0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim iki çocuk içinde velayet davası açmış bir sürü yalan yanlış deliller koymuş dilekçeye beynim yanmak üzere kendisi evliyken evliliğe hiç sadık kalmadı inst hesap açmıştı uzun süren ilişkiler değil kısa süren ilişkiler diye yaa bir sürü şey daha tabi birde yaşattığı kötü şeyler. Hiç mutlu değildim hiç sevmiyordum boşanırsam kurtulurum dedim ama resmen bana savaş açmış eli çok güçlü eltiler evliliğimde hiç yoktu ama şahit olmuşlar günlerdir uyuyamiyorum gözüme uyku girmiyor annesi yaşlı kendisi serserinin önde gideni çocuklara kim bakacak Allah muhafaza benim kızım başkasından yemek  yemez uyumaz şuan bu postu yazarken bile kafamın üzerine oturmuş beni öpmeye çalışıyo 20 aylık sürekli düşmekten hastalanacağım diye korkuyorum psikolojik destek alsam hemen bunu kullanacak biliyorum çünkü eşim çok tilki kafasını her deliği sokup hakkimda delil toplayacak 

11 Cevaplar

+1 oy
(11,347 puan) tarafından
Yüz kızartıcı bi suçun olmadığı üzere çocuğunu senden almazlar diye biliyorum canım hakkınızda hayırlısı umarım güzel kapılar açar rabbim size
-Reklam-
+1 oy
(119,441 puan) tarafından
Kimse 20 aylik bi bebego anneden alip babaya vermez(
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Sen ahlaksız bir davranış yapmadığın sürece çocuklarını kimse senden alamaz. 
0 oy
tarafından
Yalan yanlış delil derken o zman delil olmuyor ki. Mahkemede ispatlarsin öyle olmadığını. Sakin ol çok evhamlisin. Burda çocukların odasını bile paylastin biz bile gördük ne kadar ilgili bir anne olduğunu, hakimin sana vermemesi için hiçbir sebep yok. 
0 oy
(7,623 puan) tarafından
Yok hayatım senin madde kullanımı veya iffetsizlik gibi bir durumun olsa o zaman kork onun dışında hiçbir koşulda anneden koparılmaz çocuk.
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ahh ahhh şu setefsi.zlerden korkmayın hiç bi book yapamaz merak etme. Alamaz o çocukları. Odasını bile çok güzel yapmışsın gördük hepimiz. Sen özgüvenli ol ve kuyruğu her zaman dik tut 
tarafından
Canım ben öyle oda vs birşey paylaşmadım. Yukarda başka bir arkadaşta odaisni paylaştın vs demiş ama acaba başka bir postla mı karıştirdnz ki?
(3,451 puan) tarafından
Aaa olabilir başkası da seninle aynı durumda onu okudum sen sandım, neyse sonuç olarak yinede hiç bi bo.k yapamazzz
0 oy
(3,665 puan) tarafından
Keşke ınstagramdan milletle konuştuğuna dair delilleri alsaydın mahkemeye sunsaydn
tarafından
Benim telefonum eşimin ikinci telefonu gibiydi alıp saklasam bile bilirdi. Birde o zamanlar boşanmayı durumlari yoktu dua edin bana
(3,665 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım alıp guvenebilecegin birine atsaydn o saklasaydı keşke bende yaşadım bu durumları mahkemede asla kendini anlayamıyorsun delil olmayınca meydan pis yalancı dolandı iftiracilara kaliyo davayida onlar kazanıyor
tarafından
Ama bunun birde allah katında mahkemesi var orda ne diyecekler?? Seninde boşanma davası mıydı
(3,665 puan) tarafından
Bilmiyorum canım evet boşanmaydi altınlarımı vermediler ama mahkemede yalancı şahit konusturdular altınlar ondaydı iste evden giderken biz gördük diye namusuma falan hep iftira attılar davayı da onlar kazandı elimde delil olmadığı için hiçbirşey yapamadım
0 oy
(5,364 puan) tarafından
Babaya vermezler çok küçük 
0 oy
(6,233 puan) tarafından
6 yaşdan kucuk çocukları yüz kızartıcı suç olmadığı sürece babaya vermezler 

Sen eşyalar içinde tedbir koydurdun mu mahkemeye verseydin çok evhamlisin hiç soğuk değilsin biraz kendine gel ozguvenli ol lütfen yoksa kendi kendini yer bitirirsin
tarafından
Benim kullandığım hat eşimin üzerineydi ordan kendine kendine mesaj atmış çocuğa şiddet uyguladığıma dair whatshapta konuşmuş ve bunların ekran görüntüsünü delil diye koymuş bu olay beni tamamen yıktı zaten benim telefonum eşimin ikinci telefonu gibi birşeydi çok kötü mesajlar var bu mesajlardan kesitler alıp çocuğun velayeti hakkında dava açmış ben asla çocuğuma öyle şeyler demedim çok çok çok zor büyüyen bir bebekti bana çok bağlı evet arada bagirdigim kızgıdgm kızarken hafiften eline vurduğum oluyordu zaten evlilikte çok mutsuzdum stresliydm onunda etkisi vardı ama öyle mesajla eşime birşey söylemedim yalan dolanla kızı alacak ve yemin ederim kızıma bakacak kimse yok eşyalarıma tedbir koydurmak için avukatımla konuştum ama avukatimi ne kadar sıkarsam sıkayım herşeyi ağırdan aliyo paniklenmem birazda bu yüzden
Ve telefonum hala eşimde
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Nedir bu kadınların erkeklerden çektiği yahu! Evlenirler sadakati bilmezler, haramı bilmezler en önemlisi çocuğu bilmezler ama boşanma olur herşey değere biner. Keşke olaylar bu duruma gelmeden aklını başına alsaymış. Deliller ne tam olarak bilemiyorum ama sende benden intikam almak için çocuklarımı kullanıyor de. Yaşları çok küçük senin yüz kızartıcı bir suçun yoksa babaya verilmez, kalbini ferah tut 
0 oy
(1,160 puan) tarafından

İçin rahat olsun, attığı suçları ispatlamak zorunda hemde sağlam delilleri olması lazım, çocuğun küçük hâkim çok yüksek ihtimal sana verecektir , rahat ol evladinla keyifli vakit geçirmeye bak, bizleri de haberdar et , Rabbim seninle olsun <3

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 117 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
17 Kasım 2023 Aile kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 336 göst.
26 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 914 göst.

380,711 soru

11,398,747 cevap

34,923 kullanıcı

...