0 oy
117 göst.
Aile kategorisinde (1,375 puan) tarafından
Bu herkes için geçerli aslında iş yerindekiler için komşular için ama benim sorun özellikle de kocanızın ailesi için her gittiğinizde aynı konuları tekrar tekrar söylüyorsalar her seferinde cevaplarını farklı farklı şekilde vermeyi mi tercih ediyorsunuz yoksa artık kale bile almayıp cevap vermemeyi mi tercih ediyorsunuz. Ben başlarda çok cevap veriyordum cevapsız bırakmıyordum Ama artık ses çıkarmamayı ve muhatap olmamayı tercih ediyorum . Sadece çok damarıma basarsalar bir şekilde açıklama yapmak gereği duyuyorum cevapsız bırakmamayı seçiyorum artık aynı konuları konuşmak bayıyor çünkü

6 Cevaplar

0 oy
(4,466 puan) tarafından
Valla konu sarmazsa dinliyormuş gibi yaparım daha da olmuyor baktım mutfak falan toplamaya kaçarım olmadı çocuk yatcak der eve kaçarım:)
-Reklam-
0 oy
(3,067 puan) tarafından
Ben anlatmaya başladığında lafını kesip hee evet biliyorum şöyle böyle olmuş anlatmıştin diyorum. Bazende telefon elimde tepkisizce dinliyormuş gibi yapıyorum. 
0 oy
(7,337 puan) tarafından
Artik cevap vermemeyi tercih ediyorum bakiyorum konusmaya değecek insan yok sessizce oturuyorum sorarlarsa cevap veriyorum yoksa sessizlik en güzeli
0 oy
tarafından
Bunu anlatmistin diyorum, baktım hala devam ediyo gulun kolen oluyum iki dakka sus gafam ağrıdı diyorum :D
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Dinler gibi yaparım yada evet biliyorum derim ısrarla devam ederse baştaki şekil devamm
0 oy
(18,241 puan) tarafından
Ben cevaplarını verdim valla bi güzel şimdi herkes yerini mesafesini biliyo

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 238 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 198 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ezgibbb (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 188 göst.