0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde (609 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar eşim ecZanede çalışıyor birde orada hastane var özel hep oraya ilaç vs götürür orada hep kız kankaları var ( bana göre ters erkekle kızın kanka olması ama ) neyse işte bi tane kız var boyu eşimden biraz daha kısa kız hep fotoğraflar paylaşıyor masallah güzel kız ama sorum şu kız kolunu kırmış nazar mı acaba yazmış eşimde yanımda konuşuyor kendi kendine tabi sürekli güzel güzel fotoğraflar paylaşırsan nazar olur diye ilkte dikkate almadım ama sonradan bu cümlesi beni dürttü dedim böyle dedin farkındamısın bana evet farkındayım güzel kız dedi sinirlendim sonra gelmiş kardeşim gibi görüyorum vs vs ya sen aynı yaştasın nasıl oluyor ki o akşamdan beri sinirlerim bozuk lohusalık mı yoksa haklılık payım var mı dün akşamdan beri konuşmak istemiyorum onunla odadayım salondan kendi kendine konuşuyor güzel kız napim vs sessiz konuşuyor 

Birde geçen de bi kadınla ilaç falan konuşuyorlar whatsaptan okudum kadın ondan 10 yas büyükmüş kadına ismiyle hitap ediyor kadın yavrum cnm diye ona da sinirlendim yani abla dese sorun olmayacak bunu kayınpederim duydu kavga ederken noldu dedi bende anlattım bana kayınpederim nolmus bende oraya gittiğimde kızlara yavrum cnm diyorum kızım yaşında diyor bende onlar sana isminle mi hitap ediyor dedim 
Sonra eşim bana diyor ki o kız bütün erkeklerle çıktı sevgili oldu erkek meraklısı hastaneden atıldı dedim sende sevgili oldun mu sustu 
Ben o hastanede doğum yapmıştım 
Kavganın ertesi günü eşim gelmiş bana o kız senş görmeye gelmişti 
Şaka gibi hem atıldı diyor gemde seni görmeye gelmişti orada çalıştığı için diyor 

5 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Çok haklılık bu
(609 puan) tarafından
Sinilerim asırı bozuldu ya :(
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Eşin saçmalamış çok haklısın 
+1 oy
(1,222 puan) tarafından
Senin kocan tam şamarlamalık olmuş bence cok sinir oldum
(609 puan) tarafından
Gene ben abartmış oldum
+1 oy
tarafından

Kendini doldurma buraya bakıpta. Herkes herseyi diyebilir karsıdan yorum yapmak kolay. 

demek ki lohusasın zaten psikoloji yerinde değil bide bunlara sinir olup bebeğini de etkileme.

Eşinin dediği şeyleri asla tasvip etmiyorum sadece eşine şunu söyle ben bu lohusa halimde senin saçma ***** muhabbetlerinle kafamı karıstırdığın için seni kalben asla affetmicem ve bunları da unutmıcam. Aramızdaki bağı incelttin bende koparmaktanda çekinmem bu saatten sonra.. adamsa anlar zaten. Asla kabul etme kankalık olayını
(3,181 puan) tarafından
Aynen canım buraya göre hareket etme gecen biri burda Bi yoruma göre harelet etti eşiyle tartışmıltıı kzııının ccizdigi fotograf paylaşmıştı herkes yorum etmişti hTırladıgım kadarıyla
(13,824 puan) tarafından
Evet birayla hareket etmesin ama arkdsa katliyorum payını da versin yani ne demek yanımda başka bir kıza güzel kız falan diyecek bana da ters
(3,181 puan) tarafından
Aynrn orası doğru canım haklı kız ordada bazen çok ağır yorumlsr yapılıyor ya
(609 puan) tarafından
Bana göre degil bilmiyorum ya ben gerikafalıyım
(13,824 puan) tarafından
Hiç okumadım İnanki yorumları ne düşünüyorsam o benim icin
0 oy
tarafından
Kız sonuna kadar haklısın valla, eğer bidaha öyle bişey derse dur ben de elin erkeklerine bakiyim de, başka kadınlarla konuşunca noluisa gerizekalılar
(609 puan) tarafından
Dedim zaten ses çıkartamadı

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 170 göst.
0 oy
5 cevap 92 göst.
0 oy
5 cevap 183 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyzanurw (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 48 göst.