0 oy
130 göst.
Aile kategorisinde (788 puan) tarafından
Kızlar 14 aylık kızım var artık bunaldım yanından kalkar kalkmaz ağıdı basıyor.bu durumdan nasıl kurtulabilirim

11 Cevaplar

0 oy
(1,361 puan) tarafından
Al benden de o kadar. 15 aylık oğlum. Hiç peşimden ayrılmıyor. Yürüyünce rahat ederim dedim. Nerdeee. 
(788 puan) tarafından
Ev taşıma olayı var inanki çok yıprandım artık sinirlerim bozuldu
-Reklam-
0 oy
(1,734 puan) tarafından
11 aylık kızım benimkisi de öyle ama olsun yaa çok çok zor WC ye bile gidemiyorum  .Ama birisi tarafından böylesine sevilmek hele ki o evlatsa herseye değer . Bacaklarıma sarılıyor iki dk da bir oyununu bırakıp kucağıma geliyor arada bunalıyorum ama benım için dünyanın en güzel duygusu . Gece de sarılıp yatıoruz oh ilerde bu günleri özleyeceğim 
(788 puan) tarafından
Sevilmek güzel ama ev taşıma gibi sorunlar varsa iyi değil sinir hastası oldum iyice evde bir sürü iş duruyor ben yapamıyorum
(1,734 puan) tarafından
Benım de farkım yok ınan kı saat kaç oldu kahvaltıyla duruyorum o da yarım yamalak çok iyi anlıyorum senı ama bu duruma yapacak hıcbır şey yok canım zamanla düzelecek . Yapacak bişey olmadığı için en azından zevklı hale getirmeye çalış ben öyle yapıyorum beynı bir süre kandırınca inanıyor
0 oy
(661 puan) tarafından
O aylar bizde oyleydik geciyo canım 
(788 puan) tarafından
Hayırlısıyla geçsin canım çok yıprandım:((
(661 puan) tarafından
Ben bide hamileydim çok korkuyordum ya bensiz durmassa diye şimdi babası varken aramiyo komşuda bile duruyo 22 aylık sabret canım tuvalete bile benimle geliyo evde yanlizken içim rahat etmiyo aglamasina
0 oy
tarafından
Beraber kalkın tek gitme alışana kadar idare et canım 
(788 puan) tarafından
Canım o
Kucağımdayken iş yapmıyorum iş bana bakıyor ben işe
tarafından
Hmm yanında oynamaz mı sen iş yaparken
(788 puan) tarafından
Yok bacım ayağa kalktığımda bağırıyor
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Benim oğlum öyle bayılıyorum o halerine Gelip sirnasmasi oynaması bitiyorum 
(788 puan) tarafından
Muhakkak güzel ama çok yıprandım
0 oy
(5,021 puan) tarafından
17 aylik hala oyle ben tuvaletten çıkana kadar çatlıyor 
(788 puan) tarafından
Rabb'im yardımcımız olsun inşallah
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Kurtulamazsin tuvalette bile rahat yok g.tumde bitiyor cani sağolsun böyle böyle büyüyecek ler
(788 puan) tarafından
Ahh canım ahh hayırlısıyla büyüsünler
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Bende tam tersi olduğu için yakiniyorum kızım bir yaşına bastı birileirni görünce beni unutuyor annesi değilmişim gibi bu durum beni çok üzüyor 
(788 puan) tarafından
Kız hiç üzülme benimkide öyle olsaydı isterdim
(2,835 puan) tarafından
Bana misafirliğe gelen veya misafirliğe gittiğimde sanki annesi yokmuş gibi davranıyor annesini tinlamiyor sana düşkün değil deyip deyip üzuyorlar bende pesimde aglsin istiyorum
0 oy
(15,391 puan) tarafından
15 aylıkken hafifledi. Ama hala bazen tuvalete banyoya gittiğimde ağlar. 27 aylık
(788 puan) tarafından
Rabb'im kolaylık versin canim hayırlısıyla büyüsünler
0 oy
(10,122 puan) tarafından
24 aylim oglum var babasinin elini tutup merdivenleri bile inmiyor ben olmadan var sen dusun
(788 puan) tarafından
Rabb'im yardımcımız olsun inşallah
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Benimki 26 aylık hala öyleyiz sütten kestim yine de sürekli dibimde ama benim çok hoşuma gidiyor bu durum 
(788 puan) tarafından
Canım kalabalık aileyiz mejbur dolanmam lazım ee buda bırakmıyor bide ev taşıma işi var çok yıprandım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 88 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde Reyhan Karaca (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 242 göst.
8 Haziran 2022 Aile kategorisinde Ranagul (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,137 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 406 göst.