0 oy
617 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
2 tane erken sezaryen doğum yaptım. İkisinde de kuvezde kaldı. Eşime dedim ki o kadar eziyet çekiyorum bir hediye hak etmiyor muyum? Oda bir hayır kurumuna bağış yapalım diyor tamam onuda yap diyorum. Ben hediye bekliyorum dedim lafı değişirdi. İkisinde de bişey almadı heves ettiydim kolye felan alsın isterdim nasip olmadı siz neler aldınız bakalım? 

48 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hediye Ismarlamadim. Ama gönlünden telefon geçmiş. Telefonumda vardı ama yinede sağolsun 
tarafından
Ya biz telaşlı doğum geçirdiğimiz için unutmuştur diye  laf arasında öyle hatırlattım diyelim =)
tarafından
Canı sağolsun. Bence bunlar önemsiz şeyler. Eşim almasaydida üzülmezdim. Yeterli bebeklerimiz sağlıklı olsun. Eşimizle huzurumuz olsun. Hediye gelip geçer. Bak altta bir yorumda bir arkadaş kolye almıştı çalınmış yazmış.
tarafından
Orası öyle çok şükür evlatlarımızın sağlığı huzurumuz daha önemli ama insan da heves ediyor bir bekliyor
tarafından
Evet canım haklısın. Bununda etkeni çevre işte. Herkesinki alıyor benimki niye almıyor. Beni sevmediği için almıyor beni düşünmüyor mu? Gibi düşüncelere dalanlar oluyor ama işte sevgi o şekilde gösterilmiyor ki.
Mesela doğum hediyesi eşim bana en güzel şeyi alsa sonrasındada çocuğumla ilgilenmese bana yardım etmese ben napim o hediyeyi. Eşin anlayisliysa çocuklarınla ilgileniyorsa dert etme bosver
tarafından
Yok çok şükür şimdi çocuğuma süt veriyorum diye neler alıyor süt olsun sende çocuğuma şifa olsun diye buda yeterli dediğiniz gibi sevginin gösterime şeklinin birçok çeşidi var  Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hediyeden yana sanssizim kolye almisti calindi. 
0 oy
tarafından
Hasntye çiçek yaptrp gelmsti istme çiçeği Gibi kocaman birseydi eve gelince ne kadar a yaptrdn dedm 500 dedi hala pismn ya 
tarafından
Çiçekte güzel ama bana par boşa gitmiş gibi oluyor onun yerine altın bileklik kolye ne biliyim başka bişey daha makbule geçerdi evet 500 TL çok pahalı olmuş
tarafından
Evet ya çöpe atım hiç böyle büyük almmsti yerinden kalkmiyordu
(309 puan) tarafından
Kız yine çiçek almış bizimki onu bile yapmadı :))
0 oy
(3,722 puan) tarafından

Bana almadı  8 ay sonra doğum hedıyesı nıyetine bilezik aldı :) şimdi dr hamileuim. Öğrendim artık cicek alıncak bi de bilezik dıyor  bakalım :) 

tarafından
Ya ne güzel maşallah =)
(3,722 puan) tarafından
Sağ ol canm ben esime hedıye derken bi cicek almasını bekliyoeduum bi de kapıda beklemesini isterdim doğumda o beni çok yanlıs anlamıs kendince telafı etmeye calısıyor işte :)
0 oy
(437 puan) tarafından
Düğün hediyesi sıfır araba almıştı doğum yapınca o arabayı sattık daha buyuk bir araba almak için onuda benim adıma aldı altın kolyemin ucunu buyuttu arabadan kalan parayıda bana verdi ne yapmak istersen dedi bende bilezik yaptim
0 oy
(63 puan) tarafından
2 aylik evliydik benim doğum günüm oldu hediye alınmadı pastayla kutlandı o yüzden esim de dahi kimseden bi beklentim yok beklentiye gerek kalmiyo.
(103 puan) tarafından
Senin gene pasta n alınmış 3 senelik evliyim dogum günümde dügünüm oldu onu da eşim bilerek aynı gün e denk getirdi ikisi bi arada kutlu olsun diye evlendim gece dogum günü hediyesini bırak yüz görümlügü bile takmadı  3 sene oldu daha dogum günü kutlamadı halalarına kendi akrabalarına hala kızlarına gelince mesj atar dogum günün kutlu olsun diye bana da hediyeyi geçtim o kadar mesajı bile layık görmez bile  bende artık aliştim bi beklentim olmuyo yani ama zoruna gidiyor insanın ha birde dogum yaptım bırak dogum hediyesini geldigim gece ayrı odada uyudu  aramızda çok iyiydi herkes hayretle bakardı nasıl bu kadar güzelsiniz diye öyle çok bagırarak kavgamız olmadı ama dogum yaptım eşim geldigim gece den itibaren çok çok degişti hiç tanıyamadım zaten ben dogumda iken de hastaneye almıyola die gelmiş eve yatmış ama degişimine anlam veremedşm dogum dan sonra 2 sene oldu dogum yapalı toplasan yatak odası nda 7  8 defa anca yatmıştır yani karı koca muhabbeti var ama sadece işi düşmediği zamanlar ayrı yatıyor ona da ben başta çok kızıyor dum kendimi üzüyor dum aglıyor dum baktım olmuyo hala ayrı yatıyo serbest bıraktım şimdi yataga gelmese diom aliştim rahat yatmaya oluşum la takmıyorum
0 oy
tarafından
Benimki gün geçtikçe kutuklesiyor bugün doğum günüm doğum günün kutlu olsun bile demedi demek ona o kadar ağır geliyor
(17 puan) tarafından
Doğum gününüz kutlu olsun canım kardeşim Rabbim sağlıkli ve uzun ömürler versin inşaAllah aileniz ve sevdiklerinizle birlikte ❤️
(468 puan) tarafından
Dogum günün kutlu olsun kanka bosver sen onun kutlamasına mi kaldın çakıldakli
(1,541 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun
tarafından
Çok sagolasiniz kizlar:))

Gam.38 sen fatma misin tanıyamadım jsj:)
0 oy
tarafından
Ben istemedim ama telefonum artık donuyordu kendi kendine kapatıyordu son aylarimdi bazen bana ulasamazdi evde tektim kendi işteyken, gitti hemen telefon aldı doğum hediyesi olarak
0 oy
tarafından

Önce cicek sepetinden Çiçek geldi hastane odasına sonra eve gittigimizde yatak odasında yatagin ustunde paket vardi :) balık sırtı altın zincir almıştı takıyorum şuan <3

0 oy
(12,257 puan) tarafından

image

Doğum hediyesi olarak bu 

15 gün sonra doğum günümde

image

0 oy
(10,567 puan) tarafından
Ay bir cacık almadı. Ben istwmedigine dua ediyorum. Sana cocuk yaptım diye 
0 oy
(652 puan) tarafından
Bende pek bişey beklemiyorum çok isterim ama durumu iyi değil bir iki kez çıtlattım ama unutursa o düşünsün artık ne yapalim
0 oy
tarafından
Eşim oglumun ismi benim ismim kendi ismi yazan bir kolue yaptirdi ilk cocugumda haberim yokken simdi kizimiz olucak onun ismi yok içinde .d bu hamileligimi ogrenincede koşa koşa telefon almış bana o gün verdi ben testi yapinca hafizam azdi şimdi 2 cocugun resmini cekiceksin dedi gerek yoktu ama mutlu oldum dusunmesi yeterr
0 oy
(520 puan) tarafından
Robot süpürge ve Beştaş aldı sagolsun. Bende ona istediği bir spor ayakkabı vardı onu aldım. Sonuçta ben anne olduysam oda baba oldu :)
0 oy
(280 puan) tarafından
Bana çeyrek kizima yarım altin
0 oy
tarafından

Hediye olarak koltuk takimlarimimi degistirdi :Dkumaşını yani eskimisdi artık ben de sıkılmıştım saolsun hamile iken degistirdi 

0 oy
(1,750 puan) tarafından

Şarkı varya hani yara kaldı diye hah onu aldı :D

(78 puan) tarafından
Ayy çok güldüm Allah affetsin :D
0 oy
(350 puan) tarafından
Alt tarafı bir çocuk doğurdun ne hediye bekliyon dedi
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Şunu bunu al demedim hatta bise beklemedim ama o ikisinde de altın takti hem bana hem cocuklara
0 oy
tarafından
Bisey istemedim ama 4 ceyrekli bileklik yaptirdi altini severim :d:d

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,358 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Azram (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 3,462 göst.
5 Ocak 2020 Aile kategorisinde Ozlemesrash (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 2,598 göst.