0 oy
189 göst.
Aile kategorisinde (358 puan) tarafından
Oğlum aşırı derecede meme bağımlısı dk başı meme istiyor hic birşey yemiyor zayıflamaya başladı bugün birinci günümüz neler yapmaliyim fikirlerinizi bekliyorum

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende bekleyeyim :D
tarafından
Ya Selo ben birşey surup tiksindirerek bırakmak istemiyorum. Çocuğun en sevdiği şeyi elinden öyle almak istemiyorum. Azaltma yöntemiyle ilerlicem galiba. Başka çaresi yok
(25,224 puan) tarafından
Yok yok kesinlikle bende öyle bişey istemem. Yazık yavrumuzun memeden başka ne zevki var  salça süren sirke süren limon süren var ne kadar kötü bşy
(14,033 puan) tarafından
Kori sosuyla kesti gorumcem yaaa çok kötü
(25,224 puan) tarafından
Yok artık köri soslu meme:D
tarafından
Ahahah biraz mayonez makarnayı bandir bandir ye :D
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Az önce bu tarz post açtım bende çare arıyorum yerimi alayım şurda:D 
0 oy
tarafından
Kaç aylık cnm.sabir taşı dene istersen
(358 puan) tarafından
19 aylık eşime söyledim alacak inşallah ise yarar
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Kaç aylık oğlun
(358 puan) tarafından
19 aylik
0 oy
tarafından
biseyler sürüp yapıştırmaya karşı değilsen ben siyah bant yapıştırdım kolay oldu zorlanmadık fazla. bişey surmeyim azaltarak bırakayım dedim olmadi bende çözümü onda buldum
(358 puan) tarafından
sirke surdum tıkınır dediler yinede emiyor kağıt bant yapıştırdım simdilik
tarafından
evet sirke bende de ise yaramadı ama bantla ucunu kapatınca emecek bişey bulamadı:))
0 oy
(150 puan) tarafından
 Sevdıgı yıyrckelrı ıceceklerı al meme istediğinde ver  boyle basla cnm oyalanır once gunduz unutsun sonra gece baslasın ben oyle kestım
(358 puan) tarafından
Keşke sevdiği yediği birşey olsa  o derece hic birşey yemiyor
(150 puan) tarafından
Kac yasında sey yap bir gogsu hıc verme 3 gun boyunca o sut eksıcek  onu ver yemez onu sonra dogerını kes
0 oy
(540 puan) tarafından
Birşey sürme bence güzel ayrılmak en iyisi ben de yeni kestim 2 hafta kadar oldu.Sen artık büyüdün artık biz gibi mutfaktan yiyeceksin deyip her istediğinde mutfağa götürdüm alıştı hala daha arada gelip soruyor.Geri adım atarsan bir daha ki sefere çok daha zor olur devam et emzirmeyeceğini anlayınca vazgeçiyor zaten 
(358 puan) tarafından
Him anladım cnm konuşarak da denemeye çalışın ama anlıyacağın zannetmiyorum sinirli çünkü hemen kendini yere atiyor
(540 puan) tarafından
Sen karalı dur gel sana mama alalım mutfaktan de emin ol anlayacaktır ilk başta böyle bir tepki vermesi normal.Açıktıysan mutfakta yemek var istemiyorsan sen bilirsin yersen yemek var artık meme yok de ben öyle diyordum biraz ağladı elimden tutup beraber mutfağa gittik.Tabi bunu söyledikten sonra onunla ilgilenme üzüldüğünü anlarsa vs devam eder ağlamaya istediğini alıncaya kadar
0 oy
(11 puan) tarafından
Ben sabır taşı kullandım 2 3 gün istedi tadı kötü geldikçe soğudu sonra bidaha istemedi
(358 puan) tarafından
Onu deniycegim
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Benim tüm cevaplar bölümüne bakın bir arkadaşa anlattım kızımı sütten kesme sürecini işinize yarar belki kızlar 
(358 puan) tarafından
Tamm cnm sağol bakayim
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Ben bırden kestım cnm

Memeye geldıkçe saç telımden bıraktım üstüne ve geri Çekildi ki o esnada direk dikkatini dağıtacak bişiler buldum

YİNE geldı salça vurdum geri gitti yine

Bıde ha bire bişiler verıodım ona kı tok kalsın

Gece şükür kalkmadı

Uyumadan önce iyice doyur onu

Gece kalksa su ver eğer hazır devam süt vermeyeceksen

Ertesi gün yine öyle devam ettim ve istemeyi kestı

Bide senin göğüsler yarına çok şişer

O yüzden yarın yeşil kalıp sabun varsa üstüne bırak soğuk kompres uygula kı gerı çekilsin

Ve uzanıp ucunu tut silkeke memenin 
(358 puan) tarafından
Tamm cnm teşekkürler
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Ben bantla denedim siyah elektrik bandıyla her istediğinde gösterdim ilk başta bı kaç gün gece verdim sonra geceyi de tamamen bıraktırdim çokta zor olmadı şükür benim kızımda çok bağımlıydi
(358 puan) tarafından
Bende ağlayinca gece1 defa verdim bakalım bu gece nasıl gececek

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 119 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 150 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 397 göst.
0 oy