0 oy
675 göst.
Diğer kategorisinde (838 puan) tarafından

Sosyal yardim 12 ay dediler. Sanki külçe külçe altın veriyorlarmış gibi insanları heveslendirdiler. Herkese sadece 6 aylığına yardim edecekler. O da zamanında da deil. Beklete beklete hemde. Dalga geçer gibi. Yazıklar olsun çok canım sıkıldı :(

Kusura bakmayın sinirimden uzuntumden düzgün cümleler bile kuramadım umarım anlamışsınızdır..

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kim dedi 6 ay olduğunu 
-Reklam-
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Hiç sinir olma bence ona da şükür 6 ay az değil sonra kış ödemeleri olacak dogalgsz vs o yüzden belki
0 oy
tarafından
6 ayada şükür bence bana oda çıkmadı 
0 oy
(13,885 puan) tarafından
Daha demin haberlerde yardimlarin kapsami genişletilecek ve faydalanan hane sayisi artacak diyordu. Süresiyle alakali bişey söylemediler. 
0 oy
(692 puan) tarafından
Öyle bişey yok canım nerden çıktı bu
0 oy
(286 puan) tarafından
Sana yine 6 ay olsun çıkmış canim benim adimi gorunce otomatik redediyo 4 kez basvuru yaptim yine yok yine yokk  
0 oy
tarafından
O senin dediğin 6 ay paranın son çekilme tarihiymiş o tarihe kadar çekilmezse geri alınıyor..iyice araştırmadan emin olmayın
0 oy
(494 puan) tarafından
6 ay olduğunu enrden biliyorsun ki 1 sene dendi baban basvulari 1 aydan fazla oluyo bugün yatmış bu defa da kart çıkartmam gerekiyormuş onu beklemem lazım 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Tamamen iyi hisle yazıyorum eşin alkole para buluyorsa evine devletten yardım almadan da baksın seni kimseye muhtaç etmesin sende böyle takiplerde bulunma gerçi ihtiyacımız yok yazmışsın beni kimseye muhtaç etmiyor demişsin ama ıkı mesaj arasındaki ironiyi anlamadım 
(6,441 puan) tarafından
Sana ne oluo doğru söyleyince zorunuza mı gidiyor aç değil açıkta değil yardım için niye çabalıyor üzüldüğüm için yazdım eşi keyfinde buda bişeylerden kısmaya çalışıyor
(6,441 puan) tarafından
Bende onu diyorum kocan içiyo devletten niye yardım alıonuz mu diyorum seni muhtaç etmesin diyorum
(6,441 puan) tarafından
Sende haklısın
0 oy
tarafından
Onuda gerçek hak sahibine vermiyorlar zaten 
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Önce şükretmelisin.. Hic de olmayabilirdi Hemen de hakkımı helal etmiyorum diyorsunuz.
0 oy
(1,405 puan) tarafından

seçim de biz de onları mı kandirsak ne dersin :silly:

0 oy
(501 puan) tarafından
Şükretmek çok mu zor ya senin yaşadığın hayatı hayal edenler var . Avrupa ya bakın sersefil
tarafından
İroni yaptın sanırım :D
(501 puan) tarafından
O kim
0 oy
tarafından
Evet çok haklısın bir ay değil bir ay veriyorlar oda 6 ay oluyor toplam
0 oy
tarafından
Hayır anlamadığım bu para yokken nasıl geciniyordunuz?? Verse bi dert vermese bi dert,gidin çalışın o zaman Allah Allah 
tarafından
O kadar cok takılan var ki bu yardıma ve ay ay hayal kurup şunu alacam bunu alacam deyip mutlu oluyorlar
0 oy
tarafından
Hep kandırıyor günaydın kardes ...
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Omada şükür bence ben başvuru bile yapamiyrm op başına koy bacım bu devirde kimse kimseye o kdr yardımda etmiyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 278 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde angello (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 760 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 537 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 330 göst.