0 oy
450 göst.
Aile kategorisinde (293 puan) tarafından
Eşimden çok bunaldım. Biz 3 yıllık evliyiz bitane çocuğumuz var. Oğlumu parka çıkardim bugun beni parktayken aradı meğerse kargo gelcekmis bna diyor nerdesin bende dedim çocuğu parka getirdim park çok yakın 2 dk sürüyor. Başladı bana söylenmeye ee ben ne yapayım bana önceden kargo gelcek demiyorki ne aldığını bile bana söylemiyor. neyse bana sonra sevgililerinmi gelecek felan dedi saçmalamdi bende haddini asiyorsun dedim, bana diyor senden supheleniyorum bana haber vermeden cikiyosun felan kişi kendinden bilir işi 2 kere telefonda yakaladım kadınlarla mesajlarını annemin evine gittim her defasında peşimden koştu ben bu evlilik için hiç çabalamak istemedim çünkü biliyordum degismicek ama şu çocuk hatrina döndüm bana her defasında böyle yapıyor. bana diyorki senin Instagramlarin var zamanında fake açmıştım buda gördü kızdı ama hesapta yanlış birşey yoktu kendide biliyor ben artık kullanmıyorum sildim zaten uzun zamandır bide benim ortaokul arkadaşım vardı evlendikten sonra bana kanka nasılsın sesin çıkmıyor yazdı buda görmüştü hala onu dile getiriyor sen erkeklerle konuştun felan diyor cildiricam gerçekten.

15 Cevaplar

0 oy
(7,945 puan) tarafından
Sağlıklı bir evlilik değil ne desem bilemedim Allah yardımcın olsun 
(293 puan) tarafından
Sağol :(
-Reklam-
0 oy
(392 puan) tarafından
Eşinin tedavi olması şart
(293 puan) tarafından
Evet haklısın yoksa ben tahammül edemiyorum artık
0 oy
tarafından
Gerçekten böyle erkeklerin...... etmeli ! 

Ulan hiç mi utanmazlar nasıl insan karısına yakıştırma yapabilir. 

Senin kocan hasta bir zamanlar benim eşimde buna benzer davranmaya başlamıştı ama önünü kestim düzelmeseydi zaten boşayacaktım
(293 puan) tarafından
Aynı benimde. Bende boşanmayı çok istedim bir zmanlar ama geldi yalvardı yine aynı.
tarafından
Ciddi konuşma yap böyle terbiyesizlik olur mu ya
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Günlük konuşmaların sonu bu noktaya veriyorsa sorun henüz asilmamis canım. Önce.bi onu jalletmeniz lazım. Bence yardım alın ister aile büyüklerinden.ister danismanlardan. Ama bu şekilde.cok sağlıklı Bi evlilik olmayacak gibi görünüyor. Yani adamın karısına sırf çocuğu parka çıkardı diye erkeklerle buluşmaya gidiyon.lafi çok ağır yani. Zamanında.kendi yaptığının pişmanlığını karsi tarafa iftira atarak çözemez bunu anlasın ilk önce. Ayrıca günlük rutin haberleşme konuşmalarda.da o gün içinde neler yapılacağına dair bilgi.paylasimi net ve kısa.olsun önerim budur. Verdiğin örnekteki gibi neden parka giderken haber vermedin sen neden kargoyu söylemedin gibi hesap sorma tarzi konuşmanın sonunu kavgaya çevirir. 
(293 puan) tarafından
Cnim kendisi sanki herşeyi bana haber veriyo gibi benim iki dk lik yere ciktigimi sorun ediyo bide yanımda çocuk varken benim başka erkeklerle gezicegimi saniyo nasıl bir kapasitesi var anlamıyorum
(4,651 puan) tarafından
Bu durumu onun baya problem ama. Yani ne kendisi mutlu olur ne sende huzur bırakır ne çocuğa babaligi tam yapabilir. Hersey zincirleme çünkü bu hayatta.
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Kendi poh yemesinin pisliğini bide sana mı atıyor hiç normal bir ilişki deil afettiysen sana minnet edeceği yerde birde seni namusunla mi sorguluyor çok sacma bence o sana konuyu açtığı gibi yaptıklarını yüzüne vur seni unuttu gitti sanıyor heralde kusura bakma ama kendine bunu neden yaptın adam seni aldatmış yapmayın ya ne olur niye geri döndün
(293 puan) tarafından
Manipüle etti beni gerçekten bende nasıl yaptığımı bilmiyorum hala bir anlık döndüm ve hergun pişman oluyorum ama iş işten geçti hep iyi olmaya çalıştıkça o bana karşı böyle davranışlar sergiliyor
0 oy
(1,701 puan) tarafından
Ben de ilk evlilik yılında böyle şeyler yaşadım Allah var güzelliğim de var herkes söyler Allah'ım tlfnumu karıştırıyordu bütün arkadaşlarım kizlar hepsini sildim ailemle olan muhabbetini bile tahammül edemezdi ne kuzen ne bişey hiç bir erkek sinekle konuşamadım 

Megerki kuzeniyle nişanlı iken nişanlısı bunu aldatmış işte biri yapar hayatına giren diğeri de cefasini çeker çok üzgünüm...

Şuan değişti kendine çeki düzen verdi iyiz
(293 puan) tarafından
O kendi hatalarına bakmadan beni yargiliyor benim zoruma giden bu
0 oy
(679 puan) tarafından
Eşinin yaptıgı yanlış şahsen benim namusuma bu denli konusursa ona koca demem kimsenin haddine degil o tarz iftira atmak. Ama eşinin senden şüphe duyması acaba oncede açtığın fake hesapları gizli kullandığın için olabilir mi bir erkege ne kadar da bsey yapmadım desen yanı bayan olarak bana bile dese sahte hesap actım ama kullanmadım inanmam yani muhhakkaki bişey olmuştur açmıştır siz eşiniz takıp etme amacıyla da açmış olabilirsiniz ondan dolayıdır size tepkisi ama sen kendinden eminsen bu şekilde sana laf söylemesine musade etmemelisiniz 
(293 puan) tarafından
Cnim şöyleki instagramdan takip ettiğim hesaplar vardı, alışveriş için mesela bim.kataloglarina bakıyordum yada indirimli sayfalara, açtım oyuzden bide eşim kendi kullanıyordu bana şifresini vermiyordu ayar oluyordum. Sonra hatta baktı niye açtın dedin soyledim bende al hesap sende dursun kötü bişey yok dedim. Hesapta kötü bişey yapmış olsaydım yakalanirdim zaten her türlü zaten sonra fake hesap olarak kullanmaya devam ettim sonra kapattım yani sürekli bana karşı böyle suclamakar yapıyor benim ortaokul arkadaşım.hem sıra arkadasimdi ara sıra konuşurduk evlendikten 1 ay sonra fln mesaj attı sanırım kanka nasılsın diye hemen ona ben evlendim yazma bilmem ne yaptı. Yani kendi benim arkamdan neler çevirdi zamanında tahammül edemiyorum kendi suçlarına bakmadan bide bana yakıştırma yapior.
(679 puan) tarafından
Yanı canım Allah yardımcın olsun da bu sekil de hayat sürmez sürekli baskası var gözüyle görecek nereye kadar
0 oy
(4 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi terbiyesiz adam
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Karşılıklı güven sorununuz var. Çocuk için duruyorsan hiç durma. O çocuk da aranızda heba olacak
0 oy
(8,331 puan) tarafından
İlk okul arkadaşın fake hesabın sana ait olduğunu nasıl anlayıp size mesaj attı ki 
(293 puan) tarafından
Hayır öyle degil ortaokul arkadaşım hemde sıra arkadaşımdi. Ara sıra konuşurduk whatsabtan sevgilsi vardı hatta. Ben evlendikten bir ay sonra bana kanka nasılsın yazdı nerelerdesin uzun zamandır diye telefon esimdeydi hemen çocuğa ben evlendim yazma artık dedi. Ve üstünden nerdeyse 2-3 sene geçmiş olayı sürekli dillendiriyor. Sen erkeklerle konusuyordn diyor olayları farklı boyuta çekmeye çalışıyor
0 oy
(295 puan) tarafından
Bende ortaokul arkadaşları ile konuşmustum uzun zaman olmuştu görüşmeyeli arkadaşlar nasıllar kim nerde falan diye muhabbet eşim gördü ben yapsam kızarsın falan dedi ama kavga da çıkarmadı çünkü ortada kötü bir konuşma diyaloğu yoktu kısaydı ve bıdaha olmadı da zaten ama seninki kendisi yapıyor sorun yok sende olmayan biseyi varmış gibi yapıyor acayip bı kişilik 
(293 puan) tarafından
Aynen öyle ve bunu kaç kere dile getirdi inanirmisin hayattan soğuttu beni.
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Uf çok fena kızdım ne demek sevgili mevgili kendi gibi namussuzmuymus herkes pis herif ben olsam çok acayip kavga çıkarır ortalığı birbirine katardim on yıllık evliyim eşim asla şüphe etmez edemez ağzına öyle imali laf alamaz heriftir erimdir demem yolarim onu bana güvenmeyen de yanımda durmasın terbiyesiz ama sen dikkat et yarın birgün iftirada atar bu sana ne bilim
(293 puan) tarafından
Aynen canım yapiyor zaten, kaç kere boşanmaya kalkınca aklında başkasi var başkasını seviyor cart curt saçma sapan konustu.
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Esiniz eski hatalarindan ders çikarmadan hatasini kabul etmeden bariştigi  (Kervan yolda düzülür alırım ya gönlünü diye düşünüp) evliliğine yatırım yapmadığı için (gönül almak gercekten duzelmek emek vermek anlaminda )bu birini bulur gider katlanamaz bana vs düşüncesi ile muhtemelen ilerliyor bunun çözümü bu değil ama farkında değil daha çok zarar verdiğinin .

Hatta selam yazan arkadaşınız ve eski fake  instagram hesabınız için ciddi bile değil ama sizide hatalı gösterip kendini bile buna inandırıp hatalarınızı kıyaslayarak kendi rahatlattigi gibi sizinde suçluluk psikolojisi (çocuk için döndüm senin için değil diyorsunuz ya ) ile toparlanmanizi bekliyor. 

Bu kadar düşünce kirliliği yerine sizi kaybetmek istemediğini söyleyip yada söylemeden evliliğine aidiyet duygusu ile yaklaşarak konum alsa hersey çok kısa sürede çözülür ve yoluna girer bu sekilde çok zor sonuçta atalarımız ne demiş ne ekersen onu biçersin (sevgi ,saygı  huzur ekmek lazım)
(293 puan) tarafından
Kendi yaptigi hataları ört bas etmek için benim en ufak şeylerimi çok büyük birşey yapmışım gibi davranıyor çok üzülüyorum gerçekten ve kendini böyle rahatlatmaya çalışıyor hiç bir pişmanlık duymuyot aslında pişman olur gibi yapıyor okadar yalvardı ağladı akillandi sanmıştım
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Sana b.k atmaya calısıyo. Sende benim gibisin demeye calısıyor. Yerinde olsam namusuma laf ettirmez o an terk eder giderdim. Herşeye laf edebilir ama namusuma edemez
(293 puan) tarafından
Haklısın keşke gidebilsem.
0 oy
(17 puan) tarafından

Aynı babam aynı :'(

(293 puan) tarafından
Allah annenin yardimcisi olsun..

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 228 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anonymouss (1 puan) tarafından soruldu
0 oy