0 oy
920 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Cuma günü evlilik yıl donumumuz eşimde tatile gidelim 1 Hafta diyor bebeğinden o kadar uzak kalmasını istemiyorum ama benimde ihtiyacım var kararsizim bebeğe kıyamıyorum 

20 Cevaplar

+6 oy
tarafından
düzenlendi
Amaan bu hafta sen git,diğer hafta da kocan diğer karısı ve bebeğiyle gider ne olacak 
tarafından
Olayi çözmussun bacim ;) artılandin
tarafından
artıladım valla :)
tarafından
Bam bam bamm
(1,988 puan) tarafından
Krallar çok eşli olur bebeğim bilmez misin
tarafından
Akshsk teşekkür ederim kızlar
-Reklam-
+3 oy
(1,072 puan) tarafından
Bu arkadaşın kumasi var hatırlıyorum eşi 2 kadınlı.. bu ablamizda fazla iyi niyetli.. bence koçanı bebegine ve anasına birakmalisin :) khkhkhkjjj
(5,357 puan) tarafından
Sen boşanmıyor musun merak ettim nerelisiniz
(1,072 puan) tarafından
Ee bunları bile bile evlenmişsin Allah akıl versin sana
(1,777 puan) tarafından
Artılandınız:D
tarafından
Bi artı da ben atem +++++
tarafından
Esim siirtli
+3 oy
tarafından
Kralin karisi fakesin kusum ya bence direk birine demem nirmalde ama sana diyesim geldi 
tarafından
Cok turedi bunlardan
(13,825 puan) tarafından
Zaten şey diyince ben anladım işte arkdsim.mitluluklari bzulmasin falan ona üç git bana dört gel kim kocasini gonderir
(7,257 puan) tarafından
Demi hadi ikinciyi kabul ettin yinede kiskanmayip mutlu olsunlar demek cok sacma
(657 puan) tarafından
Bide hikaye anlatıyor
tarafından
Attığı kahve resimleri efsoooo ama onlardami cakma kiz acepp kimden aliyooo jdjcjjdj
+1 oy
(13,825 puan) tarafından
Diğer karısı da gelsin onun da mutsuz olmasını istemiyorsun ya 
tarafından
Kadından önce kendine üzülmen gerekmez mi? Anlattıklarına inanmıyorum ama gerçekse bile asıl sen baya kadıncağız durumunda gibisin. Kumayı kabul etmişsin, bir de eşimle seviyoruz birbirimizi mutluyuz diyorsun o da yetmiyor babası öldürür vs vs diye kendi yaptığınız yanlışa kılıf buluyorsunuz. Buna sevgi denmez. Herkes sana yükleniyor ama eşin adam olsa zaten ailesinin sözüyle hareket etmez, sen de tüm bunları kabullenmezdin. Aslında eşinle tam birbirinizi bulmuşsunuz gibi.
tarafından
Ayy Allah aşkına ne kılıfı ya bilmeden etmeden yorum yapmak kolay farkındayım. Her yoruma da hak veriyorum bende içlerinde olmasam bu tepkileri verirdim bunlar toplanır karar çıkar karar neyse ona uyulur uymayanda ortadan kaldırılır geçen sene 20 yaşında ki kizin bebeği olmadı diye cenazesine gittik yani yaşamadan bilinmiyor
tarafından
Madem zorunlu katlandın ve mutlusun, üye olur olmaz ilk postun neden bunu anlatmak oldu? Sence de normal değil mi inanmamamız?
tarafından
Eski kullaniciyim uygulamayı biliyorum yani
(1,777 puan) tarafından
Bunları birileri şikayet etmesi lazım , çocuğu olmuyor diye kız mı öldürülürmüş. Olmayabilir Allah’a İtaatlari olsa asla böyle davranmazlardı, me namus kavramını bildiklerinden şüpheliyim nede Allah’a inanç konusunda
+1 oy
(7,257 puan) tarafından
Ağam bizimle eğleniiyiiii
+1 oy
(1,403 puan) tarafından
Ya sana bir inanasim geliyor bi gelmiyor yaktin beynimi yemin ederim ya
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bebeğini niye götürmüyosunuz ki ?
(1,777 puan) tarafından
Eşin nereli canım
tarafından
Siirt
(657 puan) tarafından
Canım çok uydurdun yetee bence
tarafından
Inanip inanmamak sana kalmış inanmadığını dile getirdin saygı duyuyorum
(1,777 puan) tarafından
Şöyle bişey var, namus kavramı onlarda benim oğlan şey yaptı kavramı herhalde, mesela evliyken namussuzluk yapsan okey, eşinden başkasıyla olursun okey, bu ülkede çok boşanıp Bidaha evlenen insan var, eee onlarınkide namus? Benim aklıma bu takılıyor
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Daha kısa tuta bilirsiniz canım.
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Bebeğinle git bence. Ben yapamazdım 1 hafta onlardan ayrı tatil
(1,777 puan) tarafından
Kendi bebeği değil eşinin bebeğiymiş
0 oy
(7,257 puan) tarafından
Bebegide gotur
tarafından
Bebek benim  değil
(7,257 puan) tarafından
Nickine hic bakmadim okurken
0 oy
(453 puan) tarafından
Nickinnin hakkının vermiş gerçekten kral hareket :))

Bence bebeğin çok çok küçük değilse git sana ii gelir 1 yaslarindaysa tavsiye etmem ben kizim 15 aylıkken hastaneye yattım 10 gün kizim bana 2 gün kustu ve konuşmadı bi garip oldu
tarafından
Geçmiş olsun
Bebek benim değil canım
(453 puan) tarafından
Haaa ben yanlış okumuşum o nasil oluyo yaa eski karısından desem Cook küçük olmamalı yada beni ilgilendirmez
Senin ihtiyacın varsa git o zaman bebekler babalarını o kadar da aramaz ben senin die bebek anneyi bırakmaz die gitme demistim
tarafından
Kumasinin bebeği. Diğer yorumlarda okudum bende
0 oy
(5,357 puan) tarafından
Onuda goturun
tarafından
Annesiyle o
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bebek sebin deil mi 
0 oy
tarafından
Kuzum bu bebeğin anası yok mu ona bırakın üç aylık sonuçta eşimin bebesi demişsin birde 
0 oy
(633 puan) tarafından
Tatlım herkesin bebek kimin, annesi kim, bebeğe neden kıyamıyorsun sorularını tek tek bekleyip cevaplamak yerine yazsan keşke.

Canın istiyorsa git. Canın istemiyorsa gitme
0 oy
tarafından
Tam kafa açan bir soru, çok sevdim. Aşiret konusunda biraz daha detay istiyoruz. Esin de senin gibi içi yana yana mi kabul etmiş bu evliliği? Adı çıkacak diye tüh tüh. 
tarafından
Adı çıkacak diye değil bana zarar verecekler diye ki ailede örneği çok. Öldürüp öldürüp gömdükleri cok oldu polise de intihar diyorlar. Zaten önce gidip deli diye rapor alıyorlar
tarafından
Anladım. Ben yalan söylediğinizi düşünmüyorum. Takilmak istemiştim ama doğunun gerçekleri gulsek de değişmiyor.
0 oy
tarafından
Yorumlarda neden kuma falan diyorlar
tarafından
Kumasinin bebegiymis
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Neden inanmak istemiyorsunuz ki bana gerçek geliyor doğuda hala var böyle şeyler bir tanıdık 6 kız babası karısı erkek bebek doğuramıyor diye 2. Aldı 
tarafından
Içinde olmadan bilinmiyor işte
tarafından
Doğuluyum ve asla böyle şeyler olmaz o çok eskidendi şimdi asla izin verilmiyor halam 8 yılık evli çocuğu olmuyor halada doktor doktor Hezdirirler olsun diye asla kuma lafı geçmedi
(3,230 puan) tarafından
Uydurmuyorum ya canım doğunun heryeri de bir değil geri kafalı çok
tarafından
Uyduruyorsun demiyorum bu zaman da olmaz çok nadirdir olsa bile ilk eş kumayı kabullenip oturmaz polisi var jandarma sı var insan öldürmek öyle kolay değil töre için
(3,230 puan) tarafından
Orasını bilemem ama kuma olaylarını çok duydum
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Kumanla birliktemi yasiyorsun varmi hala boyle seyler 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Kumanla beraber mi yaşıyorsunuz 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 736 göst.
26 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Annelik güzel (87 puan) tarafından soruldu