0 oy
627 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
2 tane erken sezaryen doğum yaptım. İkisinde de kuvezde kaldı. Eşime dedim ki o kadar eziyet çekiyorum bir hediye hak etmiyor muyum? Oda bir hayır kurumuna bağış yapalım diyor tamam onuda yap diyorum. Ben hediye bekliyorum dedim lafı değişirdi. İkisinde de bişey almadı heves ettiydim kolye felan alsın isterdim nasip olmadı siz neler aldınız bakalım? 

48 Cevaplar

0 oy
(48,529 puan) tarafından
kolye demiştim ucun birini aldi
-Reklam-
0 oy
(351 puan) tarafından
İlla bi hediye beklemiyorum hiçbi zaman sevgisini ilgisini eksik etmesin merhametli olsun yeterli benim için ikinci doğumumu yaptım iki hafta önce her şeyimle o ilgilendi gurbette tekiz elim ayağım oldu buda bana yetiyo her insanın sevgi gösterme biçimi farklı farklı ben mesela sürekli seni seviyorum vs demek isterim o nadir söyler ama markete her girişinde illaki sevdiğim bişeyi alır getirir böylw küçük şeyler de yeterli benim için.. Ve tabi her kadın için küçük şeylerle mutlu oluyoruz aslında ama erkekler malesef anlamıyor bunu
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Aldı yüzük ama geri satıp normal altın aldık palıydı nakadar kurtarırsaz okadar ıyıdı doğum günümdü geçenlerde eşim telefon aldı bıtane
0 oy
(13,824 puan) tarafından
İlkinde tuğralı kolye aldı ikincimde öyle özel bir şey almadı ama yapar yani altın falan sağ olsun :⁠-⁠D
0 oy
(3,681 puan) tarafından

O zaman elimiz sıkışıktı birşey istemedim sadece hastane odasına çiçek almadığı için kırıldığımi dile getirmiştim doğumdan 10 gün sonra uyuyordum öğlen uyandığımda kocaman vazolu bir buket yaptırmıştı birde telefon almıştı oglumuzun resimlerini daha güzel çekmem için :D

0 oy
(7,928 puan) tarafından
Eşimin de dün doğum günüydü 12 Eylül ben unutmuştum bu akşam dedi arkadaşlarım pasta alıp kutladılar yaa dedim umursamadım oda hep bana öyle yapıyor sonra acıdım.iyi ki doğdun dedim yeterli 

Doğum hediyesine gelecek olursak bende 2 tane doğurdum son gebeliğim berbat gecti şekerim çıktı 4 ay boyunca diyet yaptım yoğun bakımlarda kaldık bebegimle kemik oldum açlıktan sen doğur sana pasta alacam sana çikolata alacam döner tantoni bilmem neler neler alacam sonra bir gecmis olsun bile demedi değil hediye bu kdn ayalrca aç kaldı kemik oldu bare bir kuruyemiş bir pasta alayım asla almadı onu almayan adam kalkıp kolye ölsem almaz
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Yüzük aldı doğumdan sonra 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bana evlenirken sözü vardi o zman durumu yoktu beştaş alamamisti dogum yaparsan o zmana alirim demisti hem bestaş aldi hemde hastanede odama orkide getirmisti

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,366 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Azram (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 3,477 göst.
5 Ocak 2020 Aile kategorisinde Ozlemesrash (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 2,626 göst.
0 oy
42 cevap 1,145 göst.

378,395 soru