0 oy
731 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kizlar hem suclu hem güclü bu adam ben napcam bilmiyorum annesinin doldurusuna da geliyo onunla tatile gittiler yazdigi mesaja bi bakin nolur yaa kafayi yememek elde degil 1 hafta oldu gelmeye niyeti de yok yuzume teli kapatani aramam ben bidaha  Beni KANDIRARAK hamile kalana kadar, adam akıllı işine gücüne baksaydın da beraber izni kullanıp birlikte gelseydik tatile de. Böyle burnumdan getirene kadar sende tatilini yapardın. Umrunda olmayabilirim güzel. Evlendiğime evleneceğimede pişman etme istersen iyice
Çok beğenmiyosun madem git davanı aç boşa beni BEN BİZİ BİRAKTİN GİTTİ ARAYİP SORMUYOSUN DİYİNCE BOYLE DEDİ BANA sanki ben baskasindan yapmisim bu cocugu oyle degilde oyle bile olsa boyle mi yapmasi mi lazimdi 

7 Cevaplar

0 oy
(38 puan) tarafından

Canım üzüldüm emin ol çoğu erkek böyle... En çok kendilerini düşünürler. Böyle olmasa da bi benzerini de eşim bana yaptı hem de tatile ne kadar ihtiyacım olduğunu bile bile. Ayrıca benim ki İstanbul içinde denize gidiyorum dedi taa anasının gözüne gitmiş..sen kendine bak kafanı  dağıtacak şeyler yap...herkesin yaptığı hata kendine ben buna inanıyorum artık. Sen dosdoğru ol yanlış olanlar utansın... Bu arada eşin sanrıım çocuk istemiyordu hemen ondan mı öle dedi

(38 puan) tarafından
Ben gaza geldim dolu mesaj attim ayrılıcam senden bile dedim. Hatta buraya bile yazmıştım.bir sürü nefret kustum mesajla. Eve geldi 2 kere buyuk kavga ettik. Elime bişey mi gecti hayır. Ayrılamıyorum da bu sebeple ayrılmak ne kadar doğru... Artık bi karar aldım kendime bakıcam ben doğru olucam. Her hatasındada bağırıp çağırıp hakaret edip haklıyken haksız duruma düşmüycem bundan sonrası ona kalmış artık
(38 puan) tarafından
Allah allah ya. Havalardan mı ne erkekrlerde kadınlar da bi acaip oldu her evde bi huzursuzluk var Allah sonumuzu hayr etsin
tarafından
Cocugu olmayan insan tup bebege basvurur Rabbim size
tarafından
Milletin çocuğu olmaz tüp bebeği başvururlar Rabbim size hayırlısıyla evlat verir kocanın yaptığı çok ayıp kaynanaya Diyecek söz yok zaten hem Hamile olman yine de bir şeyi değiştirmez tatile gidebilirdim söylediği kelimeler çok ayıp Vallahi üzüldüm senin adına inşallah tez zamanda düzelir kocan Çünkü boşanmak O kadar kolay değil ve bebeğin var Bence sen ailene söyle ağabeyin falan varsa Eğer bir gece yarısı onu dövsünler bak bakalım bir daha öyle yapıyor mu
-Reklam-
0 oy
(57 puan) tarafından

VALLA CANİM OKURKEN SNİRDEN KAFAYİ YEDİM BU NA*******EFSİZ BİR ADAMDİR BU ADAMLA EVLİ KALİNMAZ AGİZİMİ FENA BOZDRCK ******NSL Bİ HAYVAN BUYAA AİLEN SAHİP CKİORMYDU HTRLAMİORM AMA İNAN SENİ BİR KADİN OLRK SAHİP CKMK ARKNDA DRMK EVİME ALMAK İSTEDİM BİAN BU KADİNLARN ERKEKLERDEN CKTİGİ NEDİR YAAA:(

(57 puan) tarafından
hiç sorma valla bende hayret ettim ama saygı duyuyorum dengszlk bedava:)
(3,522 puan) tarafından
Aklım almıyor gerçekten bu dengesiz insanları kadınların üzülmeleri hoşlarına gidiyor galiba kendi tuzları kuru sanırım haliyle anlamazlarda ama evet beyin bedava:)))
(57 puan) tarafından
kimin ne olucgi hic belli değil bu hayatta oyzdn kimse sevnmesn iyim ben DİE tepetaklak olur bianda anlayamaz allah tüm kadınları korusun
(3,522 puan) tarafından
Aynen hayatım biz bütün kadınlarımızın yanındayız tabi dürüst olanların .
(57 puan) tarafından
aynen canım :)
0 oy
tarafından

Esin ne senin ne de bebeginin sorumlulugunu alabilcek biri gibi durmuyo suan icin. Seni bu şekilde birakip gitmesi gercekten cok dusuncesizlik.kendi gitmek istese bile annesi babasi aile olcakta karin hamile onunla kal diyecekler. Buyuklerde is yok ki oğullarında olsun. Bosan yada bosanma bunu ben soyleyemem ama bence arama sorma kendini geri cek. Seni ozlesin kiymetini anlasin. Suan sen ona bidi bidi yapan bi es olarak gorunuyosun. Dogrulari soylesende bunu o farketmiyo. Anlamayana laf anlatılmaz. Sen kendi keyfine bak. İstedigin seyleri yap. Esindende bi muddet uzak dur. O gelsin sana. Sen ustune gitme.

tarafından
O annesi simdi böyle yapiyo ya yarin bi gunde torunum diye senin pesinde dolanir.. sende o zaman mesafeni belirlersin. Sizinkilerinde degil kendi ailesinin soylemesi lazim. Zorlada olsa onu senin yanina gondermeleri lazim. Karnin burnunda boyle keyfi bisey icin insan esini birakir mi.. keske hic musade etmeseydin gitmesine. Bundan sonrasi icinde sen nerdeysen kocan orda olsun. Kocan nerdeysede sen orda ol cnm. Birakma keyfi nedenlerle. Yapmasin tatil. Bi eksigi olmaz. Yada seninle yapabilcegi aktiviteler yapsın
0 oy
(355 puan) tarafından
Herseyi gecte beni kandirarak hamile kaldirdin ne demektir ya zorlami sey oldu sanki bu adamdan ne baba olur ne koca :( cok uzuldum Allah yardimcin olsun 
0 oy
tarafından

Benimkide yarin tek basina tatile gidiyor cok dubhem var beni aldatiyormu surekli moralim bozuk

tarafından
Ne yaptim etdim bende suan onunla birlikde tatildeyim onu cok kiskandigimi soyledimkendimi yeterdiz hiss etdiyimi doylefim sarilip agladik
0 oy
tarafından

Bence sen hiç arama sorma elbet gelecek o eve o mesajı da sakla yarın çocuğu olunca o babalık duygusunu bir tatsin o mesajı o zaman onun gözüne sokarsın hiç düşünerek yıpratma kendini 

0 oy
tarafından

Kandirarak derken ?

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 786 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,209 göst.
4 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Rüyagibi (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 2,760 göst.
5 Eylül 2018 Aile kategorisinde Fatmammmm56 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,286 göst.

377,324 soru

11,291,751 cevap

34,710 kullanıcı

...