0 oy
555 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
Kaynanamla yaşıyorum yeni bebegim var dublekste oturyoruzz daha ben kendi eşyalarımı kullanamadan hevesle aldığım çeyizleri kaynanam kendi kafasına göre alıp kullanıyor.. Ben birsey deyincede suclu oluyorum hor görme den kullansa neyse ütümü özenerek aldım pahalı aldım bugun baktımki kırılmış herseyim öyle ortalıkta ben onları bekarken ne özenle almıştım bana hicbirsey yapmadılar ihtiyaclarımı bile eşim değil kendi ailem görüyor bıktım artık cocugumun herseyine karısıyorlar ailem bebegime esyalar alıyor puset bebek arabası oyun halıları falan evin içi esyayla dolu of napcanız diyor mevlüt yapcktım gerek yok diyor ben napcam bunaldım iyice hic cekemiyorum bıktım eşimde ayrı eve cıkmayı göze alamıyor herseyde hep parayı ön planda tutuyorlar yeterki paraları gitmesinde ne olursa olsun bıktım bunlardan ne yapabilirim psikolojim bozuldu iyice hic rahat yok :( bekarken cok rahattım paramda vardı pulumda 

10 Cevaplar

+1 oy
(5,913 puan) tarafından
Ne yap et ayri eve cik ben esimle oturur bir tas corba icerim en azindan huzurum olur yeri geldi onuda yaptik en azindan kapimi kapattigimda evet bu ev benim evim diyebiliorum ayni ev olmaz canim aile kurmak istiosa esin her zorlugu goze almali ayni evin icinde aile kurulmaz sende onlarda karsilikli sekilde yuz goz oluosunuz esin yuzunden ailesiyle olan sayginda son buluor herseyleri batar durur 
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tek çare ayrı eve cıkmak
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Evlenirken aynı evde yaşayacağını biliyor muydun
(32 puan) tarafından
Sadece 3,4 ay dediler sonra kaldı öylelikle
(1,169 puan) tarafından
Sadece 3 4 ay demislerse keske hiç çeyizini açmasaydin canim hep gidecekmis gibi dursaydin sen yerlesunce ayrilma iside uzadi bence diret ayrilmak icin
0 oy
(68 puan) tarafından
Ay herşey bi kenara da mevlut yapmaya gerek yok demek de ne oluyor saçmalamasınlar yap mutlaka durumun varsa ve de senin olan biseyi kullanıp izinsiz ve bildikleri halde bir gün evinde kullanacağını ne hakla kafasına göre açıp kullanabiliyor anlam veremedim durumu olmaz alamaz vs neyse kullanırsınız ortak yaşıyorsunuz ama bence bilinçli yapılıyor allah yardımcın olsun 
0 oy
(119 puan) tarafından
Canim keske ceyizini almasaydin annende kalsaydi ayri eve cikinca alirim esyalarimi deseydin..bu kadarda gorguzusluk olmaz Allah yardimcin olsun
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Evlenmeden once kabul etmicektin neraber oturmayi sonrada boyle oluyor tek care evini ayirmak
0 oy
tarafından
Çok dua et samimi bir şekilde ayrı ev için Allah eşinin kalbine cesaret verir.

Biz de 1 ay kadar birlikte kalmıştık öyle bunalmistim ki eşime de bisey diyemedim düşünsene 1 aylık insanım annesini mi kotuleyim. Utandim içime attım Allah'a yalvardım sonra birden eve çıktık. Azıcık aşım kaygısız başım demişler.
0 oy
tarafından
Çeyizi ayır götür annenlerde kalsın, hatta abart götürürken ihtiyacınızın fazlasını götür eksik  çıktıkça ya yenisi aldır ya da in kaynananın evinden al eve çıkar isteyene kadar da verme. Madem bu kadar paracı bunlar anca bu kadar bundan anlarlar. Bırak senden başka biri kullNacaksa ailen kullansın
0 oy
(650 puan) tarafından
Zaten her şeyi kendi ailen karşılaşmış.evlenmeden çalışıyor muydun? Evleniyorum diye mi işten çıktın?  Eşine anlat ayrı eve çıkalım olmadı ben yine eskisi gibi çalışırım annemler çocuğa bakar.diye söyle. Rabbim anlayış versin eşine de ailesine de.
0 oy
tarafından

İnsan hayirsiza denk geldi mi böyle oluyor :( postları okudukça ne dertler var diyorm.dua ediyorum , 

Çünkü hepimiz birer sıkıntısı içindeyiz ...

DİLLERİM rabbim en yakın zamanda ayrı eve çıkmani saglayacak bir mucize yaratır ...

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 409 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 268 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 301 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,125 göst.
28 Haziran 2020 Aile kategorisinde Oguzunannesi (107 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı