0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (1,437 puan) tarafından
Kızımı mecbur memeden kesmek zorundayım.. 

İki gundur emmiyor fakat goguslerim çok doldu sağsam tekrar dolacak sağma bekle diyorlar ama çok canımı yakıyor kolunu kaldiramiyorum siz nasıl yaptınız 

10 Cevaplar

0 oy
(6,164 puan) tarafından
Soğuk kompres yap bende çok işe yaradı 
(1,437 puan) tarafından
Sagmayim mi yni
(6,164 puan) tarafından
Hayır sağma sağdık'ça daha çok gelir
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Sağmaman lazim ki süt üretimi dursun nasıl geçer bı fikrim yok ama
(1,437 puan) tarafından
İki gün dayan 3 uncu gün bişr kalmaz dediler bugün 3. Gün ama kızımı kucağıma dahi anamıyorum canım ya
(4,216 puan) tarafından
Valla benim sütüm sonradan azala azala kendi kesildi iki çocukta da yani bu durum hiç başıma gelemdigi için bilmiyorum ama bilen arkadaşlar yazar şimdi geçmiş olsun kolaylıkla atlatirsin inşallah
(1,437 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(14,029 puan) tarafından
Bir kaç damla sağ seni çok fazla rahatsız ediyorsa yoksa mastit olabilirsin oda çok çok zor soğuk suyla masaj yapabilirsin bana çok iyi gelmişti 
(1,437 puan) tarafından
Evet aşırı rahatsız ediyor kucağima alamıyorum kızımı soğuk masaj deneyim canım çok tesekkur ederim
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Tuhaf ama bende baya ise yaramisti kalıp yeşil sabun göğsüme koymuştum bir gün boyunca durmuştu öyle durmuştu bende ağrı 
(1,437 puan) tarafından
Ay herşeyi denemeye raziyim canım yeterli acısı geçsin :(
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Canm adaçayı al demle iç inanılmaz derecede sürü azaltıyor günde iki kere iç bitene kadar goguslerinin boşaldığıni hissedersin bide neden kesiyorsun zorundayım dediğin için merak ettim
(1,437 puan) tarafından
Hamileyim canım doktor sütten kesmenin lazim dedi zaten kısımda gelişim geriliği vardı bunu da riske atma yalim dedi
(1,279 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm hamileysen içmemen lazım bitki çayları hamileyken önerilmiyor rabbim sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah
(1,437 puan) tarafından
Amin kuzum çok sağol
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Elinle az birsey sık rahatla ovala banyo da geçer bir iki güne 
(1,437 puan) tarafından
İnşallah canım ya çok sizliyor
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Canim sutun normaldede cok fazlaysa hepsini bosaltmamak kaydi ile sadece rahatlayacak kadar sağ kesinlikpe o aciyi ben bilitim kalip beyaz sabun sür göğsune agrisi aliyor biraz soguk suyla ama sağmadan soguk uygularsan mastit olursun tikanip kalir 
(1,437 puan) tarafından
Herkes kalıp beyaz sabun diyor faydası görülmüş demek ki kuzum bende deneyim çok sağol yorumun için
(7,248 puan) tarafından
Evet canim banada burdan söylediler aliyor ağrisini
(7,248 puan) tarafından
İlk gun ler 3 kez sagdim sonra 2 ye dustu sonra sadece yatarken sagdim oyle oyle azaldi benim
0 oy
(276 puan) tarafından
Hic durma hemen soguk lahana kompresi uygula kardeşim 
0 oy
(270 puan) tarafından
Siz daha iyi bilirsiniz tabi ama neden yavaş yavaş kesmediniz? Her iki bebek kaç aylık?
(1,437 puan) tarafından
Bebegim 7 aylık hamileliğin daha basindayim fakat kızimda gelişim geriliği olduğu için doktor bırakman gerekir zaten ek gıdaya geçtin karnindakini de riske atmayalim dedi
(270 puan) tarafından
Emzirmek gelişim geriliği yapmaz ki. İştahsızlık yapar. Hatta emzirme gelişimde çok faydalı roller oynar. Karnınızdakinden bahsediyorsanız onda da şuan için gelişim geriliği olmaz. Hemde daha hamileliğin başındasınız. İlk 3 ay hiçbir şey yemeseniz bile (kusan anneler gibi) karnındaki bebeğe bir şey olmaz, aç kalmaz. Bebek daha minicik, midesi nokta kadar. 3. aya kadar bari emzirseydiniz diyeceğim ama doktorunuz söylemiş. Bir başka doktor tavsiyesi daha mı alsanız acaba?
0 oy
tarafından
Sağ canım yoksa mastit olursun Allah korusun ılık duşun altında sağ sonuna kadar değil hafif rahatlayana kadar benimki 4 güne geçti 
(1,437 puan) tarafından
Ay çok sizliyor kuzum ya sağlarken bile canım açıyor vallahi
tarafından
Ucunu nemlendir kuzu ilk acır sonra rahatlarsın

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 119 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 392 göst.
0 oy
12 cevap 188 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sultan... (358 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
28 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Trbznlugln (1,990 puan) tarafından soruldu

379,433 soru

11,357,576 cevap

34,835 kullanıcı

...