0 oy
970 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Şöyle söylim 2014 yılında ewlendim iki çocuğum var, eşim olacak adam 2015 ten beri başka kadınlarla konuşmuş ve beni ayakta uyutmuş, hiç bişey belli etmedi bana sevgisi 

gayet iyiydi aklıma bile gelmezdi beni aldatacağından. Ben bunu taki üç ay önce öğrendim oda içimde hep bir şüphe vardı... tlfonuyla tuvalete gitmeler.. Şifre koymalaar ve şifresini bana göstermiyorrdu ben gizlice öğrendim ve Bi şekilde facesine girip msjlaşmalarını  yakaladım. Ve bir kişiye değil Bi sürü kişiyle msjlaşmış  Fotoğraf istemeler. falan buluşma olmamış. Ama okadar çok iğrenç msjlaşmaları varki midem bulanıyor kendisinden. Ergen gibi 31yaşınadki adam ergen gibi msjlaşmalarına bakın Bi insan nasıl böyle aşağılık ola bilir. Bunların hesabını sordum. Özürler. Szöz vermeler derken affettim ha neden affettn dersenizde başka seçeneğim yoktu oğlum 6 aylık. Daha kızımda 4 yaşında. Ailem arkamda değil. Bi güvencem yok kime sığınayım. Tek başıma nasıl yprım çalışayım desem çocuklarım ne olacak kim bakacak. Ve ben o günden beri ölü gibiyim.  Ne günüm gün nede hayatım hayat kadınlık gururum kalmadı 24 yaşındayım ama ruh halim 60, 

sığıntı gibi yim  bana hala kadınlık yapmamı söylüyor. onun yüzünde paranoyak oldum ve bunuda biliyorum yapan yine yapar. O zman ne yapıcam ben kadınlık gururumu yerle bir edemem bir daha. 

yargılamayın lütfen çaresizim 

13 Cevaplar

+4 oy
(7 puan) tarafından
Gizli gizli birikim yapmaya başla huylu huyundan vazgeçmez 
(30 puan) tarafından
Kesinlikle 100 veriyorsa yetmiyo bu 150 200 ver de kenara at Altın yap.  O mesajları da duruyosa telefonunla çek fotoğrafını yarın bigün mahkemelik okursan delil olarak sun daha fazla tazminat alırsın.  Acıma hiç
-Reklam-
0 oy
(7,099 puan) tarafından
Rabb'im yardımcın olsun
0 oy
(749 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm yasadıklarin unutulacak türden degil zaten .rabbim yardımcjn olsun cocuklarına sarıl onlarla yaralarını sar oglun varsa ona aldatmayan erkek olmayı ögret kızn varsa onada hayatını birleştirecegi adami dogru seçebilmeyi .senin adına çok üzuldum
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Çocuklar bir tek senin çocuğun değil bosaninca da babalığı bitmeyecek maddi olarak bakmaya mecbur çocuklarına o çocukları nin maddi sorumluluğunu alacak sende iş bulup çalışıp kendi geçimini saglayacaksin çocukları nda yseninle kalacak hiç birşey zor değil bunları yapabilirsin güçlü olmalısın değilse böyle hergun olursun hele ki senden hala kadınlık görevi bekliyorsa 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim yardımcı olsun inşallah eşine Hidayet versin inşallah
0 oy
tarafından
benim de aklıma gizlice birikim yap kendini bir anda çocuklarınla kurtar demek geldi Allah yardımcınız olsun 
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Kesinliklr parani biriktir huyundan vazgecmez Allah yardımcın olsun canim 
0 oy
(690 puan) tarafından
Sana kadınlık yap diyeceğine ailesine adamlık hanımına eş cocuklarina adam gibi baba olsun Allah ıslah etsin ne denir ki Allah seninde yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Birikim yap herşeyi üstüne yapmaya bak akıllı ol kadınlık falanda yapma bırak ne hali varsa görsün ihanetin telafi olmaz ne kadar özür dilesede bidaha yapmıycam dese de illaki yine yapar sen önüne bakmaya bak çocuklarının geleceğini düşün hiçte kafanı yorma öyle bi sapığa çok şey yapılırda işte değmez boşver zamanı gelince süründürürsün.

Şimdi sana şöyle yap böyle yap diyoruz da Allah Düşmanımın başına vermesin ne kadar üzülmesende kadınlık gururuna dokunur biliyorum Allah yardımcın olsun ne diyim.s
0 oy
tarafından
Yapman gereken şu senin ve cocuklarin icin oturup dusuneceksin evet bugun ayrilamazsin ama ilerisi icin plan yapacaksin hani bu calismak olir vs bilmiyorum ama bir sekilde ileriye donuk plan yapmalison
0 oy
(2,353 puan) tarafından
mikrop kac senedir derdi ne hem senle tatmin oluypr hemde netten mikrop Allh islah etsin öyle bir kafası dank etsinki yapmaasın bidaha bence yine yaparsa yakalrsan affetme ve para biriktir burdaki cogu kişi öyle demiş içinden glmesede esini tatlı dille yol güne giridm 500ver süt cçrek su bu alcam 200ver borc aldım birinden 100ver diye diye tırtıkla böyle adam hakediyor tırtıklanmayı hatta kredi ksrtı varsa onun bireysel emeklilik ödet aylık 500 500 onuda kendi hesabına aktif et hem ordan para gelsin hem diger yerden 6sylık kızın biraz büyür blmyrm kac sene daha olur ama en azından biraz buyumuş olur o sırada para birikir kendin ev tutarsın diger kızım okula baslar fln ..sevmiyorum affedemem diyorsan böyle yap acıma parasını cayır cayır ye kullan onu 
0 oy
(50 puan) tarafından
Maalesef ister kabul edilsin , ister edilmesin. Âma şu bir gerçek ki bu bahsettiğin süreç bir çok erkek de var. Kimisi daha ileri gidiyor bazı hayvanlar gibi (hayvanlarda bile eşine sadık olan vardır)  başka başka beraberlikler yaşıyor. Kimisi platonik takılıyor . O kişi aklından çıkmıyor. Kimisi eşini eşiyle aldatıyor. ( O nasıl oluyor derseniz, eşiyle beraber olurken başkasını hayal ediyor)  Sözüm o ki o kadar çok rezillik yaşanıyor ki. İnsan , bir kadının tabiri caizse elinin kolunun bağlı olması durumuna çok çok üzülüyor. 
0 oy
(137 puan) tarafından
ALLAH YARDIMCIN OLSUN 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,124 göst.
0 oy
1 cevap 163 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde nur120302 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 246 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde nur120302 (36 puan) tarafından soruldu