0 oy
502 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Gittiler üstüne üstlük dediği günde bile gelmedi daha dün geldi dinlendin ettin bugün de bizimle vakit geçir demi annesini çağırmış geliyor deli oldum ya kaç gündür birliktesiniz o kadar sinirliyim ki sinir krizi geçirmemek icin zor tutuyorum kendimi 

16 Cevaplar

+7 oy
(2,186 puan) tarafından
Sana bisey diyim mi gaza getirmek gibi olmasın amaa ben öyle adamın ağzının ortasına sicarimm çok net bak cokk . 
(350 puan) tarafından
Kendimi zor tutuyorum zaten elimden bir kaza cikmasin diye
(2,186 puan) tarafından
Burda yok boşarım yok çık git kadın sığınmaya diye kolay konusmuyorum akıl vermiyorum çünkü her insanın yapabileceği şeyler farklı ve sınırlıdır. Yanliz bu durumda ona o evi zehir ederim .
(3,462 puan) tarafından
Hay ağzına sağlık
(19 puan) tarafından
Ben gerçekten sizi anlamadım çekip gitmeniz ve bedel odetmeniz gerekirken daha yok bizimle geçir yok sinir krizi geçiriricem demeniz çok anlamsız orda bir saniye bile adam gittikten sonra durmamaniz gerekirken konuşmanız bile eşinizle bana çok anlamsız geliyor kusura bakmayın....
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen niye gitmedin 
(350 puan) tarafından
Konuşmuyorum onlarla çünkü
tarafından
Senle niye gitmedi peki
tarafından
Sende kendi ailenle tatile git ya da biyerlere
0 oy
(48,529 puan) tarafından
ne *** yemeye evlenmiş madem onunla tatile gidecek ayrilamayip yaninda getirecek kadindada akil yok ne.diye geliyo 
(350 puan) tarafından
Bende akıl yok gerçekten
0 oy
tarafından
Eşin tatile gittiğinde seni aradımi kız ordan merak ettim
(350 puan) tarafından
Aradı aradı ama ben açmadım
tarafından
Ona rağmen de söylediği tarihte gelmedi öyle mi tuhaf gerçekten. Ailen biliyor mu durumu
(350 puan) tarafından
Evet biliyo durumu arkamdalar
tarafından
Ozaman hiç bekleme kendini yıpratma derim ben
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Ailesiyle konuşmada da kocamı asla yalnız bırakmazdım ben tatilde gerekirse keyfim kaçardı ama herkesin de kaçırırdım keyfini valla. Anasının memesinden ayrılamamış adamlar evlenmesin evleniyo sonra hala böyle ana ana tamam hepimizin annesi bitane hepimiz çok seviyoruz ailemizi ama artık kendi ailesi var eşin bunun asla farkında değil bence. En başında izin vermeyip kıyamet koparsaydın da bu yüzü alamasaydı keşke 
(437 puan) tarafından
Aynen oyle katılıyorum anasından düsmeyen adamla evlenilmez benimkide sonradan anam anam demeye başladı yillardir gurbette anasini haftada 1 defa aramayan adam 2 gunde bir konuşmaya başladi bende konuşurken ananı bu kadar sevip ayrılamıyordun nedemeye evlendin istersen geri vereyim seni anana dedim o tarafta duydu kendide bozuldu
(1,246 puan) tarafından
Oh iyi demişsin valla aynen öyle. Susup anlamasını beklemiceksin byle durumlarda çat çat söyliceksin vlla isterse saygısız desinler saygı kazanılan bişeydir beni sevsinler bnde saygı göstereyim yoksa onlar bana her dediğini yapcak bnde suscam he hiç işim olmaz
0 oy
(2,192 puan) tarafından
Adamı tuvalet terliği ile döv lütfen, ağzına çak özellikle. 
(350 puan) tarafından
Tuvalet terliği az gelir lagam sopası varsa onla dovecem
0 oy
(449 puan) tarafından
İyide eşinin ailesi sensin evlendiginin farkında mi
(350 puan) tarafından
Basım açık diye beni en başından beri istemediler
0 oy
tarafından
gicikligina yapıyor sen de onun yaptigini yap.biraz orda kal annenin ihtiyaci vardir vs gibi seyler soyle ama ciddi ol.:)
(350 puan) tarafından
Anasinda yaşasın temelli zaten böyle yaparsa
0 oy
(449 puan) tarafından
O geldiyse şimdi de sen git ailenle bir yere ya da direkt ailende kal birkaç gün, geleceğin tarihten sonra gel bir de nasıl oluyormuş anlasın 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çüşşşşşşşşş o nasıl hareket ya,sen karısı olarak neden gitmedin
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Doymuyorsa anasına senin hayatini niye b.k etmiş 
0 oy
(473 puan) tarafından
Bacım çık git annenin evine , bak o anasından kopamıyor , sen de git annene , seninki de ana.Kalsinlar başbaşa , orada durup bozma sinirini.
0 oy
tarafından
Gidemez orası ayrı da. Hadi gitti birde eve çağıracak. Altını bezler anasının kucağına veririm. Allahtan eşim asla anne düşkünü değil. O geldi bugün kızı görmeye benim adam 10 dakika da duş aldı pır uçtu evden. 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Neden zor tutuyorsun kendini bırak sinirlen. O adam in da azına s*ç. İçine atma sinir hastası olursun. Ayrıca onlar tatile giderken sen neden gitmedin. 
0 oy
tarafından
Silip silip baştan yazdım susuyorum... Ama ağzına sı.çardım bunu bari duyum offfff

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 462 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 489 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 424 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatma1112 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 426 göst.