0 oy
600 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Basta ben hiç kimse benden daha çok nefret edemez aslında nefrette bi duygu onu bile haketmiyolar ama elimde degil

29 Cevaplar

+3 oy
(437 puan) tarafından
2 yüzlüler zaman gectikce yaptıklarını gördükce icim kalkiyor oraya giderken sanki cenazeye gidiyormuşum gibi geliyor istemsiz bi sekilde kahve ediyoeum kocamla sıkıntı cikariyorum ve oraya gitmemek ocon herturlu oyunu ceviriyorum :))) asla pisman degilim keske fırsat olsa cocugum olmasa daha neler yaparım 
(771 puan) tarafından
Valla elimden gelse 1 kasik suda boğarım onları Allahın cezaları..
-Reklam-
+1 oy
(1,361 puan) tarafından
Nefret etmiyorum ama sevmiyorum da. Sırf eşim için görüşüyorum. 
(771 puan) tarafından
Ben eşim için bile konuşmuyorum artık öldü saydım ikisini de
(421 puan) tarafından
Bende ayni eşim icin görüşüyorum eşimi arada bırakmaya vicdanım el vermiyor
0 oy
(85 puan) tarafından
Neden cnm ediyosun ben altli üstlü oturuyom onlarla biseylerini görmedim sadece gorumceleri sewmem kavgaliyim onun dışında eşim ailesini sewmez ve kayinbabam 5 sene oturun dedi ewimde kara kara dusunuyoz bu zamanda nasıl ew alicagiz diye 
(85 puan) tarafından
Ayy inanmıyorum benim görümce şey demişti ay ben kız istiyordum hayal kırıklığı oldu ama şimdi o kadar sewiyo ki keşke demeseydim dedi öyle
(437 puan) tarafından
Oğulları belirliyor cinsiyetii oğlunuda sevmesinler aynen boyle soyle agzini ayirip ortasina neyse gece gece sinirlerim oynamayacak melek be onlar allaha sirk koşuyorlar
(771 puan) tarafından
Hepsini Allaha havale ettim ben basa çıkamıyorum çünkü Allah en iyi şekilde ödeyecek yaptıklarının bedelini sabırla bekliyorum o gunu
(771 puan) tarafından
Kiz bide cinsiyeti erkeğin belirlediğini bile kabul etmiyorlar diyorum gidin doktorlara sorun acın elinizde internet var bakın bakalm diyorum işlerine gelmiyo çünkü anca hacıya hocaya gidelim de okusun erkek doğur böyle kafada insanlar tam bir gerizekalilar
(437 puan) tarafından
Hacıya hocaya kendini götursunde kendi doğursun salakmı ne
0 oy
(988 puan) tarafından
Kim seviyo ki :))
(771 puan) tarafından
Nedense genel olarak sevilmiyolar gercekten:)
(988 puan) tarafından
Aynen sevilmiyo özellikle kaynanalar eski zamandan beri böyle günümüz dede devam ediyo
(1,368 puan) tarafından
Beeen  :))
tarafından
Ben seviyorum
(9,247 puan) tarafından
Bende sewerrım
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Annesinden babasından nefret etmiyorum sadece kırılıyorum ama bir kardeşi var başımın belası ondan soğudum kutuplardaki buzullar bile benden daha soğumamıştır yüzsüzün teki
(771 puan) tarafından
Ben encok ana babasından ediyorum şeytanlar tam zaten 3 görünce evli allahtan ayda yılda bir goruyorum
0 oy
tarafından
Bende buradayımmm
(771 puan) tarafından
Hepsi de Allahindan bulsun insallah
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ben cunku her halta karisiyorlar off nefret ediyorum  allahtan uzagim uzaktan boyle yakin olsam bu is yurumezdi heralds
(771 puan) tarafından
Ben bide aynı binada oturuyorum lanet olsun surekli huzursuzluk veriyolar varlıkları bile yatiyo var ya
(1,271 puan) tarafından
Allah sabir versin cnm
0 oy
tarafından
Biz bir oturuyoruz çok fena depresyondayım .
(3,095 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
tarafından
Bu bayana katılıyorum
(771 puan) tarafından
Cok fena psikoljik şiddet uyguluyorlar beraber oturmak berbat bir şey gerçekten
tarafından
Berbatin ötesi
0 oy
(846 puan) tarafından
Benden uzak olsunlar. Allah'ın cezaları. Bebeğim olduktan sonra gördük gerçek yüzlerini. Kaynanam olcak kadın eşimi doldurdu onlar bebeğe niye künye almıyorlar bebek arabası almıyorlar diye. Eşimle birbirmize girdik bu konuda. Ondan sonra benim annemle kavga etti o karı. Ve kayinpederin hiç sesi çıkmıyor tabi olayları ne kadar biliyor o da önemli. O gündür isinamam o karıya. Yarım saatlik yolda oturuyoz Allah altlı üstlü oturtmasın inşallah 
(771 puan) tarafından
Ah bu kaynanalr zaten yılanın başı Allah öldürmesin süründursun derim her zaman
0 oy
(169 puan) tarafından
Yaktığm doğalgaza kadar burunlarını soktukları için hepsinden nefret ediyorum 
(771 puan) tarafından
Biseye burunlarını sokmasalar olmaz zaten
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Ben nefret etmeyen grubunu aramaya geldim ☺️
(771 puan) tarafından
Daha çok ararsın kiz herkesler nefret ediyo:)
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Anne babası hariç diğerlerinden nefret edenlerde buraya gelebilir :D

(771 puan) tarafından
Gelsinler:)
0 oy
tarafından
Bennn hepsinde iğreniyorum isimlerini bile duyunca cildirasim gelitott
tarafından
Ayyynneeeennnn+++
(771 puan) tarafından
Al benden de o kadsr
0 oy
(620 puan) tarafından
Ailesi değil kendisinden bile artık nefret eder duruma geldim bir duruyoruz her gün yemin ederim bıktım usandım yüzlerini görmekten artık Allah canımı alsın diye dua ediyorum daha 24 yaşındayım bide gerisini siz düşünün 3 tane örümcek kaynana kayınpeder bıktım usandım artık vallaha 
(771 puan) tarafından
Aynı 3 örümcekte bende var hepsi aynı b.k
0 oy
(201 puan) tarafından
İftiracı bi aile Allah’a havale ediyorum o kaynanam olacak yılanla konuşmuyorum engelliydi eşimle ikimizde bugün aradı ağzıma bir sürü laf uydurdu eşimle aramızı bozmak istedi rabbim izin vermedi ona yüce rabbim onu bildiği gibi yapsın tek isteğim bu çok yoruldum artık eşimle kaçarak evlendik diye yapmadığı kalmadı 
(771 puan) tarafından
Allahindan bulsun
(201 puan) tarafından
Amin inşallah eşime karın senden boşanmak istiyor dedi halbuki çok seviyorum kocamı amaç zaten bizi boşatmak
0 oy
(7,022 puan) tarafından
Ben ben beennnnnn. 
(771 puan) tarafından
Lânet gitsin hepsine
0 oy
(394 puan) tarafından
Nefret değil ama çok düşüncesizler sürekli bizi yeme derdindeler
(771 puan) tarafından
Zaten düşünceli olsalar her şeye burunlarını sokmasalar surekli hayatımıza karışma derdinde olmasalar her şey daha güzel olacakta iste duramiyolar
(1,315 puan) tarafından
Aradım cvp . Kaç kez konuştum anlattım yok anlamiuor lae. Şehir dışına gidiyorum artık. Taşınacak. Yoksa boşanacak
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Ama haksız değiliz ki canım herşeye de karisilmaz ki şahsen benim ailem benim evime hayatıma karışmaz bunlar niye bu kadar ısrarla müdahale ediyor bilmiyorum benim de çocuğum var oda yarın bir gün evlenip gidecek benim hakkım yok ki onun evine karışmaya 
(771 puan) tarafından
Yok onlara göre o bizim oğlumuz oburu el kızı tabi ki karışırız ederiz kafası bu kafa olduğu sürece daha cooook sevilmezler
(1,618 puan) tarafından
Tek sevdiğim huylari ne biliyo musun:))) ben cagirmayana kadar bize gelmiyolar
(771 puan) tarafından
Hiç cagirma:))
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Sadece kaynanamı sevemiyorum kayınlarımı severim bebeğimi kaybettiğimde sezeryan yapmışdm sen anne değilsin normal doğuramadın dedi oğlu çok üzülmüş bem hiç ağlamamşm üzülmemeişim o gun bugundur herşeyi batıyor nefret ediyorum 
(771 puan) tarafından
Sezeryan doğuranlar anne olmuyomuymus Allahın geri beyinlisi Allahım şunların nesli tükense artık ya
(1,618 puan) tarafından
Hahahaha benimki de yeni doğum yaptığımda doğurmadi doğurmadi ameliyatla aldilar çocuğu diyo tövbe tövbe
(771 puan) tarafından
Benimki öyle bisey diyemezse alttan alttan laf sokardı hepsini evde doğurdum kendi başına bilmem ne anca söyler dururdu bende dedim ki maşallah seninki baya sağlammış o zaman dedim bi daha bisey diyemedi:))
(1,750 puan) tarafından
Onuda der orası apayrı ilk oğlu eşim onda çok kesmişler oda bidaha girmemiş akşama kadar sancı çekmiş temizlik yapmış halı çarpmış wvdw doğurmuş şimdikiler korkuyormuş bende korkmuşm bende dedim ya sen canlıyı zor doğurmuşm ben yaşamayan yavrumu nasıl doğuruyum
0 oy
tarafından
evlerine gitmek olum gibi bisey gorumcenin sesini duymak işkence kaynananın yuzu seytan gibi geliyor.yaptıklarından snra tiksiniyorum kendilerinden 
(771 puan) tarafından
Aynen valla kaynana kaynata ve oğullarına 3 lü şeytan grubu lakabını taktım 3 de görümce var Allahtan evliler de uzaklar benden..

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 650 göst.
+4 oy
76 cevap 902 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 121 göst.
+2 oy
32 cevap 389 göst.
12 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,001 cevap

34,854 kullanıcı

...