0 oy
447 göst.
Diğer kategorisinde (796 puan) tarafından
Kizlar benim bi konsum var arizda 7 yas var  obenden buyuk cok samimiyiz arkadas gibi bugun aradim acmadi bende kuafore gittim baktim oturuyo tlf oyun oynuyo kiz niye acmadin  tlf dedim  duymamis olabilirim dedi alay edercesine sonra yuzunu eksitiyo ben isimi bitirip ciktim arkamdam msj atmis ben senin buyugunum bama tlf acmadin diyemessin aramizda yas var saygisiklik yapiyosun gibivseyler yazmis  halbuki hic kotu niyetle demedim tlf niye acmiyosun diye guler yuzlu bi sekilde sakasina dedim yane cok samimiyiz bana diyoki ben ister acarim ister acmam ozanki moduma bagli sacma sapan seyler ha bu arada bu yas meselesi simdiye kadar hic sorun degildi bugun hanfendi sorun etmis bende bidaha meraba meraba dedim cok deger vermeye gelmiyo hemen mulletin burnu kalkiyo

18 Cevaplar

+2 oy
(96 puan) tarafından
Yaa herkesin piskolojisi bozuk gerçekten ülke olarak hiç iyi değiliz tahamul seviyemiz yerleerde
(796 puan) tarafından
Biz niye oyle degiliz herkez ne bilim biseyler yasiyo ama durduk yere kalp kirmiyoruz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Tabikide sen haklsn cnm ama yanlis kisiye guveniyormuşsun en iyisi yanlis olmak takma bile bu insani derim susarim
(796 puan) tarafından
Aynen oyle cnm du den beri aklimdan cikmiyo gercekten kalp kirmak bukadar kolaymi
0 oy
tarafından
Yaşlılık psikolojisine girmiş zaar boşver gitsin 
(796 puan) tarafından
Gzekali iste ben toymus bisey bilmiyomusum saygisizmisim
0 oy
tarafından
Aman yaşı büyük diye adam mı olmuş aklı küçük insan. Saygısızlık yaşla alakalı bir şey değil. Kişiliği bozuk uzak dur bundan
(796 puan) tarafından
Yane   gzekali  iste insan olamadiktan sonra yasin buyuk olsun ne fayda
0 oy
tarafından
Yani sen haklisin ama verdigin degerin pek karsiligi yok demek o yuzden sktr et sallama sen de. 
(796 puan) tarafından
Oyleymis cnm  cok deger verdim sevdim ne bilim surda ayni apartmada oturuyoz  deger verdim ama deymezmis
0 oy
(9,433 puan) tarafından
Hiç işim olmaz yol veririm muhattap olmam 
(796 puan) tarafından
Bende oyle yaptim zaten b8daha konusmam valla ya dunden beri icime oturdu resmen yane bu laflarini hic haketmedim
0 oy
(3,226 puan) tarafından
Öncelikle onun yaptığı büyük saygısızlık? 

Niye açmadın demek zaten ittiham etmekmiş. Yani gördün açmadın ( ki, görmüş budurma) 

Meşgulmuydun cevab veremedin deyile bilir.

Zaten arkadaşın burda konuşmak için müsait değildim de diye bilirdi. Ama bi daha arama boşver. Bakalım o nasıl bir eğlemde bulunacak
(796 puan) tarafından
Valla cnm gittim oturmus tlf oyun oynuyodu hic olmassa bi msj atabilirdi sordumdada alay edercesine agzini yuzunu sallayarak duymamisimdir belki dedi hic bisey demedim kaslarimi aldirdim ciktim  yine bi kotuluk gecmedi icimden o mesaj atti yok saygisizlik yok ben buyugum diye bende ondan sonra soyledim zaten sen musait oldugun halde cvp vermiyon ben sordum diyemi saygisizlik oldu swnin yaptigin saygisizlik dedim
0 oy
(568 puan) tarafından
Şu büyüklük lafını sürekli kullanan insanlardan nefret ediyorum saygı karşılıklı kesin bisey olmuştur o yüzden boş konusmustur seninle dengesiz deseydin sende 
(796 puan) tarafından
Tam bi dengesiz zaten kendini bisey saniyo geri zekali
0 oy
(2,660 puan) tarafından

Arkandan mesaj atması saçma olmuş. Pek muhabbetli bı dostluk göremedim ben bu kişi için aramız mükemmel diyemezdim.

Olması gerektiği gibi olmaz hayatımıza girenler sonuna kadar orda kalamayabiliyor canim evet insan bı dumura uğrar ama geçer insanları tanıdıkça çekmen gereken çizgileri daha iyi anliyosun.
(796 puan) tarafından
Aynen oyle cnm  benim tek hatam herkezi kendim gibi gormem   ama bundan sonra kimseye eyvallahim olmaz
(2,660 puan) tarafından
Öyle canim bende çok deneyimledim artık illa biri olsun hayatımda diye bakmıyorum girecek kişiler girmek isterse hayatıma girevek.. muhabbet gonulde olur o hissedildimi kimse karşı durmaz.
(796 puan) tarafından
Aman boyleleri hic girmesin hayatimiza
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Şaka gibi güncelleme gelmiş galiba komşu ablaya
0 oy
(8,538 puan) tarafından
Fazla değer g.te zarar bacım verme. Bende akıllandım 
(796 puan) tarafından
Akillandim cnm
0 oy
(590 puan) tarafından
sorunlu herelde ne slk insanlar var ya ahahha bidaha selam bile verme bence bide bence zaten o da senle gorusmek istemiyo bahane cikartmis
(590 puan) tarafından
muhattap olma salla
0 oy
(48,364 puan) tarafından
samimi degilmissiniz sen oyle sanıyormussun
(796 puan) tarafından
Oyleymis baksana ne saygisizligimiz kaldi ne yoylugumuz
0 oy
(287 puan) tarafından
Madem yasi takiyo sa ne diye arkadaslik yapiyomus bu tarz insanlara Gicik oluyom gercekten bnce sende uzak tut kendinibiraz
(796 puan) tarafından
Yok cnm bundan sonra oluyom dese yuzune bakmam
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Çoğu kişinin psikolojisi bozuk. Sen de tanımış oldun işte. Bi daha samimi olmazsın. 
(796 puan) tarafından
Hastaneye yatsin ozaman  kalp kirmaya gerek yok
0 oy
tarafından
Yaşi büyük diye sana istediğini yapabilir mıymış acaba 
(796 puan) tarafından
Oyle saniyo heralde
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Uzak dur uzak bugün böyle eden yarın dedikodunu eder
(796 puan) tarafından
Aynen oy le valla  bidaha konusmam zaten
0 oy
tarafından
Merhaba bile demem bu saatten sonra. Büyük olman sana telefonumu niye açmadın diye sorma engel değil. Bu düşüncede birine selam dahi vermem derim. Deyiş o deyiş 
(796 puan) tarafından
Bundan sonra bende demicem zaten canim aman boylelerini ****** edecen adam olamamis buyukluk tasliyo

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 386 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,292 göst.
17 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Znurr (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 668 göst.