaaha :)))
(7,036 puan) tarafından
Ahhahahahhaha Allah seni kız emi :D
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Dizilerdeki hayatlar gerçek sanyorudm hata dizi başlayınca isim soyisim alta çıkıyor ya neden isimleri farklı çıkıyor die dusunyordum :)))
(970 puan) tarafından
İnsanın hayali oluyor bile öyle olmak dizideki gibi hayat belkide ondan öyle düşündün :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 322 göst.
22 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Emine S (15,955 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 195 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 674 göst.
31 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 509 göst.