+1 oy
2,460 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Nereye gidersen git ben gelmeden evde ol diyor bir kaç arkadasimla görüşüyorum diyorum eşim gelecek eve gideyim ters ters bakıyorlar eşine hesap mı vereceksin koy tavrini diye tavır koyulacak yer var konu var yani 

80 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
Eşimden hesap vermesini bekliyorsam hesap vermeyi de bilirim 
-Reklam-
0 oy
(341 puan) tarafından
Bazi arkadaslar gercekten cok pis cünkü bendede var bi arkadas gezip tozuyor kocasina bi yerine takmiyor bile ben ona haber bile vermiyorum disari cikarken diyo sen yapiyorsan bende senin gibi yapmak zorunda degilim yani. Benim esimde senin ki gibi cok kizardi bastan ama cocuk falan olunca ztn hem kendimde dayanamayip geliyodum hemde gelmesemde artik pek bisi de demezdi . Ama esinin saat kacta gelecegine de bagli mesela benimki suan saat 10 10 bucukta geliyo . Mesela aksam gelseydi biraz zorlanabilirdim oda sadece annemler icin oraya gidince cok kalmak istiyorum :)
0 oy
(13,077 puan) tarafından
Her ilişkinin kendi iç dinamiği farklıdır ben bugün işte idim eşim çocukla idi eve gelmedim çıkar çıkmaz arkadaşımla oturdum biraz geçikeceğim diye mesaj attım kendi ise gidecek çocuğa bakmış bir yemek vardı birini de o yapmış geldim yemek yedik duşa girdi çıktı ise gitti neden geç kaldın acele etmedin vs hiç demedi aynı şey kardeşimin evliliğinde olsa idi kavgayı bütün mahalle duyardı sizin evliliğiniz size özeldir sana tavsiyem evliliğine fayda sağlamayacak tavsiyeleri dinleme.
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bu konuda eşimin demesine gerek yok ben dışarı ciktiysam eşim gelmeden evde olur yemegimi hazır ederim 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Gerekirse hesap veririm kimene bjjnvcsmmsmsms 

Boşver sen onları 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Yani esine tavir koy demeleri yanlis belki sen bu duruma icerlenip eşinle kavga edeceksin evinin huzuru bozulacak o zaman hangi arkadas duzeltecek durumu :) boşver önemli olan evinin huzuru
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Olabilir hiç takmayıp akşam saatlerindede rahat gezenler var sen onlara bakıp gaza gelme bisver bacimm
0 oy
tarafından
Eşim böle bişe istemedi hiö benden istedede yapmam zateb 
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Bak şimdi yerine göre değişir. Komsumda oturuyor olsam eşim gelmeden evde olayım derim. Ama bazen çarşıya yada avm ye falan gidiyorm eşimden sonra geldiğim de olur. Sonuçta nerde olduğumu biliyor ee hergun hergun de çıkmadıgim için. Bunu ne eşim sorun eder ne de ben. 
0 oy
tarafından
Bende bi yere çıktığımda esim gelmeden eve geliyorum sonucta bekar degiliz bi aileyiz olmasi gereken bu 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
İşte erkeklerde kendi sralarinda bu muhabbeti döndürüp gaza getiriyolar sonra da evdeki karısına sen bana karışamazsın arkadaşlarım senin yüzünden benle dalga geciyo diyip karısına ahkam kesip huzur bozuyolar bunlarda o erkeklerin kadın versiyonu,sen sakın arkadaşlarını dinleme onlar anca huzur bozarlar,bi kadın nasıl ki kocasının eve geç gelmesini evle bağlantısını kapatmasını istemezse aynı şekilde erkek içinde geçerli bana göre 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Nasıl eşine hesap mı vereceksin diyen arkadasmi olur her yere eşimle giderim arkadaşım eşim benim ama eşime hesap değil nereye gitsem söylerim oda ayni şekilde insanız ya başımıza bisey gelse markete bile giderken söylerim dünya hali bu 
0 oy
(802 puan) tarafından
Onlar vermesin bosver esinle kotu olmani mi istiyor acaba bu arkadas grubu ?
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ne alaka tavır koymakla ben genç kız kende evlendim suan da kendi ev düzenim de de bu şekildedir aksi bir durum olmadığı sürece eşim gelmeden evde olurum yemeğimi yapar eşim geldiğinde güler yüzle karşılar sarılır öperim oda her zaman der seni görünce kafamda ne kadar olumsuz şey varsa uçup gidiyor diye önemli olanda bu değil mı el alem için huzursuz olma ya değer mi 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Arkadaşlarının düşüncesi yanlış benim arkadaşlarım öyle desede takmam sonucta eşinde kendince haklo
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Arkadaşlarin sana dostluk yapmıyorlar 

0 oy
(974 puan) tarafından
Kocanizin istediği olması gereken bir durum kadınlar nasıl yemek saatlerinde nasıl kocalarının evde olmasını ister erkeklerde evden geldiğinde kadınların evde olmasını ister arkadaşlariniza mesafe koyun bence böyle insanlar birde oturup şikayet ederler kocalardan acaba kim ne yapsın böyle kadınları evliliğin kuralları var olmazsa olmazları var bunlar önem arz etmeyecekse neden evleniyorlar acaba o arkadaşlarınız nasıl bir evlilik yaşıyorda yemek saatleri evde olmuyorlar ne ilginçtir 
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Ne güzel eşin seni evde görmek istiyo bizimki hic tınlamaz nerdeysem nerdeyim keyfine bak der.Demekki bunaltıyorum herifi ki bensiz daha iyi 
0 oy
(3,347 puan) tarafından
Adamın işten eve geldiği Zaman seni evde görmek istemesi çok normal bence bunun içinde tavır koyma 
0 oy
(4 puan) tarafından
Cnm ev hanımıysan ve eşin işten geliyorsa beklediği normal gibi geldi bana. Sonuçta yorgun aç geliyor. Bazen olur tabi dışarıdan gelmek ama sık olursa eşin haklı olur gibi sanki 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 336 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde Poine (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 537 göst.
7 Kasım 2022 Aile kategorisinde Guldennur (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 396 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 384 göst.