0 oy
537 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

image

Kızlar bebek beni kandırdı saat 00:10 gibi evden çıktım hastaneye gittim ne sancı ne ağrı birde sertleşmedim sancım hiç yok orda ağrım yok eve gelince yine yapıcağını yapıyor annesini kandırıyor yanıma Birtane nöbetçi doktor geldi doktorum alttan muaneyi yasaklamıştı bebeğin eşi aşağıda olduğu için kadın eldivenleri giyidi ellerini vajinama soktu ağladım 9 aydır cinselik yaşamıyorum bebeğimi korumak için kensi kafasına göre alttan muane yaptı rabbim kimseyi gece hastaneye düşürmesin

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Sende durumu acıklsaydın tehlıkem var alttan muane yasa diyr
tarafından
Söyledim ama dinlemedi
(2,705 puan) tarafından
Birde özele gitmssinz dınlemedı diye bişi yok açmıycaktn canm ya bişey olsaydı cocuga lafını geçir o kadr para verıyosunz bırda oralara gece gece hakkında hayrlısı canm umarım bişi olmaz cocuga
tarafından
Plesentam yukarı çıkmış canım sadece vajinaya yakın değil biraz üstte
-Reklam-
0 oy
(875 puan) tarafından
deseydin doktorum yasakladı tehlikem var diye
0 oy
tarafından
Allah agız vermıs hanı 
0 oy
(3,665 puan) tarafından
Seni bebek dolandirmamis bence bu hastane ucuz gelmiş daha pahalı bir hastanede doğmak istemiş olabilir:) ben bı kere pendiktekine girmistim su mucize doktorun çekildiği hastane vay anam vay dedim ne gadan güzel bir hastane 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 278 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde angello (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 760 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 597 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Cero (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 676 göst.