0 oy
119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Valla az yiyorum ama ona ragmen veremiyorum bende saldım gitti bana motivasyon verin lütfen ihtiyacım var 

....

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben salmadim hedefime ulasmadanda salmayacam açlıktan  aglayacam ama dayanmak zorundayim 
(7,654 puan) tarafından
Helal olsun açlıktan miden agrimadikca asla zayıflanmiyor
(886 puan) tarafından
Helaallll
tarafından
Ay evet  ya kac kez ağrıdığını  bilirim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç yapmadım diyet hava atayım mı azıcık yaa zayıfım da kendim 
(886 puan) tarafından
Bacim evlenmeden önce 50 kilo idim sadece cok az göbeğim vardı evlendim aldım verdim şimdi 2. Çocuğu doğurdum ama göbek var basen var 69 kiloyum boy 1.58 hayatım diyetle geciyor
tarafından
Ahhh hayalimde ki kilo 50 kilo olmak ahh ahh keşke 50 kilo olsam benden mutlusu olmaz yaaa
(886 puan) tarafından
Kiyamam kız sanaa
0 oy
tarafından
Düne kadar salmıştım aha bugün yine başladım. Bazen üzülüyorum ömrüm diyetlerle geçti diye. 50 kilo olan bile 45 olmaya çalışıyor nedir bu kadınların kendiyle derdi. En cok da benim 
(886 puan) tarafından
Vallahi bu ben ya 2.çocuğum var sürekli kilo al ver bıktım bu durumdan 80 idim şu anda 69 um pazartesi basliycam tekrar bakalm
tarafından
Bende 88 ile başladım şuan 78 oldum 68 olayım yetwr bırakacam diyorum ama yalan. Bu kilo takıntısi var ya bu bağımlılık 58 de olsam acaba 55 mi olmalıyım derim herhalde
(886 puan) tarafından
Cidden birbirimize ne kadar benziyoruz bu konuda bende bi türlü tatmin olmuyorum
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Ramazan ayından beri saldım gitti almiyom da veremiyorum da bu saatten sonra Ra veremem hamileyim çok almasam yeter
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bende diyetteym canım kaç kilosun hedef kaç
(886 puan) tarafından
Valla kzum 80 den 69 a düştüm pazartesi tekrar basliycam ya olmuyor böyle hedef 65 olsam yeter ben diyetisyenle verdim .. Ama eşimle belirli aya kadar konuştuk o sebeple bırakmak zorunda kaldım ama beni gör Sen 67 68 görünüyorum
(1,013 puan) tarafından
Diyetisyenle kac ayda verdin canım bnde diyetisyene gidiyorum ama böyle konusup sorcak kımsem yok da
(886 puan) tarafından
Valla kuzm ben 3 4 ayda anca verdim çünkü sürekli kaçamaklar yaptm tam anlamıyla uyarsan eğer.. 4 ayda verirsin diyetisyen güzel kilo verdiriyor
0 oy
tarafından
ben coh güzel yiyom yiyom yiyim ohhh
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Bende yeni doğum yaptım 10 gundur diyetteyim 3 kilo verdim 73 um şuanda özel diyetisyenemi gitsem acaba diyorum
0 oy
(3,729 puan) tarafından
34 yaşındayım hayatım boyunca hiç diyet yapmadım boşver bacım ye gitsin bidahami gelecek dünyaya

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 979 göst.
0 oy
36 cevap 645 göst.
0 oy
29 cevap 598 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
+4 oy
76 cevap 900 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu

378,332 soru