0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (1,404 puan) tarafından

Kizlar hello naber nasilsiniz ? Bugün sabah bugra kusumun pedagog görüşmesi vardi,oğlum aşiri huysuz aşiri ağlayan hic birseyden mutlu olmayan aşiri aşiri hareketli cok sinirli hatta sinirlenince kendini istirir ofke nobeti gecirince ağlamaktan bayilan bir çocuk. Bu yüzden pedagog desteği almak istedik özellikle öfkesinden bayildiğini fark edince. İlk gorüşme ebeveynlerle oldu eşim ve ben gittik konustuk, hiperaktiveye benziyor dedi doktor cocuğu görmeden net birşey söylemek olmaz dedi. Ve bize bir hayvann sahiplenmemiz gerektiğini söyledi bu benim işime geldi bi kedi anası olarak :D bi kac ay önce bebek kedimiz vardi ama oğlumun alerjisi cikti çok sukur sadece belli dönemlerde aktifleşen pasif alerji devamliliği sürekliliği yok. Alerji doktorumuzdan onayi aldik ve kedi sahiplenmeye karar verdik. Oğlum zaten kedilerle büyüdü affalamaz eşim ve bende kedilerle büyüdük şuan hala 8 tane kedim var annemgilde :) Annemden istedim anne bi tanesini ver diye "ihhhh ireemmm aslaaaa ben yavrularimi vermemm" dedi :D bizde bu minik hanimi sahiplenmeye karar verdik. Buyuk ihtimalle akşam gidip alicaz :) Umarim oğluma iyi gelir oğlumda ona iyi gelir beraber arkadaş olurlar :) ❤️ 

image

3 Cevaplar

0 oy
(7,272 puan) tarafından
Yasa çok tatlı amaaa inşallah iyi gelirler birbirlerine balım 
(1,404 puan) tarafından
Ahh inşallah canim ya. Valla bazen diyorum keske kedi olsam benim oglan kedi gorunce sakinleşiyo çok seviyo :)
(7,272 puan) tarafından
☺️ işe yarar inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence kopek almaliydiniz gorumcemin ogluda böyleydi doktor onlara köpek alin demişti. Siz zaten kedilerle haşır neşirsiniz hem cocugunda alerjisi varmis gerçi geciciymis ama. İnşallah faydasini görürsünüz. 
(1,404 puan) tarafından
Köpek alamam. Evimizde namaz kiliniyor ki kopekten korkuyor köpeğimizde var halamgilde evin kapisina gelince ağlamaya başliyo. Yoksa çook isterdik kopek almayi :(

Alerji konusunda doktorumuzdan onay aldik bi sorun teskil etmiyo cok sukur
tarafından
Şafisiniz galiba :) onlarda oyleydi sanirim aklimda kalmis
(1,404 puan) tarafından
Yok hanifiyim :) ama köpek evde bana uygun gelmiyor kedilerin agzi antibakteriyel peygamber efendimiz sav bile kedilerin tasindan abdest almiş ama kopek öyle değil. Tabiki bu kopekleri sevmedigim anlamina gelmiyo gelir gider operim koklarim halamgilde ki kopegimizi
0 oy
tarafından

Ayy çok güzel yaaa :) Güzel dostlukları olsun <3

(1,404 puan) tarafından
Ahhh insallah insallah ☺️❤️

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 361 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,317 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 379 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu