0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (546 puan) tarafından
Geceleri ne oluyosa anlamiyorum bi kriz tutuyo susturamiyorum acaba ruyasndami korkutuyolar baska birsey mi var anlamıyorum doktora gotrsem cocuk bu aglar der gonderir 

6 Cevaplar

0 oy
(782 puan) tarafından
Cocugunuzu uyuturken dua okuyun onjn adina herturlu seyden korunması icin , ayriyeten tepkisel fazla birseyle karsilasiyorsa  gün icerisinde bagirmak vs gibi hatta izledigi tvdeki şeyleri sozde izleyin siddet icerikli vs izlediyse  ruyasinda gorduyse korkar normal olarak ama dua okumak her zaman iyi cok okurum kizima faydasinj görüyorum 
(546 puan) tarafından
Inan her gun okuyorum ayet-el kursu
-Reklam-
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Aynı durumdayız cnm oglum bagırıp cagırıyor aglıyor gozlerı kapalı sureklı uyanıyor dk bası emmek istiyor ne yapacagımı sasırdım. 22 aylık
(4,289 puan) tarafından
Ayy valla cnm soyle kesintisiz bir uykuya hasretim. Bugun konustuk esımle kessem mı diye. Emzır anne sutu faydalı vitamin alır dedı zayıf birazda
(4,289 puan) tarafından
Nasıl kestin pekı cok duskun oglumda. Kızımda duskun du ama sut olmayınca kolay oldu bırakması.
(10,137 puan) tarafından
Alacagini almis canim o artik :)
(4,289 puan) tarafından
Ya oylede cnm memede cok huzurlu seviyor kıyamıyorum. Bende cok severmısım emmeyı kardesım olunca 6 aylıkken annem kesmek zorunda kalmıs Dr demis. Sımdı oyle olunca doysun istiyorum ben cok aglamısım:)))
(10,137 puan) tarafından
Valla suan kesmek daha zor canim akillandikca dahada zor oluyo :) ben kestigimde 19 aylikti daha kolay oldu ilk gece full ayagimda salladim uyusun diye sonra alisti 3 gun aradi unuttu valla
0 oy
(1,736 puan) tarafından
2 yaşından sonra bi dönem oğlumda çok ağladı bağırdı kriz gibi. Hep dualar ederek uyuruz, eşimin anneannesi okur dua falan. Ona götürdüm korkutmuşlardır dedi, sağolsun okunmuş su verdi ve odasında uyurken ha5van figürü insan figürü olamadın ona bakan demişti. Gerçekten dikkat ettim ve ediyorum da tekrar yaşamadık o krizleri
0 oy
(262 puan) tarafından
Oğlum 2 yaş benim oğlumda aynı uyurken birden ağlıyor ve bağırıyor cnm hem 2 yaş sendromu hemde rüya görmeye başladıkları için inşallah geçici bir durumdur
0 oy
(9,012 puan) tarafından
Kaç ay çektim ben sebepsiz yere kalkar gece 2 de falan bağıra bağıra ağlardı Dr.a gittik bisey yok dedi gerekirse psikoloğa gönderelim dedi uyku damlası verdi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 100 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 200 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Tgbtysz (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 151 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu

382,708 soru

11,457,254 cevap

35,036 kullanıcı

...