0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Kızlar babam prostat ameliyatı oldu ve çok zor geçti aynı günde iki kere ameliyata alındı kanama yoğun bakım falan çok zorluydu bende 12 gündür annemdeyim evimle aramda 1 saatlik yol var ve birtek ben annemlerin yanındayım diğerleri zaten uzakta gelmediler bile abilerim de aynı şehirde olmasına rağmen işlerinin peşine düştü sadece bir ablam ve ben yanlarındayim eşimde annesinde kalıyor hamileyim yoruldum hastaneye git gel ne zaman çıkacağı belli değil durumu iyi çok şükür eve gitsem sürat asacklarini biliyorum ama diğerlerine hiç bişey demezler bn gidiyim desem gözlerine batarim eminim evim kapalı 12 gündür eşim orda ben burda eve gitsem yanlış mı olur ameliyattan öncede sonrada hep burdaydim

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamileyim diyorsun iyi hissetmiyorum de öyle git bari hamile birini o kadar gün orda tutmaları ayıp bence hem prostat ameliyatı kalp ameliyatı değil ki bence de evine git 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Madem kıymetin bilinmiyor göze batıyor her şeyin ne diye ordasin, gelmeyenler daha kıymetli olur kendi ailen olsa dahi bu böyledir ,iyilik yapan hep kaybeder 
0 oy
(8,963 puan) tarafından

O kadar durmussun kuzum iki gün daha kal iyi ise yakında taburcu olur zaten ...geçmiş olsun..

Ama dediğin gibi gelmeyen kıymetli olur sen şimdi gitsen hiç gelmemiş gibi olur

0 oy
tarafından
Yanlış anlaşılacak bir durum yok sen zaten gitmişsin destek olmuşsun seninde bir evin, eşin var artık dönebilirsin hem hamileymişsin git dinlen surat asmasınlar aksine kendileri git dinlen demeli 
0 oy
tarafından
12 gun orda olmama ragmen kızım gıt duzenıne evıne bak ıyıyız bız hallederız demeyıp daha sen gıtmeye kalktığında surat asacaklarsa keske sende bastan hıc ılgılenmeseymıssın kıymet bilmeyene kılını kıpırdatmayacaksın bu hayatta kardesım gecmıs olsun zaten gecmıste artık gıt evıne dınlen hamılesın bırde yazık
0 oy
tarafından
Kimse sürat asacak diye istemediğin şeyleri yapma.

Öncesinde ve sonrasında kalmışsın zaten gidebilirsin yine gelirsin sonra.
0 oy
(12,750 puan) tarafından
Hamilesin senin dinlenmeye ihtiyacın şükür iyiymişte baban bir aklı başında kimse yok mu sana sen de burda perişan oldun git dinlen yoruldun diyecek anlaşılan o ki kıymeti bilinmiyor yapılanın o yüzden kendini hırpalama boş yere 
(26 puan) tarafından
Abim anneme hastanede benim kalmamı söylüyor sen eve git diyo anneme kendi karısı bile gelmedi hiç gelin olarak
(12,750 puan) tarafından
Sen bosver onları canım anne isen önce çocuğunu düşüneceksin hele o çocuk karnında ise senin dinlenmen gerek babanın Allah şükür hayatı riski yokmuş sana da laf eden olursa çatır çatır de yüzlerine. Kız bizim buralarda cenaze ortamında bile olsak hamile olanlara sen kendini düşün yorulma git bir köşe de otur falan denir SONUÇTA onun karnındaki de bir can diye ne değişik insanlar var
0 oy
tarafından
Hamileymişsin canm ben olsam giderdim evinime . Sana onların bunu teklif etmesi lazmdı 
(26 puan) tarafından
O kadar zor günler geçirdim ki zaten bulantılarım vardı üzüntüden aç durdum hiç beslenemedim dün Dr gittim korktum artık bişey olmuştur diye Dr da kalbini dinletmedi iyi bir sikinti yok dedi bu seferde ona kafayı taktım abim bnm beklememi söylüyor hastanede annem eve gidicekmis Bn beklicekmisim falan filan işte

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 247 göst.
7 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 777 göst.
13 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 76 göst.