0 oy
634 göst.
Diğer kategorisinde (161 puan) tarafından
Bı teyze var torunları falan var onlar geldiğinde çocukları hemen bize yolluyor 5 6 yaşlarında 3 4 torun hepsini bize yolluyor yani ve iyice abarttı eşim evdeyken (yıllık izinde) isten geldiğinde falan yollamaya başladı bende araya mesafe koymak için artık kapıları açmamaya başladım kendisine temizlik yapıyorum diyorum benimde temizlik yapmam lazım da ne olacak sanki oturalım diyor öyle birisi ve gelinini hep kötüler onuda almış akşam oturmaya geleceklermis ondan sonra konuşmadım kaçtım hep uzak durmak için çünkü biraz yüzsüz eşime de anlattım sen bilirsin dedi daha bir çok şeyi oldu da uzun olacak eve daha yeni geldim hemen oturmaya gelmek istedi daha dur bismillah kaç aydır evde yoktum ki biliyorum bir gelse hep gelecek ona fırsat vermemek istiyorum hiç ne yapmalıyım sizce

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fazla samimiyeti sevmiyorum ya herşeyin  fazlası zarar 
tarafından
Durmaları gereken yeri acil öğretmek lazım nefret ediyorum bu tip insanlardan
(161 puan) tarafından
Kesinlikle kuzum kapıyı kaç kez açmadım yine geliyor yine
tarafından
Yaşlı diyip geçme onlar çok fena oluyor bendede öyle biri vardı eski komşum en Sonunda iftira attı bana yüz vermedim konuşmadım mesafe koydum diye
(161 puan) tarafından
Ay Allah korusun ya her şey olabilir kimseye güvenim yok zaten teşekkür ederim canım uyardığın icin
tarafından
Rica ederim canım dikkat et fazla samimi olma kımseyle herkesle bi mesafe olsun aranda
-Reklam-
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Yaşlıya canı sıkılıyordur benimde üst katımda bi teyzem vardı çok gelirdi ama severdim kendisini oturaklı kadındı geçen sene vefat etti allah rahmet eylesin 
(161 puan) tarafından
Kuzum sende haklısın ama torunları gelince onlarla ilgilenmiyor bize yolluyor  1 değil 2 değil çok yaşlı da değil benim 2 küçük çocuğum var onunla bir olamam ki işler hep yarım kaliyo
(1,538 puan) tarafından
Yok canım sen bu konuda haklısın benim teyzem öyle saygısız bi kadın değildi seninki bayağı arsız o yüzden mesafe koyabilirsin
(161 puan) tarafından
Nasıl koycam hiç bilmiyorum ki kuzum kapıyı açmıyorum bilerek yine geliyor yine
(1,538 puan) tarafından
Eşini sok araya eşim rahatsız oluyor teyze de benimde karşımda varı bitane kadın hoşuma gitmiyor gelmek istedi eşim istemiyor dedim kestirdim attım oda bidaha teklif etmedi
(161 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım öyle yapayım
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Müsait değilim dersin olur biter akşam da eşim evde oluyor de gelmesin ayy ben yeni taşınmıştım karşı komşum ikide bir kapı çalmalar falan gına gelmişti sonra dedim eşim istemiyor görüşmemi ki gerçekten istemiyordu rahatsiz oluyordu birdaha görüşmeyelim dedi şükür kesti ayağını 
(161 puan) tarafından
Kuzum bu teyze anlamıyor ki geliyor eşim gelene kadar gitmiyor herkesin işi gücü var evde 2 küçük çocuk var ben hergun oturup boş boş sohbet edemem ki
(1,125 puan) tarafından
Açıkça söyle o zaman canım yada kapıyı açma yolda falan görürsün yatiyordum dustaydim der geçersin
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Mesafe herzaman iyidir. Benim ilk ev sahibimde öyleydi kapıdan dan die girerdi içeri bir iki kapıyı araladım sadece kapıda konuştuk buyur etmedim sonra araya mesafe kondu ztn kendiliğinden. Herşeyin fazlası zarar canım. Hadi içerde eşin uygun olmasa ayıp birşey . 
(161 puan) tarafından
Kapıyı kaç kez acmadim bilerek yine geliyor yine ben olsam alınır birdaha gitmezdim saatlerce onunla sohbet edemem ki işim gücüm var 2 çocuk var onla ben bir değilim inşallah anlar oda
(1,315 puan) tarafından
O zmn direk şöyle canım. O sana yuzsuzluk yapıyorsa buna da alınmaz bişey olmaz de sen
0 oy
(365 puan) tarafından
İstemiyorum de açıkça hastalık var salgın var çocuklar küçük eşim istemiyor kimseyi de
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Uzak dur canim zaten rengini belli etmişsin sen gerisini ***** değilse o düşünsün artık 
0 oy
(172 puan) tarafından

Fazla yüz verirsen tepene çıkar canım mesafe her zaman güzeldir :)

0 oy
(2,223 puan) tarafından
Vallahi benim karşımda oturan yaşlı bir teyze var müsaade etsem o da aynısını yapacak bazen kapı çalar 10 kere çalıyorsa bir kere açarım duymuyorum derim bir şey sorduğunda da kapıda hızlı hızlı cevap verir müsait değilim şu anda der içeri giderim çünkü bir de 50 yaşında olan bir kızı var şizofreni ikisi birlikte gelmek istiyorlar benim de küçük bir bebeğim var onları güvenip eve alamam maalesef bana çorba getiriyorlar kek getiriyorlar muhabbeti arttırmak için tabaklarını bile boş veriyorum sırf samimiyet kurulmasın diye verdiklerinde yemiyorum hep çöpe atıyorum yani sana gelelim dediğinde buyur etmezsen 1 2 3 de artık söylemez bırak hakkında ne düşünüyorsa düşünsün kapının dışında kalıyor nasıl olsa
0 oy
(645 puan) tarafından
Esim istemiyor de eğer anlamıyorsa da gelme görüşmeyelim de diyebilirsin bence  canım yani bir nevi saygısızlık olmuş oluyor 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Tam fırsatını bulmuşsun hiç alıştırma, benim de yan komşum yaşlı çift kaynanam gibi her sabah gelecek diye telaşla giyinip evi topluyorum kahvaltıyı kaldırıyordum,  diyo ki siz bugün geç kalktiniz suyunuzun sesi gelmiyor, araba niye evde kocan niye evde, kocan gelmedi mi ?baktım olmayacak hamileyim zaten bir iki açmadım kapıyı geç uyanıyoruz dedim kapıya gelince buyur etmedim biraz düzeldi normal bir şekilde haberli gidip geliyoruz ben öyle seviyorum dedim beni oturmaya bir gün önceden çağır dedim işim i yemeğimi hallederim. ben de öyle yapıyorum ne zaman müsaitsem misafir çağırıyorum dedim anladı. Çocuk hiç bakamam kendikime bakamiyorum
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Torunlarını gönderdiğinde kapıdan geri çevir hastalık ve salgın var ben istemiyorum kusura bakmayın de geri gönder benim alt komşum da eski evimdeyken 13-14 yaşında kızını gönderiyordu bana akşamları artık ne diye gönderiyorsa herhalde kocasıyla rahat rahat .... yapmak için gönderiyordu diye düşünüyorum ben de bir kere aldım ikinciyi artık almadım benim de kocam evde genç kız bir şey olur dışarıda başına bir şey gelir bizden bilinir ben dedim kusura bakma müsait değilim Bir daha gelme deyip kapattım kapıyı
0 oy
(91 puan) tarafından
Yüzsüz insandan kork canim hemen en kısa sürede bütün iletişimi kes 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Komşu sevmiyorum ben :) ailem dışında birde bir kaç yakın arkadaşım dışında genel olarak misafirde sevmiyorum :) yanlızligi daha çok seven biriyim o yüzden hic çekemem işim var de canım sürekli çocuk bakmak zorunda mısın yada misafir ağırlamak madem o kadar gezmeyi seviyor arada seni de cagirsinlar sende git agirlasinlar hep gel hep gel olmazki 

0 oy
(1,386 puan) tarafından
Herkese karşı mesafeli olan biriyim yapı gereği Haa buz dolabı da değilim konuşurum ama gidip gelmem o yüzden karşıdaki insanlar da bana karşı öyle. Benim bi komşu da öyle idi bende müsait değilim diye geri çevirdim çünkü tekin tip değildi ve sürekli dediğiniz gibi eşim evde iken bile kadın başına gelmeye çalıştı en son görünce görmezden geldim o şekilde yoksa cidden yüzsüz insan çok. Benim görüştüğüm sayılı insanlar yeterli fazlasına gerek yok hele de bu devirde
0 oy
tarafından
Hatır gönül arada cok samimiyet arkadaslık sırdaslık vs durum yoksa eşim rahatsız oluyor bu kadar sık gıdıp gelınmesınden kusura bakmayın de gec 

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 1,427 göst.
0 oy
32 cevap 980 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eliffff05 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
0 oy
4 cevap 280 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde Melek8663 (656 puan) tarafından soruldu

380,023 soru