+1 oy
2,453 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Nereye gidersen git ben gelmeden evde ol diyor bir kaç arkadasimla görüşüyorum diyorum eşim gelecek eve gideyim ters ters bakıyorlar eşine hesap mı vereceksin koy tavrini diye tavır koyulacak yer var konu var yani 

80 Cevaplar

+12 oy
tarafından
Ben esimsiz bir yere bile gitmem bu durumda da şikayetçi değilim 

Arkadaşlarınız tavır koy demekle çok yanlış ve düşüncesiz konuşmuş sonuçta adam sizinle evli ve eve geldiğinde de karısını görmek istemesi gayet normal 
(350 puan) tarafından
Bende bunu anlatmaya çalışıyorum yani ama tavır koy diyorlar
tarafından
Canım arkadaşların nasıl bir insan tabi onu bilemem ama böyle diyenlerden zarar gelir ben olsam senin yerinde mesafe koyardım
(731 puan) tarafından
Arkadaşa kesinlikle katılıyorum bunu diyen sana bu fikri veren insanlar bunu doğru biliyorlar ise kendi eşine uygılasınlar emin ol bu eve kocası geldiğinde karısı evde olmayınca kavgası çok olmuştur ve boşanmaya kadar gidiyor birzat kendi görümcem eşi eve geldiğinde evde göremediği için sürekli gezmeye komşuya gittiği için adam boşandı şuan arkasından ağlıyor çok pişman ama adam evlendi çoktan başkası ile
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Aman onlarin aklı akıl olsa kocana laf geçir diyeveklerine canım sen git problem olmasın derler
(350 puan) tarafından
Bide tavrini köy diyorlar sanki kötü bir şey istiyormus gibi
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Hayir arkadaşlarını dinleme sonuçta çıkmana gezmene karışmıyor ise sorun yok 

Arkadaşların iyiliğini istese öyle söylemezlerdi
(350 puan) tarafından
Yok karışmaz ben gelmeden evde ol der sadece
0 oy
(143 puan) tarafından
Kız ne güzel işte, tek ricası buysa. Benim eşimde bunu dese öpüp basima koyucam benimki anca beraber kanca beraber. Bazı alınacaklar ve okul harici 
(350 puan) tarafından
Yok bende gezerim arkadaşlarımla oda karışmayız o konuda birbirimize
(143 puan) tarafından
Sen arkadaşlarına bakma, herkesin düzeni başka. Huzurunu da kimsenin alışkanlığı için bozma
0 oy
(9,503 puan) tarafından
Niye ters ters bakıyorlar belki eve gidip daha yemek yapacaksın gün boyu oturduğun yetmiyormuymuş belki işin var ne alaka öyle bakmaları 
(350 puan) tarafından
Ben esime hesap vermem diyorlar bu konuda
(9,503 puan) tarafından
Onlar vermesinn
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Kendimden örnek vereyim 4 yil bitti bitecek oğlum doğmadan önce her gün çıkardım ve eşim eve gelmeden eve gelirdim ve eşinin bunu istemesi çok doğal benim eşimde öyleydi istediğin yere git Gez ama ben gelmeden evde ol derdi 

BENCE SEN EŞİNE DEĞİLDE SANA BU AKLI VEREN ARKADAŞLARINA TAVRINI KOY 

(350 puan) tarafından
Öyle yapacağım artık
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Annem hep der bunu giderdim baban işten gelmeden de evde olurdum diye bunun tavırla alakası yok aslında snucta saygı bana göre gitmişsin gorusmussun eşin işten gelecek mesela neden evde olmayasın 
(350 puan) tarafından
İşte bende bunu anlamadim
(13,824 puan) tarafından
Neyi anlamadin
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ters bakmalarina bı anlam veremedim sakın tavır yapma canm ne güzel işte adam gezmene karismiyo tek isteği o gelmeden evde olman bende eşim evdeyken asla dışarı çıkmam mecbur kalmadigim sürece banada söylerler iyiki bir kocası var çok yüz veriyi gibisinden ama umrumda değil valla 
(350 puan) tarafından
Evet iyiki Kocam var de sende
(1,279 puan) tarafından
Söylüyorum canm sende umursama boşver eve gitmesen de kocasını düşünmüyor derler insan ları memnun edemezsin
0 oy
tarafından
belki eşinden gizli gizli buluşuyosun sanıyolar
(350 puan) tarafından
Yok eşimin bildigini biliyorlar
tarafından
arkadaşların evde kalmış galiba ondan uğraşıyolar
0 oy
tarafından
Sende eşim gelecek eve gideyim deme o zaman işim var evde de
(350 puan) tarafından
Açık acik söylüyorum bunda sakincak bir şey yok ko
tarafından
Yok zaten ama bunların böyle söylemesi belki seni incitir diye dedim dinimizde eşin ne derse o olur evlilik budur zaten bunu kaldiramayip arsizlik etmeyi marifete sanıyorlar bence uzak dur bunlardan
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bence esine degil o arkadaslarina tavrini koy ne guzel eşin seni sıkmayip gonderiyor eve geldiginde de tabiki seni gormek istemesi kadar dogal birsey yok bemce sen olsan istemez misin
(350 puan) tarafından
Evet canım çok haklisin
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ne tavrı koyacaksın ki gayet normal bir şey bence ve olması gerekn şey eşin eve gelmeden evde olman
(350 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,626 puan) tarafından
Kocam beni özlüyor evde görmek istiyor de :))
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yani bence eşinin yaptığı yanlış kişiye göre değişir ben boyundurluk altına girmem giremem
0 oy
(12,525 puan) tarafından
O arkadaşlar gerçek arkadaş oldundan emin misiniz? 
0 oy
(146 puan) tarafından
Nere gidersem gideyim esim gelmeden evde olurum 

Bunu istemek hakki bizim icin calisacak caabalayacak bos eve gelecek yazil adama haksizlik ve saygisizlik bence kim nedese desin esime saygim icin bunu yaparim
0 oy
(2,372 puan) tarafından
Özellikli bir durum yoksa tabi ki bende eşim geldiğinde evde olmak isterim
0 oy
tarafından
Canım bence de fazlasıyla saçma. Ama her evliliğin kendi dinamikleri vardır. Sen mutluysan mutlusundur. Bu kadar.
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Sacmalamislar bence arkadaslarin
0 oy
(7,229 puan) tarafından
Keske benimkide herseye karismasa da tek o eve gelmeden evde olsam 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 334 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde Poine (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 534 göst.