0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından
kizlar bebegim 7 aylik ve püre yiyo muhallebi kivaminda pütürlü olunca ögürüyo geri dilinle cikariyo sonsuza kadar da muhallebi kivaminda yidiremicegime gore:) nasil alistirabilirim aslinda bende korkuyorum bogazinda allah korusun kalir diye vermeyede korkuyorum ezmeden

5 Cevaplar

0 oy
(1,499 puan) tarafından
Benim oğlum da 8 aylık yeni yeni pütürlü yemeye başladı ama önce dediğin gibi minnacık bir nokta bile olsa onu çıkarıyordu sen yine çok ezme illaki alışıcak benim oğlum hala da çok öyle aman aman yemiyo ama az az pütürlüyu kabul etmeye başladı 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Blenderden geçirip mi veriyorsun cnm ?

0 oy
(48,854 puan) tarafından
pütürlü olunca büyük mu oluyo parcalari
0 oy
tarafından
7 aylık şuan ekmek veriyorum et yiyor eline veriyorum kendisi yiyor boğazında falanda kalmıyor daha çok mutlu oluyor
tarafından
İşte bu :) bende hep böyle yaptım hiç püre vermedim verin eline yesin
tarafından
İlk başta püre verdim eşim kaynanam hep dedi boğazında kalacak falan baktım bebek benim yediklerimi istiyor bende eline verdim kendi yemegimden verdim daha çok güzel yemeye başladı:)
tarafından
Aynen kuzum nasıl alıştırırsan öyke gider doğru yoldasın :) ❤️
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Ben ilk başlarda küçücük ekmeği dilinin ortasına koyuyodum onu çevirmeyi ıslatmayı çiğnemeyi öğrendi sonra zamanla eline ekmek verdim onu kemiriyodu yemek yemeyi öğrenene kadar asla püre yapmadım 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 119 göst.
6 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 189 göst.
0 oy
3 cevap 124 göst.
26 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu

382,011 soru

11,436,610 cevap

35,004 kullanıcı

...