0 oy
671 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Diyelim ev üstündesiz  ve rahatsizlandiniz hastanede yattınız .O sıra da ordan  korona kaptiniz ve tedaviniz hastanede devam etti ve doktor geri kalan koronali zamanınızı evde geçirin dedi.Ve eve taburcu etti kaynananiz eve alır mı  yoksa git tedavini annende ol mu der ? Eşiniz ne der?

22 Cevaplar

0 oy
(1,329 puan) tarafından
Ev ustundesiniz aynı ev demek heralde. Tabiki kaynanam bakmak zorunda bakmicaksa ayrı ev acaydi eşim de aynı şekilde. Anneme göndermelerini istemezdim
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından

Benim kaynana bakmaz :D

tarafından
Bnmki bakar la . Tabi herifim bisey demesin ona diye
0 oy
tarafından
Tovbee ya bu nasil senaryo

Kayinvalidem bakardi esimde gondermezdi biyere 
0 oy
(139 puan) tarafından
Ne anneme giderim ne kaynanama evimde tek başıma kendime bakarım ki öyle de yaptim tek başıma kndime baktım 
0 oy
tarafından
Benimki bakmaz biz korona olduk aynı evde yaşamıyoruz ama kaynanamın evi iki katlı annem aramış kaynanamı busralsr iyileşene kadar üst katta dursun yemek yapacak hali yok senin oglunda da yemek yapmayı bilmez orda onlara yemek yapar verirsin kolay atlatir demis kaynanam kabul etmemiş 

Ben bana bakmasını geçtim kadın bir telefon açıp nasılsınız bir şeye ihtiyacınız var mı diye bile sormamıştı 
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Orası benimde evim rahatsız olan kendi gider annem bakmak isterse gelir evime orda bakar ne demek annene git. Ne kaynanam ne eşim böyle bir şeye izin vermez 
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bnm kaynana aşırı bencil kendini ve çocuğunu düşünür ayyy bide yatıya hiç sevmez rahatlığı bozulur ztn kıyamet kopsa büyük konuşmuyayim. Allah'ım böyle bir durumda bnde gitmem . Ailem hmn saniyesinde yanımda olur alır bakar. 
0 oy
(146 puan) tarafından
Kaynanamı hiç tanima şansım olmadı eşim bebekken vefat etmiş ama anlattıklarına bakarak insanlarin bana bakardi hemde el bebek gül bebek eşim çok vefalidir her işini birakir ama beni yanliz birakmaz o hastalikta ama ben yanimda olmasini ona gecmesini istemem o yinede eminim birakmaz
0 oy
tarafından
Kaynanam.alir buyuk ihtimalle esimde el bebek gul bebek bakar bana 
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Bilmiom valla :ermm:

0 oy
(1,597 puan) tarafından
Kimsenin hakkına girmek istemem o yüzden eşimi evden gönderir tek başıma kalırım kendim kendime bakarım
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ben bir otuyorum öyle Bi duruma gelmedik daha ama gelirsek sanırım kaynana gmrümceme kaçar korkudan 
0 oy
(15,839 puan) tarafından
Ev ev üstündeyse sıkıyorsa bakmasın. Gelini yanında oturuyorsa git anan baksın demeye hakkı yok. Ha eğer kendi bakmayacaksa o zaman ben iyileşene kadar gitsin kendi başka yerde kalsın 
0 oy
tarafından
Öyle kaynanayı öperim yalarım korona bulaştırırım gitsin yatsın hastne de kocam da ses etmez ise onada aynısını yaparım ne demek git annen de iyileş gel başka zaman olsa göndermezler baba evine gezmeye diye şimdi git orda iyileş oldu canım başka emrin 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Gün olur devran döner....
0 oy
tarafından
Benim evim ayrıydı korona oldum kaynanam evime geldi maske takip bana bitkisel baharatlar filan getirdi nasılsın diye sordu snra gitti
0 oy
(17,645 puan) tarafından
Benim kaynana esimin korkusundan bakar :D
0 oy
tarafından
Korona olmus atlatmis biri olarak soyluyorum ben evimde kaldim ve asla eve kimseyi almadim annem de kaynanam da sagolsunlar bi ihtiyacimiz oldugunda kapiya kadar getirip gittiler 
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Ben kim cagırırsa cagırsın gitmem. Kimseye bulastırmaya hakkım yok anama da günah kaynanam ada. Aynı sekilde corona kapanada bakmaya gitmem evime de almam
0 oy
(735 puan) tarafından
Bakarlar. Hatta ben anneme gitmek istesem izin vermezler. Ben biraz hasta olunca çok üzülürler heleki korona.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 303 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 985 göst.
0 oy
23 cevap 1,400 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Ecemelif (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,045 göst.
21 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu