0 oy
307 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (101 puan) tarafından
Bir kaç gün önce insternette gezerken karşıma reklam çıktı bebek taşıma askısı diye . Oğlum kanguru da durmuyor bunu denerim dedim kargo oluşturuldu. Bana ne mesaj ne arama geldi sabah oğlumun üstünü giydirirken kapı çaldı kargo geldi bir paket üstünde adım bilgilerim yazıyor kapıda nakit ti ödedim kargocuya gtti bende hemen açtım çocukla uğraşırken üstteki poşeti yırttım içinden başka kargo çıktı hadi güvenlik açısından korumak içindir dedim onuda açtım içinden başka birinin kargosu çıktı çok amaçlı plaj seyahat çantası ama işin komiği o yazanda değil içinde fermuarlı battaniye tarzı ince bı kumaş  bu kişiyi aradım benden baya uzak kendisi iki ay önce iptal etmiş ısrarla aramışlar almayınca onlar da benim gibi aveli bulup kargoma sokmuşlar sabahtan beri MNG kargo yok Zincirlikuyu kargo Aras kargo aradım durdum yollayan ne numara nede adres yazmış baya kurnazlar ben elimde olan paradan oldum ona yanarım başına böyle bir şey gelen varmı ne yapım smdi eşimin haberi yok olursa kavga eder uğramam  :(:'(

5 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ayy çok üzüldüm canım ne kadar odedin
(101 puan) tarafından
220 ☹️☹️
(3,230 puan) tarafından
Ayy az para da değil inşallah geri alabilirsin canım
(269 puan) tarafından
bayada pahaliymiş he
(101 puan) tarafından
Yok alamadım haram zıkkım olsun
-Reklam-
0 oy
(59 puan) tarafından

Kargonuz geldiğinde kesinlikle nerden kimden geldiğini bilmeden kendinize ait kargo oldugundan emin olmadan teslim almayın banada bı kere denk geldi almadım çok sinir bozucu bı durum :angel: paranızın hayrını görmesinler ins 

(101 puan) tarafından
Benim kargo ama benim ürün yerine başka ürün koymuşlar kargosuyla beraber yoksa bnde baktım ama ikili olunca nerden bilicrn açana kadar kargocu gitti
0 oy
tarafından
Yok artk yaaa
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Üzüldüm kiz senin adına dikkat etmek lazimwalla hersey bozuldu millet nasıl kolay para kazanırım diye ne yapacağını sasirdi
(101 puan) tarafından
Valla ya ne hevesle açtım di bide artık kucağımda taşıririm diye aldimdi güzele de benziyor du içime oturdu resmen
0 oy
tarafından
Kargoyu hangi firma getirdiyse oraya götür anlat iptal etmeye çalış para az değil valla
(101 puan) tarafından
Kargocular uzak aradım MNG arıyorum Zincirlikuyu kargo ara diyorlar oda arası katıyor bankod bussuru yapıştırmışlar ne adres ne tel var karşı tarafın
tarafından
Siteyi şikayet et gerize.kalilar
(101 puan) tarafından
Ettim de giden geri gelir mi.
tarafından
Malesef gelmez pislikler haram zıkkım olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 505 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 569 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 876 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 569 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu

384,622 soru

11,505,677 cevap

35,158 kullanıcı

...