0 oy
587 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar bildiğiniz ve memnun kaldığınız organik bir urun var mı bende kullanmayi düşünüyorum ama zararı olmazsa 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Hiç mı bilen yok bea:angel:

-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben kullanmadim hiç bacı  :Dyazmadım ondan

tarafından
Olsun bacı Allah razı olsun buda yetti :D niye kullanmiyin:))
tarafından
Hiç aklıma gelmedi inan. 2 yaşına girdi hiç kullanmadım güneş alsın ben vitamin eksikliği çekiyorum o çekmesin  :D yanıversin az kızarsın  :)))
tarafından
Kuzum günesin zararlı ışinlarindan  korumak için gerekli diye düşünüyorum ben araştırmak lazım:)
0 oy
(2,357 puan) tarafından
Cnm trukid  trendyolda var organik yeni aldım ara ara sürüyorum 
(2,357 puan) tarafından
18 aylik cnm .. trukid  badger bunlar organik kremler
tarafından
Tamam canım benim ki de 22 aylık çok teşekkür edrim
(2,357 puan) tarafından
Nedemek cnm ben çok araştırdım kesin tavsiye bunlar :) 125 e almıştım güneş ışınları zararlı olabiliyor kullanmak gerekir
tarafından
Tamam kuzum size güvendiğim için buraya sordum zaten :)
(2,357 puan) tarafından
Aynen :)
0 oy
(48,494 puan) tarafından
kizz biz pazar günü.kapali havada yandik elosumda kipkirmizi oldu cocuk güzel post acmissin bende bekliym surda
(48,494 puan) tarafından
aman ne cektim ya suan hic makyaj yapamıyorum amin kuzum sagol
tarafından
Makyajda mı yasak canim
(48,494 puan) tarafından
evet canim hele gozlerime yaramiyo hemen sisiyo yapmıyorum hic
tarafından
Ay kıyamam sana bende sürekli yapan biri degilim ama bazen insanın canı istiyor yani ilaçlarını falan kullanıp arada yapsan olmaz mı ki :$
(48,494 puan) tarafından
alistim artik yapmıyorum yeni yeni goz kalemi surmeye basladim ☺️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kullanmıyorum valla direk temas etmesi için uygun zamanda cıkıyoruz genelde dışarı güneş ışınlarının zararsız geldiği dik gelmediği zaman özellikle 
tarafından
Bende öyle yapmaya çalışıyorum ama bazen mecbur kalınca sürerim diye düşünüyorum canim
0 oy
(592 puan) tarafından

Canim instagramda muhendisin oglu diye bir sayfa var, dogal icerikli urunleri arastirip paylasiyor.

image

gunes kremleriyle ilgili de asagidakilerini oneriyor icerisinde zararli madde yok, bunlara bakabilirsin.
tarafından
Çok teşekkür edrim canım benim instagram  kullanmıyordum bulamazdım incelicem:*
(592 puan) tarafından
Rica ederim canim incele hepsinin icerigi temiz, uygun olanini alirsin kesinlikle kullanmak lazim gunesin zararli isinlarindan korunmak icin. Cilt lekesi vs olmasin
tarafından
Aynen kuzum :**
0 oy
(924 puan) tarafından
Sebamed Güneş kremi kullanıyorum kendim ve çocuklar için 10 aylık bebeğime de sürüyorum canım memnunum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 137 göst.
0 oy
12 cevap 295 göst.
13 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens-annesi44 (516 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 496 göst.
0 oy
5 cevap 112 göst.
1 Ocak 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...