0 oy
641 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Evlilik sonrası kocanızın parası sizin paranız oluyor mu? Yoksa kendiniz çalışır para mı kazanırsınız? Ayrı ayrı mı oluyor?

48 Cevaplar

+4 oy
(1,595 puan) tarafından
Benim olan hersey onun 

Onun olan hersey benim 

Eger bir evde ayrı gayrı varsa o evde mutluluk huzur olmaz 
(48,704 puan) tarafından
benim mantikx+++
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ayyyyy tabiki benim param o zaman ne diye evleniyorum babamin evinde yasardim kaynanana sor bakim kayinababanin parasi onun parasimiymis?
tarafından
☺️☺️☺️☺️
tarafından
Yazdigimi okuyunca bende fark ettim kaynana ne alaka Allah beni ☺️☺️☺️
(2,471 puan) tarafından
Hahah
(48,704 puan) tarafından
☺️ senin kaynanayq soralım
tarafından
Benimki valla catir cutur yer hatta butun hersey kaynanamin ustune ☺️
0 oy
(13,169 puan) tarafından
Kendi paramı kendim kazanıyorum ama onun parası da benim param ayrimiz gayrımız yok kazanan harcanan ailemiz için her şey sonuçta 
0 oy
tarafından
Tabiki benim param oluyor eşim hem calismama karşı o zamanda sonuçlara katlarir hem caliscaksam niye evleneyim kiii demi yani
(847 puan) tarafından
++ bencede yani hem evde cocuk bakiyoruz hemde calisamiyoruz istedigimizi almiycazmi bu yuzden oturuyoruz evde diye hem utusunu yemegini temizligini yap cocuguna bak hemde onun parasi mi var onun parasi benim param bencede
tarafından
Aynen valla mesela paralar hep bende olur eşimde sadece kredi kartı olur oda lazım olur diye evli barklı adamın ne gibi eşinden ayrı harcaması olabilir ki hem çocuk dogurcam hem eve Bakcam yemek yapcam diğer ev işlerini yapcam üstüne yok senin paran benim param mevzusu olcak öyle bir dünya yok
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Biz kadınlar evlenene kadar babanın sorumluluğundayız evlendikten sonra kocamızın sorumluluğundayız. Tabiki onun parası demek benim param demek
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Ne kadar saçma postlar açıyor sunuz ya evlilik bu para ayıracak olan niye evleniyor 
(86 puan) tarafından
Nesi sacma insanlar buraya iclerini dokuyor saygi duymak lazim insanlar ozel hayatlarinda kim bilr neler yasiyor da sorma gereginde bulunuyolar.
(2,974 puan) tarafından
Güldümmmmmm
0 oy
(10,048 puan) tarafından

Esimin maasi benim hesabima yatiyor var sen dusun :D

tarafından
Oooo hahah en güzeli benim hesap yok ta neyseki herşeyinin şifresi bende daha doğrusu herşeyini ben ayarlıyorum kendi bilmez bile :))
(10,048 puan) tarafından
Kiz rahat oluyo hic param bitti derdi yok :D
0 oy
(4,979 puan) tarafından
Cnm kizkm yokken calsirdim bn benim param benim paramdi kocamın parasida benm paramdi ;))) şimdi işi bıraktım yine kocamın parası bnm param ;)
(1,733 puan) tarafından
Ahahahah bu çok iyi yaa :)))
0 oy
(6,232 puan) tarafından
Ee heralde benim param hayırdır bir aile oluyorsun sonuçta hersey ortak 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Erkek nikahına aldığı kadına bakmak ile yükümlüdür canım het türlü ihtiyacını gidermek koruyup kollamak ve sakınmak zorundadır ama devir malum zor bir devir geçim çok büyük bir sıkıntı egerki eşler arasında bir anlaşmaya varılıp kadının da çalışması gerektiği kanaatine varılırsa tabiki kadında çalışır parasını kazanır ama bu süreçte de senin paran benim param gibi bir şey olamaz çünkü bir cağı altında aynı hayati yaşıyoruz sonuçta velhasıl erkeğin kazandığı para da kadının kazandığı para da ortaktır ev için ve geçim içindir ben bu düşüncedeyim çalıştığımin parasını hiç bir zaman eşimden saklamadım eşimde keza öyle 
0 oy
(11,310 puan) tarafından
Ben çalışmıyorum eşim istemiyor ama çalışsam da senin benim olmaz herkesin parasi herkesindir ben öyle gördüm kimde yoksa ona destek cikar
0 oy
(1,381 puan) tarafından

Onun parası benim param . Benim param yine benim param:D

0 oy
tarafından
Ondan birşey al derken sanki dileniyormuş gibi hissediyom asla benim param degil esimde onu hissetirmez.
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Tabi ikinizin canm beni calistirmiyor çalıştırsa kendi ihtiyacimi alırım ama olmadığı için ikimizin
0 oy
(2,310 puan) tarafından
Ben çalışmıyorum şuan, onun parası benim benim herseyim de onun. Kızım büyüdüğünde çalışmayı düşünüyorum, o zamanda benim oaran onun parası olur. Ayrı gayrı olan evlilikler bana samimi gelmiyor. 
0 oy
(154 puan) tarafından
Ayol.oda soru mu onum parası benim param benim. Param yine benim param :))) maaş günü elimde durur istedikçe veririm erkekler hiç tutumlu değil iki gunde bitirdiği için onun eline vermiyorum artık günlük 5 lira yeterli :)))
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Evli degilim ama fikrim ayrı gayrı olmamalı. Onun ki benim benimde neyim varsa onun
0 oy
(261 puan) tarafından
Kocamın parası benim param evet hiç hesap sormaz verir sağolsun ama kendim çalışsam o paranın tadı daha başka oluyor benim görüşüm 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Şuan çalışmıyorum onun parası hepimizin çalışınca da benimki hepimizin sevmem ben öyle eşim de sevmez. Gizli birikim yapılmaz mesela hoş şuan zaten olmuyor malum piyasa
0 oy
tarafından
Bizim sevgililikten beri hic senin paran benim param muhabbeti olmadi aramizda ki bende calisiyordum çok şükür simdide senin paran benim param muhabbeti yok 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 537 göst.
0 oy
42 cevap 708 göst.
+1 oy
4 cevap 337 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 1,001 göst.

380,357 soru

11,388,583 cevap