0 oy
255 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Kızlar biz bir ev tuttuk binadaki bir teyzenin oğlu bu evde oturuyormuş eşiyle ayrılmışlar evi kapayıp annesinin yanına çıkmış bir süre sonra adam hastalandı 3 aydır yoğun bakımdaydi ve bu sabah vefat etti bende oraya yemek yaptım bizde cenaze evine bir hafta yemek yapılır. Bezelye köfte patates falan sulu yemek yaptım makarna domates corbasi kek salata kola aldım ve ayran yaptım cenaze bitti gitti bu akşamda gitmemiz gereken bir düğün vardı mecburen gitmek zorunda kaldık eve geldik eşim beraber olmak istedi hayır diyemedim ama şuan kendimi suçlu hissediyorum insanlar iki üst katimda ağlıyor ben düğüne gittim oynamadim etmedim ama gittim eve gelince de eşime hayır diyemedim sizce suçlu hissetmeli miyim üzülüyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(3,205 puan) tarafından
Hayat devam ediyor sonuçta, suclu hissetme canım 
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından

Rabbim rahmet eylesin canım üzüntünü anlıyorum ama ölenle ölünmüyor hayat devam ediyor... 

0 oy
(7,249 puan) tarafından
Canim tamam üzülmussun ama ne alaka yani yakinin olur ne bileyim kardesin birseyin olur allah korusun dersinki ne dusunuyosun derdin o mu komsunun cenazesi ama oda esin yani 
0 oy
tarafından
Bence kendini böyle üzme biraz sarsmış seni ama ölenle olunmuyor maalesef 
0 oy
tarafından
Canim bu yüzden ölüm insana verilmiş zati bize yakisiyo ölüm üzme kendini ömür boyu yas tutamazsın kii elin adamı zatiii

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 144 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Minikii (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 250 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 212 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,611 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 323 göst.
5 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ayca6273 (57 puan) tarafından soruldu

379,780 soru

11,368,780 cevap

34,850 kullanıcı

...