0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar dün oğlumu boy ve kilosu için sağlık ocağına götürdüm en son 6 aylıkken bakmışlardı şimdide kilosu hala aynı be almış ne vermiş 8 aylığız şuan kilo alımı yavaşlar diye biliyorum ama oğlum hiç almamış yeterli güzel besleyemiyorum heralde diye içim içimi yer oldu...  Çok hareketli çocuğum doğduğundan beri maşallahı var yani şimdilerde de emeklemiyo ama yüz üstü yatıp çırpınıyo sürtünüyo döne döne bi uçtan diğer uça gidiyo hareketleri bu kadar hızlandığı için mi böyle oldu bilmiyorum dün ebeye de soramadım çocuğum çok huysuzlandı ağlaya ağlaya hemen bi çıkalım dedim eve gelince not alırım hep bilgilerini önceki bilgilerini görünce hiç kilo almadığını fark ettim normal midir sizce  

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Diğer tartıları kış dönemine denk geldiği için ister istemez üstü başı ekstra kilo yapıyordu az onu gram olarak düşsenizde emin ol o kıyafetler 1 kg üstü ağırlık yapıyor ama sağlık ocaklarında -500 gram filan kıyafete düşüyolar o yüzden bence üzülme tamda diş dönemi ek gıda da yemiyolar o ay 1 yaşına doğru iştahları açılıyor 
(774 puan) tarafından
Doğrdur aslında burda da öyle yapsalar dicem ama hijyenik olduklarına güvenmiyorum eve gelince bile üstümüzü değiştiriyoruz genelde
(1,995 puan) tarafından
anldım canım gözümüzün önünde sterilize ediyolar sonra bi yeni havlu gibi bişi seriolar onun üzerine de bebeği
tam kilo çıkıyo
(774 puan) tarafından
Öyle olsa buralarda da keşke özellerde bile direk oldupu gibi yatırıyolar tartının üzerine sildiklerini bile görmedim
(1,995 puan) tarafından
valla memleketimizde hangi işi doğru düzgün yapıyolar ki ..çabuk çabuk sıradan geçsin diye hepsi bi suratsız zaten bişey sorulmuyo
(774 puan) tarafından
Aynen öyle malesef
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Kac kg ve boyu kaç?
(774 puan) tarafından
9.450 kg
73 cm
6 aylıkken 71 cm miş biraz boyu uzamış o kadar
0 oy
(1,995 puan) tarafından
benim ki de 7 ayda 10.200 dü şuan 9 hala 10.200 ne almış ne vermiş ama takılmıyorum keyfi yerinde boy 75
(1,995 puan) tarafından
yok tv telefon izletmiyorum telefondan haberi bile yok hiç vermedim
ama ismini vs söyleyince bakmıyor
gülümsemiyor
asla beni aramaz odadan gitsemde umurunda değil
(774 puan) tarafından
Hmm içinde bi kuşku varsa dr bi götür canım biz henüz 8 aylığız şuan aşırı bana bağlı babasındayken bile beni arar gözleri hep 9 aylıkta anneye düşkünlüğü azalıyodur belki bilemedim ama dediğim gibi bi şüphen varsa durma hemen git doktora inşallah olumlu sonuçlarla karşılaşırsın
(1,995 puan) tarafından
evet haftaya gün aldım iple çekiyorum o günü inş sorun yoktu
(774 puan) tarafından
İnşallah yoktur canım gönlünü ferah tut olabilir çocuk bunlar sağı solu belli olmuyor haber edersin merak ederim
(1,995 puan) tarafından
tamam canım inşallah yoktur sağol

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 541 göst.
19 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 261 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Gul karaaa (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 184 göst.
3 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 297 göst.
9 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,457 cevap

34,514 kullanıcı

...