0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Mesela illa yasitiniz olsun istermisnz arkadas olarak yoksa büyük insanlarla mi sohbet etmek istersiniz merak ediyorum bizim burda büyük ınsanlar daha cok var 1 2 tane yaşıtım var kahveye davet ettim ama gelen olmadi üzülüyorum bende kalabalığın icnde yanliz olmak üzüyor beni peki sizde durumlar Nasil 

23 Cevaplar

+1 oy
(2,678 puan) tarafından
Kendim den küçük ve yaşıt insanlarla kafam almıyor nedense büyük kişilerle daha doğrusu olgun kişilerle oturrum hep 
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
25 yaşındayım 45 yaşında da arkadaşım var yaşıtımda çok var 20 yaşında da var:) 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben 25 yaşındayım. Üst kattaki komşularım hep elti en küçüğü 70 yaşında. :) Seviyoruz bir birimizi ama doğup büyüdüğüm şehirdeki arkadaşlarım hep yasitim tabiki. Gittikçe görüşüyoruz.
0 oy
(808 puan) tarafından
Büyük küçük farketmez kimle anlaşırsam arkadaş olurum 
0 oy
tarafından
Arkadaşım yok o yüzden her yaşa açığım 
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Büyüklerimle arkadasm.  Kafalar uyusuyor
0 oy
tarafından
Bilerek istiyerek yaptığım bişey deyil ama geneli benden büyük oluyo bilmem ki neden ama bı yiyenim var bana yetişti onlada çok iyi anlasiyommm  enteresan biseyya bu bilerek ypilicak bişey deyil istiyerek hiç secilmiyo arkadasss
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Bendem büyüklerle nedensee..
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Ya taşıtların oluyo ya da daha büyükler olgun olması lazım 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Kahveye mi gelmediler niyeki canım ya valla benim arkadaşlarım benden kucukle b n 29yasindayim konustuklarim 21-26-28arasi hep bu yaskarda büyük kisilerlede konsuurum sknti deil:-)
(2,671 puan) tarafından
Birşey olmaz canım aynı binada olmasa da instegram da takiplesiyrz dedin ya ordan mrblas sonra çağır aynen bazen malesef öyle oluyor eltinle aran nasıl bilmiyorum ama eltilerle pek anlaşılmıyor :-):-)  yani onuda cagorabilirsin hem bence eltine bağlı kalm başka arkadaşlıklar kur samimi olma git gel yapın benimde çok sevdiğim bir arkadaşım var aynı bonada deiliz ama haftada bir mutlka görüşürüz ya p bana gelir yada ben ona giderim 5aylik bebeğim olmaskna rağmen hep ilk ben çağırırım insanlara sende öyle yap canım :-):-)
(886 puan) tarafından
Keske yakin olsanda senle otursak ne iyi olurdu. Şimdi bende utaniyorum davet etmeye tekrar birdaha söylememe gerek var mi sence
(2,671 puan) tarafından
Ayy kıyamam sana keşke yakın olsaydık valla ne güzel olurdu canında sklmszdi yani istersen bi teklif et şöyle baktın gelmedi birdaha söylemesin canım eltinin görüştüğü birileri var mı acaba seni tanıştırsa yada eşinin iş arkadaşlarının eşleriyle falan tanışan :-)
(886 puan) tarafından
Ya bi cok arkadşım var ama yakinimda degiller onlarla hep planli bumusmam gerekiyor o sebeple ama bu gün görüştük kayinvalidem gelsin gelirim dedii zaten gelmezse dahada ısrar etmem bende yanlış düşünmüyorum dmi canım canim özelden de görüşelim sevdim seni ben:)))
(2,671 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım belki kadın utangactir yani sen adım atarsan o da atar canım :-):-) bende öyleydim insan çekiniyor ister istemez:-):-)
 olur olur görüsuruz canım :-):-)
0 oy
(2,555 puan) tarafından

Hangi insanla konusupta arkamdan laf etmicegimi bilip kafam rahat ediyorsa onlarla muhattap olurum yasi hic fark etmez benimle guzelce sohbet edip laf arayip 2 de yanina bisey koyup millete anlatmasin yeter:D

0 oy
tarafından
Burda kendini yanlız hissedenler karşılaşsa ne iyi olur kız bende yanlız hissediyorum benden çok varmış
(157 puan) tarafından
Aynen ben de onu fark ettim. Benim de kayınvalidem ve görümcemden başka arkadaşım yok şu an. Gurbet zor
0 oy
tarafından

Kimi seversem kim yakın gelirse kim kafa dengimse yani yaş filan farketmiyo kafalar uyuştuktan sonraa ben biraz deli doluyum enerjim yüksek çok gülerim neşe saçarım herkesle iyi anlaşırım ama herkesle arkadaşlık kuramam sevmem ve yakınlık hissetmem lazım kafa dengim olması lazım

0 oy
(4,195 puan) tarafından
İnsan ve vicdani olan Allahtan korkup kuldan utanan herkesle arkadas olurum farketmez benim için yasi görüntüsü
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Bence bu konunun cok yaşla alakasi yok insan kafasının uyuştuğu  anlaşabildiği herşeyle arkadaş dost olabilir bütün arkadaşlarım benimle aynı yaşta değil mesela degisiyo yaşları 
0 oy
(636 puan) tarafından
Köyde oturuyorum. Ailecek karı koca oturduğumuz 2 aile var. Onlarda benden büyük :) gündüz ekibim ayrı. Hepsi 70 yaşın üstünde :) yaşlı kankilerim benim onlar. (24 yaşındayım) :) 
0 oy
(410 puan) tarafından
Kafam kiminle uyuşursa hoşsohbetli zaman geçirecek biri olduğu sürece ayrıca"ALINGAN"olmayan kimseyle arkadaş olurum.oluyorum da 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Arada çok yaş olsun da istemem
0 oy
(388 puan) tarafından
Benden küçüklerlr anlaşamıyorum ya bazıları çok nadir lafa dengi oluyor yaşıtlarım la iyiyşz çok hobbili değillerse :) büyüklerle anlaşıyorum genelde 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Sayilara takilmam kafa dengim olduktan sonra sorun yok 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 303 göst.
0 oy
29 cevap 504 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fatmaa (1,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 182 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu