0 oy
115 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
15 aylik oglum. Yemin ederim hic bir sey yemiyor.  Sabahları bir yumurta hasliyorum veya pisiriyorum. En fazla 1 2 lokma alıyor sonra oynuyor yerlere atıyor. Muhallebi yapıyorum yemiyor. Zaten sulu yemekleri hic  yemiyor. Sularına ekmek banip veriyorum geri çıkarıyor kafasını çeviriyor. Sadece makarna yiyor. Surekli verince de kabız oluyor. Sutum artik doyurmuyor. Gece sabaha kadar uyumuyor ac çünkü ama yemiyor da. Cok caresiz kaldim. Doktora götürdüm zorla ver diyor ben nasil zorla vereyim bi cocuga yemeği. Sut içine bisküvi atıp veriyorum. Biberon emmeyi bilmiyor. Bardakla icsin diyorum. Kendi icmek ıstiyor. Onuda içemiyor. Gittim pipetli bardak aldım hevesine icer diye pipet çekmeyi bilmiyor. Cok moralim bozuluyor. Açlıktan huysuzlanıyor mızmızlanıyor bu sefer beni cok bunaltıyor.  Kizyorum bazen. Cok üzülüyorum ya benim oglum neden yemiyor. Neden ac geziyor yavrum ben mi yapamıyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(418 puan) tarafından
Ah annelik... Hiç yaşamadım bu yaşadığını ama içindeki sıkıntı bana bile sirayet etti.. kendini yetersiz hissetme, birçok çocukta görülen bir durum. Mutlaka çaresi vardır. Üzme kendini
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Benim de 6 aylık bebe aynı senin anlattığın gibi. Yengemle konuştum onun ağzına zorla tıka snin vazgeçmediğini onu yemeden bırakmadığını anlayınca mecbur yiyecek dedi. İyi bir yöntem değil ama sanırım buna mecbursun bir de sütü kes bence. Tandem yontemiyle
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Benim oglumu anlattin resmen bizimkide 15 aylik zorla veriyorum reklam aciyorum çorba türü hep istiyor puturlü yemiyor icine ekmek dograyip veriyorum yoksa benimkide ac gezer

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 114 göst.
25 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Prensimin annesi (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde dorugunannesi04 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 199 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sakineer (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
11 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Melodi (46 puan) tarafından soruldu

374,599 soru

11,203,916 cevap

34,506 kullanıcı