0 oy
808 göst.
Diğer kategorisinde (319 puan) tarafından
Kizlar bugün kapıya bir dilenci geldi 85 yaşlarında dedi Allah rızası için sadaka bende kalkıp bulgur verdim verdiğim gibi dedi kızım senin üstünde nazar var sen çok iyisin demeye başladı tabi dediği bazı şeyler doğruydu herneyse dedi su getir ip getir dedim tamam biri beyaz biri siyah düğüm attı dedi açılırsa nazar çıkar evinden 7 düğüm attı suya attı suda gerçekten hepsi çözüldü para istedi verdim gitti eşime dedim dedi büyük bir günah büyü yapmış ne yaptığı da belli değil annem dedi hadir sana bir zarar vermedi kackisinin başını yakmışlar ben dövme etti ben günah olduğunu bilmiyordum dua okudum benim tek korkum gene gelip bize zarar vermesi kizlar 

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gene gelip zarar vermezde git altınlarına bak bakalım yeeinde mi
(319 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum başıma bişi gelmesinden Allahım sen koru korkudan konuyu açamıyorum eşim çıldırıyor sabaha kadar yatamam ben
tarafından
Tanimadigin kimseye kapı açma yeter
(3,381 puan) tarafından
Yıllar önce bu yalanla annemin yüzüğünü çalmışlar canım dikkat et demek hala inananlar var
(13,824 puan) tarafından
Allah korusun fırsat vermesin ya artık kimseye güven yok her şey oluyor kapıyı açma kimseye
tarafından
Kiz oyle tanimadin etmedin insana ne su getirip baktiriyon iyi cesaret bidaha gelir o inanmissin bukez eve girer ne var ne yok alir valla acma tanimadigin insana kapiyi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Altınların evde mi 
tarafından
Kaç tane dovmen var ki
(319 puan) tarafından
O ne anlamadim
tarafından
Tövbe mi yazdın :D
(319 puan) tarafından
Evet sabahtan beri televizyondan kuran okuyor
tarafından
Onlar seni denemek için gelmiş anladığım kadarıyla kapını kapalı tut bişey olmaz
0 oy
(2,853 puan) tarafından
İyi korkmuyosun ya 
(319 puan) tarafından
Nasıl korkmam o anda hipnotize oldum resmen
(2,089 puan) tarafından
Kapıyı asla açmam hele bide bana böyle bişey dese yok ip getir su getir büyü direkt suratına kapatirim valla :D bencede iyi cesaret
(2,853 puan) tarafından
Kız ben tanımadığıma asla açmam zilide iptal ettim anahtarı olan girer yoksa arar hele bu devirde yoldan geçen insanlardan bile çekinerek geçiyorum o kadar çok şey gördüm ki adam şizofreni yolda elini kolunu sallaya sallaya geziyo hatta ailesi şey demişti önünde biri olursa onu bile öldürür çünkü hastanede birini darbetti önünden geciyo diye ( hastanede çalışıyorum) bu olaya şahit olduktan sonra gerçekten korkuyorum
(2,089 puan) tarafından
Tabi canım güven olmaz kimin ne olduğu belli değil banane valla hirli hırsız katil kimbilir kim yaşlı diyede güvenmem açmam neler neler var aman Allah korusun
0 oy
(692 puan) tarafından
Canım bide iyi tarafından bak Altınını falan çalmamış belkide Allah yollamıştır bilemeyiz ama sen yinede kapıyı kimseye açma Rabbim görür korkuyorsun sen iyilik etmişsin ama yani bazen Rabbim yolluyor 
(319 puan) tarafından
Altinim yok zaten inşallah hedef secilmemisimdir Allahim koru sen
(692 puan) tarafından
Amin canım inşallah  vardır bundada bi hayır korkma ıyi yanını düşün
0 oy
(265 puan) tarafından
Off su an cok korktum geceyle 
0 oy
tarafından
Çok korktum şuan birde hamileyim aklıma korkunç şeyler geliyor
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Canım düğüm çözerek büyü oluyor mu ki bir bak internetten kimseye de kapıyı açma bence bişey olmaz tanımadığın biri gelirse falan da delikten bak polisi ararsın büyü falan olduğunu sanmıyorum ben ama hırsızlığa kalkışa bilirdi. Ama bana en çık yeni bir dilencilik taktiği gibi geldi bizim dilenci de dua okur para ister seninli bir üst model olmuş
(2,438 puan) tarafından
Bayıltmak için birşey sıksa gitti kadıncağız. Çok yanlış işler
0 oy
(1,969 puan) tarafından
Ya bence hic korkutma kendini o bir taktik gibi bise öyle yapip ya para kopartma derdindeler yada çalma demek hala bu numarayı yapanlar var zamaninda ablamada ipe dugum attirip elleriyle ovusturduktan sonra 5 6 parcaya ip gelmsti sonra gene aynı sekil ipi duzeltmslerdi en son evde altin neyin varsa getir dedigndn ablam suphelenip kovmusti evinden
0 oy
(205 puan) tarafından
Benim babam yolda giderken bir suriyeli adam da babami durdurup sana buyu yapilmis demis bi ip vermis babama dugum mu atmis ne sonra adam dua mi okumus ne dugum cozulmus o siralar babamim basinda gercekten bi dert vardi yanlis yola sapiyodu tanimadik bi adam cikiyo ve buyu yapilmis sana diyo 
(3,231 puan) tarafından
Düzeldimi baban?
(205 puan) tarafından
O hatasindan döndü evet
0 oy
(6,231 puan) tarafından
Tövbe yarabbim nasıl inanıyorsunuz böyle sahtekârlara :D
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Kız nasıl inanırsın inş hedef secilmemissindir 
(1,175 puan) tarafından
Kiz hedef seçilmek nasıl bişey bide düğüm atılması ne demek ay allahim sabah sabah kafamda sorular
0 oy
(4,906 puan) tarafından
Nasıl guvendin bu kadar şeye vala cesaretine hayran kaldım 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Valla canım ucuz atlatmissin bundan 9 yıl önce bizim köyde çok geziyorlar di bizde bildiğimizden kadın Allah rızası için buğday istedi kaynanam bir poşet verdi buğdayın çok olduğunu anlayınca sizin evde büyü var 4 torba ver büyüyü bozayim dedi kaynanamla kadını kafaya aldık işte sanki fal baktı bizde o ne dese he he dedik kaynanam haaa o yüzden kocam beni de gelini de dövüyor dedi evet evet dedi ondan kocan sizi hep dövüyor dedi yalanı burdan çıktı kayinbabam 25 yıl önce vefat etmişti pazarlık yaptı evin içine girip muskayi bulayım dedi biz yok dedik kim yaptıysa tabi yalan Allah'a havale ediyoruz dedik defolup gitti 
0 oy
tarafından

Aha işte böyle böyle dolandırıyorlar.

Valla bazen hak veriyorum ha dolandırıcılara, bu kadar da saf olunmaz yani, yok nazar varmış da yok bilmem neymiş de,kaç yaşına geldik hala nelerle uğraşıyoruz, 

Kadınlar da bi tuhaf, biri yeter ki sende büyü var sende nazar desin,kendilerinden geçiyorlar hey Allah'ım ya,

Kızlar bi silkelenin kendinize gelin ya cahil misiniz saf misiniz anlamıyorum ha, 

Adam bildiğin keşif yapmış,baktı ki kadın inaniyo diğer sefer daha teferruatlı gelir,ondan sonra da vay efendim soyuldum vay efendim dolandirildim:getlost:

0 oy
(3,593 puan) tarafından
Ayy nasıl güvendin canım büyü falan yapmış olabilir keşke vereceğini verip hemen kapıyı kapatsaydn
0 oy
tarafından
Bir daha gelirse sakın açma kapıyı annemin dolarlarınj çalmışlardı
0 oy
(7,538 puan) tarafından
Evinemi aldın dilenciyi iyi seni bayıltmamış kapı bile açmsmalısın öylelerine.
0 oy
tarafından
Nasıl inandın da verdin ben hayatta güvenmem yaaa 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Kaç para kopardi senden 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canım benim kapıya gelen dilenci satıcıya şu vermeyin Bi yudum içip döküyorlar ve bu Bi tesir büyüsü senin ağzını bağlıyorlar Bi daha böyle kim gelirsede açma kapıyı çok geçmiş olsun ucuz kurtulmussun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 249 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Mh. 2606mt (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir5 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,228 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 202 göst.