0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (855 puan) tarafından
Kızlar  hamileyken hiç bi sorun yaşamadım  ara ara agrim oluyor bundan  2 Ay önce inanılmaz bi agri tutu ağlaya ağlaya hastaneye gittim 2. Gebelik düşünüyorum  bunu yaşayan varmi nasıl gecti

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım gebelikten önce mutlaka aldır. Gebelikte bir tutarsa, ya da kanalı tıkarsa öbür tarafa gider gider gelirsin. Müdahale de edemezler. Allah korusun karaciğer yetmezliğine kadar gidebiliyor. Ben gebelikten önce aldırdım. Müthiş rahatladım. Ameliyat oldum. Ertesi gün 3.kattaki evime merdivenlerden yürüye yürüye çıktım. İnan çok kolay 
(855 puan) tarafından
Yaa çok ağrılı mi peki ameliyat
tarafından
Sıfır ağrı. Bir kez bile dikiş ağrısı ya da işte karın içinde ağrı falan hiç hissetmedim. Ameliyattan çıktım. Doktor yürü dedi saat başı mutlaka yürüdüm. Gazımı da hemen attım yürüyünce. Ertesi gün herşey normaldi. 3.gün normal hayatıma geri döndüm. Dışarda geziyordum :D
-Reklam-
0 oy
(546 puan) tarafından
Sakın sakın aldirmadan gebelik dusunmeyin gebelikte arti sonrasinda o kadar cok acillik oldum ki dogum sancisi ne ki yanında dedim sezeryandan 4 sy sonra aldirdim artik her gun acillik olmaya baslamistim baska care kalmamisti hamileyken cocugu almadan hicbisey yapamazlar sana mahvolursun önce tedavi olmali.Ameliyat gayet basit sıkıntı olmuyor ancak benim gaz bagirsak sorunlarim gecmedi nedense hala sıkıntıdayım care bulamadim emziriyorumda sizlerde de bi sorun kaldi mi??
(855 puan) tarafından
Ben ameliyatını olmadım canim ya çok geçmiş olsun gaz çıkaramıyor  musun
(546 puan) tarafından
Cok sagol canim gaz cikariyorum hatta inanilmaz gaz cikardim tum gun ama hep bi gaz sancisi hep bagirsak karin agrisi ne bu bu kadar anlayamiyorum cok yorucu Rabbim cumlemize sifalar versin
(855 puan) tarafından
Doktoruna sorsan Amin canım
(546 puan) tarafından
Ozel olmasina ragmen o kadar berbat bi doktordu ki malesef baska hastaliklarda mi var diyr baktirmam gerekiyo gastroentroloji ye gittim eski doktoruma o da emzirmeyi kesmeden ilac kullanamicaksin teste bile gerek yok emzirmeyi birakirsan gel dedi biraktiramiyorum sadece memeyle uyuyan yatip kalkan butun gun memede olan bi bebek mecburen sabrediyorum bende
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bende baya ağrı yaşıyorum doktor ilaç verdi daha taşlarım küçük diye inşallah düşecek düşmezse ameliyat olurum kurtulurum çünkü mahvediyor ağrısı 
(855 puan) tarafından
Banada verdi ismi ney
0 oy
(378 puan) tarafından
Benim hamileyken ortaya cikti canim, bi kac kez cok agrili atak yasadim. Sonra  lohusalikta ve sonrasinda yine depresti duruldu doktor bebek biraz buyusun ameliyatini ol dedi. Sonra bir gun bir agri tuttu aman allahim gececek diyorum gecmiyor iki gun surdu, doktor bir bakti taslardan biri kanali tikamis sarilik baslamis. Dedim ameliyatimi yapin hemen yok dediler oyle olmyyor once tasi kanaldan cikaricaz iyilesicek sonra ameliyat. Ercp diyolar bu yonteme tasi kanaldan kurtardilar bi kac ay sonra da safradaki diger taslar ve iltihap yuzunden korkudan safra kesesini aldirdim. Ameliyat sonrasi uyanirken cok agrim oldu onun disinda cabuk toparladim elhamdulillah, simdi bi sikintim yok sukur
0 oy
(601 puan) tarafından
Nasıl bi ağrı oluyor Cnm şikayetlerin neler Olu yor çok geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 90 göst.
1 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemianne06 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 138 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek90000 (7 puan) tarafından soruldu

378,994 soru

11,344,345 cevap

34,809 kullanıcı

...