0 oy
195 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından
Bana karşı çok kötüler bende 1 buçuk aydır bağlantimi kestim onlardan numaralarini silmistim arıyorlar bugün devamli 1 buçuk aydır nerdeydiniz acaba kızım var hicmi ozlemediniz torununuzu kendi zevklerine göre ariyorlar hiç acmadim siz acarmiydiniz esimin telefonu kırık onada ulasamiyorlar 1 buçuk aydır zaten onu soruyorlar bence banane onu arayın dimi ya baya canımı yaktılar o yüzden açmıyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(5,366 puan) tarafından
Canımı siktiklari dönem bende açmadım şimdi konuşuyoruz ama yüz vermiyorum kimse umrumda degil
-Reklam-
0 oy
(347 puan) tarafından
Aç konuş sonra sen hatalı olursun 
0 oy
(774 puan) tarafından
Hakettilerse eğer gayet iyi yapıyosun benimkilerde memleketteler gideli 1 ay oldular bende hiç aramadım çocuğum ameliyat olmuştu 1 kere bile olsun beni arayıp sormadılar hastane otobüsle 10 15 dk oraya bile gelmediler kinci değilim ama bu yapılanlarıda sineye çekemem o yüzden bende hiç aramıyorum kendisi 1 kere aradı çocukla upraşıyodum zaten hemen kapattım öyle eşime de söyledim zaten olursa bir gün hastaneye giderlerse adımımı bile atmıcam hastaneye haberin olsun dedim hiç bişey demedi hak veriyo şimdilerde. Hak edene hak ettiği gibi davranacan boşver 
0 oy
(122 puan) tarafından
Şimdi onlar hatalı acmazsan tam tersi olacak ac eşine ver konuşmak istemiyorsan ama acmazsan senin için iyi olmaz 
(35 puan) tarafından
Cnm yaptıkları şey sineye emilmez açamam eşim kendi arasin
0 oy
tarafından
Eğer senin canını yakıyorlarsa sana zararları varsa bence de hiç açma
(35 puan) tarafından
Aynen acmiyroum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 315 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 254 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Turkkk (861 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 554 göst.
24 Ocak 2021 Aile kategorisinde gamzeee123 (842 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 442 göst.
7 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mervebykdg (393 puan) tarafından soruldu

381,279 soru

11,414,114 cevap

34,961 kullanıcı

...