0 oy
2,560 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugun hastaneye gittik  kontrol icin . 

Bebegim cok saglikli cok sukur 

2 kilo geliyor 32. Haftadayizz 

Eve geldik annemi arayip anlattim 

Kilosunu gelisimini  ozel hastanede  dogum yapcam onu da söyledim  doktr bnm istegime gore sezeryan yapiyormus diye kapattm 

Esimde yanimda oturuyordu   .

Herseyi niye anlatmisim anneme dogum yapacagim hastaneye kadsr neden söylemişim  oyle diyor 

Bende dedimm bu cocuk onlarin torunu merak ediyorlar sorduklarinda sizene mi diyim dedim de gerekirse diyor 

Kendi annesi dun aradi hastaneye gidecegimiz saate kadar ogrendi oglundan ozel hastande yapacagim dogumun parasini kaynanam vercek .

Kaynanam o parayi vercek diyee  ona herseyi anlatmamiz lazmms benm annemler beni cok dusunuyorsa dogum parama destek cikacaklarmis .. 

Normal de de  der ki esim ,kiz tarafinin ailesi hep bir adim geride durur evlenen kiz ailesine sık sık gidip gelmezz diye bana ogut verir mesele paraya donuncee  annemlerde para vercekmiss .. 

Her neysee  bunlari dedi nyee  anlation nye syluyon diye bende onlarinda hakki ozaman sen de anana soyle oda sormasin dedimm kalkti bana tokat atti  cenemi sıktı  uzerime yurudu . 

Ben nerde hata yapiyorum bi diyin ya 

66 Cevaplar

0 oy
(10,080 puan) tarafından
Nerde hata yapmissin olcakti o. Boyle bi adama cocuk yapmakla yapmissin zaten basta hatayi..
-Reklam-
0 oy
(590 puan) tarafından
aaa hele hamile kadinaa tokat atmayi birak sen uzulsen bebek hissediyo yazik ne bicim bi esin var allah kurtarsin gercekden :( 
0 oy
(220 puan) tarafından
Şiddete meyilli bi insanla evlenerek yapmışsın zaten yapacağın hatayı. İlerde neden yemeği güzel yapmadığından tut, hava niye bu kadar sıcak gibi bahane ile bile şiddete uğrayabilirsin.
0 oy
(421 puan) tarafından
Ailene siginamiyrosan git devlette doğur kimseden para alma ne hakla karışacaklar ondan sonra 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Ailen sahip cikarsa  dogum dan sonra git canim iyi dusun 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ben eşimin yanında hiç ailemle konuşmam onlarada söyledim rahat konuşamıyorum diye. Şimdi hep eşim evde yokken konuşuruz. Sana da tavsiyem bu olur tabi tokat olayı ayrı bi boyut onun için ne yaparsın kendin bilmelisin 

İlgili sorular

+2 oy
13 cevap 989 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayseisik (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 317 göst.
0 oy
11 cevap 394 göst.
4 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ece42 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 275 göst.

381,231 soru