0 oy
503 göst.
Aile kategorisinde (1,744 puan) tarafından
7 buçuk aylık evliyim eşimin görevi dolayısıyla memleketten baya uzak bir şehirdeyiz. Burada arkadaşım yok yaşıt komşum yok akşama kadar evde yalnızım. Çok sıkılıyorum çok bunalıyorum. Memlekete gittim belki kafam dağılır dedim ama tersine duramıyorum evde aşırı boğuluyorum geldiğimden beri ağlıyorum. Bana dua edin.

29 Cevaplar

0 oy
(10,025 puan) tarafından
Kiz benimde yasit komsum yok 30 yasindayim en genci 40 yasinda. Yasa bakmiyoruz valla :)
(1,744 puan) tarafından
Ben 24 en genci 45 yaşında
(10,025 puan) tarafından
Bugun 1.kattaki abla oglum agliyo yukari cikmiyo diye eve aldi bizi 52yasindaymis :)
(1,744 puan) tarafından
Ahahah
-Reklam-
0 oy
(564 puan) tarafından
Nerdesin canım bende aynı sekildeyim
(1,744 puan) tarafından
Kahramanmaraşliyim Tekirdağ'da yaşıyorum
(9,247 puan) tarafından
Tekırdagınn neresınde
0 oy
tarafından
Evlendik ilk bir buçuk sene bende öyleydim bilgisayara takmıştım kafayı sürekli dizi izliyordum sürekli bişeyler yiyordum canım sıkılır markete giderdim çıkar parka otururdum kulaklığımı takar öylece müzik dinlerdim yapacak bişey yok böyle böyle geçti günlerim hep eşimde gece 11 buçuk 12 de gelirdi eve yemek yedik yattık diyene kadar anca olurdu zaten tek sohbetimiz yemekte olurdu 
(1,744 puan) tarafından
İzleyecek film bırakmadım o kadar çok izledim ki
tarafından
Ben o kadar saçma şeyler izliyordum ki kısmetse olur en hamarat benim gelin evi müge anlı esra erol aklına ne gelirse
(1,744 puan) tarafından
Bende öyle hiç bir şey yapmak gelmiyor içimden
tarafından
Öyle oluyor ama alışıyorsun zamanla
0 oy
(513 puan) tarafından
Sen ben olabilirsin bende başka sehirdeyim hiç komşum yok esimin iş yerinden 2 kişi ile tanıstik bir abla var kafa dengi birde benle yaşıt kız var 2 senedir 2 şöyle görüşürum sadece ama çokta yakın değil araba mesafesi var aramızda çok bunalıyorum hergun evde
(1,744 puan) tarafından
Eşim de tanıştırdı iş arkadaşlarınin hanımıyla da kafamiz pek uyuşmadı rütbe farkı olunca mesafeli oluyorlar.
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Bende öyle vallaa. Alıştım artık 2 sene oldu.
(1,744 puan) tarafından
Ben nasıl alisicaksam daha bir yıl oldu eşimin görevi daha 3-4 yıl buradayız.
(7,924 puan) tarafından
Ben zaten fazla insan sevmiyorum çevremde bir tane görüştüğüm bile olsa yeter ama oda yok malesef bazen çok sıkıcı oluyor gerçekten de.
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Ahahah bacım 26 yaşındayım en genç komşum 45 yasjnda mxjek
0 oy
tarafından
Keske benim de komşum olmasa sorandan usandım
0 oy
(200 puan) tarafından
Al benden de o kadar benimde bir buçuk sene oldu komşularım yaşıtım değil ama gidip geliyorum iyiler çok şükür aksini düşünemiyorum bile
0 oy
(119,242 puan) tarafından
ahaaa bi gurbet gelini daha hosgeldin aramiza 4 yil bitti her aile evinden donuste bende boguluyorum
(1,744 puan) tarafından
Keşke memlekete yakın olsa bir dahaki memlekete gidişimiz seneye bir yıl ne yapacağım.
0 oy
tarafından
Benimde öyle zaten ben pek komşu arkadaş seven tıp değilim yani evin içinde hap yalnızım hiç komşu arkadaş falan diye düşünmedim canım sıkıldığında evimi temizliyorum yemek yapıyorum 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Aynı kız en genç komşum annemle yaşıt .arkadaşım yok  .3 yıldır yanlızım. Eşimde sabah gider gece gelir . Bebek yaptım 4 aydır hiç sıkılmıyorum .tek arkadaşım:)
(1,744 puan) tarafından
Hemen hamile kaldım iyiki de kaldım onunla ilgilenirim en azindan
0 oy
(12,581 puan) tarafından

Farkında değilsin en güzeli bu . 

Kendine ayar vaktini,bakımını yap sağlıklı beslenmeye çaliş yuruyuşe çık  gir mutfağa farklı tarifler dene :)

Benim ailem başka ulkede 

Komşular hepsi asker 

Arkadaş sevmem hiç arkadaşım yok 

Köpeğim vardı bebe gelince onu müstakil eve koyduk bebişle takılıyoruz  :p 

(12,581 puan) tarafından
He hamilesin  :)
Allah kavuştursun belkı hamilelik hormonlar da etkiliyor motivasyonunu yüksek tut doğuma hazırla kendini kaç haftalık
(1,744 puan) tarafından
19 haftalık olacak bir kaç güne
(12,581 puan) tarafından
Allah kavuştursun.  İlk dimi ?
Hamilelik ,doğum hakkında oku bilgi edin çok işine yarayacak.  Ben iki aylıkken oğrendım işten ayrıldım sağlıklı beslenmeye sporuma devam ettım normal doğum istiyordum araştırdım kendimi doğuma hazırladım çok şükür çok keyıflı geçtı kızımız oldu. Şoyle bi şey var sen nasıl geçirirsen hamileliği bebeğin huyunu etkiliyor benim çok güzel sakin geçtı kızım çok sakin hiç gazı olmadı
(1,744 puan) tarafından
Amin evet ilk bebiş
(12,581 puan) tarafından
Oho çok işin var moral bozmaya vaktin yok motivasyonunu yüksek tut
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Cano hamile degılsen spor salonuna yazıl. Mis gıbı kafa dagıtırsın. Her yerde bayanlara ucretsız devletın kursları var ona yazıl
(1,744 puan) tarafından
Hamileyim halk eğitimdeki kurslara gitmeyi düşünüyorum
(10,874 puan) tarafından
Git kız kafan dagılır. Cocuktan sonra zaten sıkılmak yok.
0 oy
(341 puan) tarafından
Ayni sorun bende de var cnm göçebe hayat8 diyorum hicbir yere ait olamiy9rwun ama yalnizlikta olsa ucunda insanin kendi evi gibisi yok 
(1,744 puan) tarafından
Üniversite okurken bile bu kadar bunalmadim sıkılmadim
(341 puan) tarafından
Arkadas ortami ve sorumluk7k olmayinca hayat ogrenciyken guzel
Komsu edindim dost gibi girip dusman gibi davrandı
Kursa falan git kimseyle cok samimi 9olmaya gelmiyor inan insan sonra emeklerine uzuluyo DEGMEZMIS diye vaktine sevgine
0 oy
(6,820 puan) tarafından
ben 24 komsularim 30 ve 34 arasi
(1,744 puan) tarafından
Ben 24 en genç komşum 45lerde
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bende buraya atandığımda kimsem yoktu. Sadece 65byaşındaki canım ev sahibim vardı. Canım benim iyi ki var. Ne zaman sıkılsam gel kahve içelim derdim. Ne pişirsem onada götürürdüm. Sohbetinde harika
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Buralarda takıl canım yapcak bişey yok zamanla arkadaşta bulursun kendine öyle konuşursun burdan yakın olsak sana arkadaşlık ederdim severim komşuluk ilişkilerini 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Ben de aynıyim. Yanlız başına oğlumla berbae revin için de kafayı yicem. Arada alıp oğlumu dışarı çıkıyorum bi kaç kişiyle tanıştım yaşıtım da var ama sohbet pek kuramadik.sokakta görünce selam veriyoruz geçiyoruz. Ben de isterdim evime geksin komşu bi kahve içelim sohbet edelim ama yok işte. Ailemden uzağa evlendiğim için bazen pişman oluyorum. İki ablam ayni yerde evli. Hep birbirlerine gidip geliyorlar. O kadar özeniyorum ki... Ama maalesef işte. Nasip kısmet..... 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Eşinin görevi ne? Sen bide o askerde gidince bunalmayı gör yeni evlisin komsu arkadas edinmekren cok eşinle vakit geçir.
(1,744 puan) tarafından
Astsubay
(9,247 puan) tarafından
Tekirdağ neeresındesın
(1,744 puan) tarafından
Merkez
(9,247 puan) tarafından
Saraydayım bende benimkide görevde suandada babamdayım
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Yazn herkesin tarla işi oluyo o yüzdn apartman da kimseyle görüşemiyoz kışında gelr gideriz birbrmze en gencimiz 25 en yaşlımız 75 yaşında neredeyse hergn birimizde toplanırz

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 759 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yettigarii (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 224 göst.
0 oy
3 cevap 181 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 157 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,213 puan) tarafından soruldu