0 oy
119 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
2 gecedir kalkıyor istiyor salça vuruyorum görüyor istemiyor ama mama diyo açmı oluyor yoksa memeye alıştıgı için mi kalkıyor bende uyanjnda birşeyler yediriyorum sonra diom bu defa alışır hep yemek ister die bilemedim hiç mi vermiyim 

4 Cevaplar

0 oy
(870 puan) tarafından

Dişi cıkıyorsa ondan uyanıyor olabilir gece yemek yedirip uyutmak bünyesine ağır gelmez mi

(154 puan) tarafından
Köpek dişleri çıkıyor valla
(870 puan) tarafından
Bizde durum aynı
-Reklam-
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Su dışında bişey verme gem dişlerini çok ciddi çürütüyor hemde alışkanlık ediyor daha çok yeni memeyi unutmamıştır tabiki her kalktığında su içir hiç gözünü açmadan geri uyusun ben öyle yapıyodum 
(154 puan) tarafından
Yaaa öyle yapayım o zaman teşekkürler
(1,629 puan) tarafından
Aynen bende malesef bişyler sürerek meme bıraktırdım başka yolları bsşaramadım uyandığında meme pis ya su içer misin diyodum bazen istiyodu bazen hayır diyip yatıyodu
0 oy
(954 puan) tarafından
Gündüz yeterli kadar yiyorsa sadece su vermen yeterli isterse , bir az ağlayıp geri uyuyorsa alışır zamanla
(154 puan) tarafından
İnşallah canım
(954 puan) tarafından
Ben de gece etmesini kesmeye çalışıyorum ama bir şey sürmedim ağladığında ya emzik veriyor um ya da biberon veriyorum , şuan azaldı bayağı sadece 1-2kere uyanıyor eskiden 5 kere kalkardı emmeye
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Ben gece uyandığında süt verdim ama içmedi. Su verdim. Kucağında sallayarak uyuttum. Bı sure sonra uyanmaya başladı artık. Su içmek için uyanıyor şimdi 
(154 puan) tarafından
Evet öyle oluyor zor bi çıglık atıyor ki o kadar kötü aglıyor napıcam bilmiyorum hayırlısı inşallah
(15,235 puan) tarafından
Ben kucağımda salavat okuyarak dolaştım odada. O şekilde uyudu kaldı. Bir kaç güne anlar o da bir daha ememeyecegini. İstemeyi bırakır. Sen dirayetli dur yeter

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 190 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sultan... (358 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 150 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 397 göst.
0 oy
5 cevap 129 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu