0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Aramızda diyet yapmış ya da yapıyor olan var mı acaba neler yaptınız etkili oldumu nasıl sonuçlar aldınız merak ediyorum 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben canım önceki postuma bakabilirsin.11 ayda 17 kilo verdim 
(12,609 puan) tarafından
İnşallah canım
(368 puan) tarafından
Kız ben 9 ayda 30 kilo verdim hahaha ama dogum kilosu
(12,609 puan) tarafından
Gittı beni doğum kilolar 55im şimdi spor lazım
tarafından
Maasallah canım bebek dahil mi hariç mi
(368 puan) tarafından
Yok kız aksine ben doguma 95 ile gırdım dogum dan cıktım 100 kiloyum. Gebelik zehirlenmesi gecırdım. Ayaklarım 45 numara terlıge girdi sadece. Dogum dan sonra yemin ederim daha cok şiştim. Kabus gibiydi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bi ara sirkeli su ile diyet yapiyordum ekmek normal hayatımdada hic yemem zaten 72 den 5 günde 67 ye düşmüştüm mide yanması problemim oldugu icin bıraktım :(
tarafından
Canım sabah aç karnına yarım bardak suya 2 yemek kaşığı sirke bide bunu gece yatmadan önce yapacaksin yani gunde 2 kere
(41 puan) tarafından
Başka neler yapıyorsun gün için de ne yiyip içiyorsun ne sirkesi kullandın
(1,271 puan) tarafından
Ne sirkesi olduğu önemli mi
tarafından
Canım ben elma sirkesi kullandım normal gunde ne yiyorsam o cok yemek yiyen bi insan degilim zaten kahvaltı bide aksam yemegi normal hayatima devam ettim sadece biraz egzersizle destekledim
tarafından
Yok kız uzüm veya elma ikiside olur
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Yarın başlıyorum inşallah un şeker ekmek tuz her şeyden vaz geçmeye karar verdim 

0 oy
(12,609 puan) tarafından
Ben yaptım bi hafta 3 kg verdım sutum duru oldu bıraktım 
0 oy
tarafından
Canım ben diyet yapamıyorum canım herşey çekiyor herşey yiyorum bende idrar yolu enfeksiyon var hemde yoğun şekilde bazen titriyorum çok hasta oluyorum midem herşeyden bulanıyor herşeyden soğuyorum hasta olduğum sürece 4 5 kilo gidiyor benden sonra hastalık bitince artık ben yemek yemiyorum diyet anca öyle yapıyorum 
(41 puan) tarafından
Allah şifa versin
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Daha önce 16 kilo verdim yarın başlicam tekrar dayanabirsem 8 9 kilom var vermek istediğim. Beyaz ekmek yerine tam buğday ekmeği yedim şeker yok 3 ana 1 ara öğün yapmıştım tekrar öyle yapacağım birde evde egzersiz spor 
0 oy
(449 puan) tarafından
Ben şuan yapıyorum. 15 gun oldu 4 kilo verdim. Sabah ac karnina sirkeli limonlu yarim litre su sonra kahvalti klasik. Seker tuz un yag cikarttim hayatimdan. Yürüyüş yapıyorum bazen 30 dk bazende 1.5 saat degisiyor 3 ara 3 ana öğün yiyorum 100 kilo olmustim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 186 göst.
0 oy
16 cevap 304 göst.
21 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 160 göst.

379,547 soru

11,362,047 cevap

34,839 kullanıcı

...