0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar bitek benim kaynanam mi böyle bilmiyorum belki bilen vardır kaynim bende kaliyo 17 yasinda yazin sürekli bu çocuğu bana birakiyolar yazin kaynanamgil köye gidip bahce falan uğraşıyorlar çocuk sıkılıyormus başlarından atmak için bizr iteliyolar  ve s.a.l.a.k esim de kabuk ediyo kac defa söyledim hayır de diue ama beni dinleyen  kim 2 tane çocuğum var bide bu yoruldum 1 Aydan fazladır bende çocuk dun kaynanamgil goruntulu aradi  oğluna diyoki oğlum yengenin rvinde iyice bakımsız tarzana dönmüşsün Allah aşkına bu söylenecek laf mı kaybım ya anne sacmalama yengem sürekli 6emek yapıyor tatli yapıyor yiyorum falan dedi yo kuran çarpsın çok çirkinsin diyo esime söyledim kardesini koymamak için başka bahaneye gerek varmi diyorum salla diyo takma annemi diyo tek desigi laf bu kendimi zor tutuyorum wallahi dengesiz kari 

12 Cevaplar

0 oy
(48,367 puan) tarafından
kendi alıp baksin o zaman
(1,243 puan) tarafından
Oyle desem bi ton lafla döner bana ben birakmiyodum da çocuk istedi bilmem ne  yalan dolan ceviz fındık bahanesiyle gelmiyorlar ya
(48,367 puan) tarafından
bana çok yanlış geliyo kız olsun erkek olsun başkasının evinde kalması.dogru degil 17 yaşında koca delikanli istedigin kadar kardesim de evdeyken özel hayatta kalmaz dogru dürüst rahatta edemezsin bu sıcaklarda hep ustune basina dikkat etmek zorundaasin
(1,243 puan) tarafından
İşte koca bir yaz kapalılar gibi gezdim zaten evde hiç rahat değilim bide o kadar hazırci miy miy çocuk ki bana yazıyorlar okula giderken sandviç yap diye ugrasamam dedim walla banane ya
-Reklam-
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Kız olsaydı belki o yaşta dursun derdim ama erkek çocuğu ne biliyim ya kalması çokds uygun değil sanki tam deli çağları 
(1,243 puan) tarafından
İşte ben bunu esime senelerdir anlatamiyorum deli caglar8ni da geçtim yaz günü evde kapalılar ghi geziyorum bunaldım her sabah cocuklara kahvalti esime kahvalti buna kahvalti aksam yemeği oglen yemegi yenge sureklu acıktım sürekli dır dır
(1,750 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım umarım sorununuz aşılacak bişeydir eşin anlar kıymetini
(1,243 puan) tarafından
Yok canim anlamiyor bide beni bununla evde bırakıp gezmeye gidiyor iyice çıldırıyorum
0 oy
(17,558 puan) tarafından
Madem öyle alsın çocuğunu terbiyesiz garı
(1,243 puan) tarafından
Keske alsa ben istemiyodum da efe kendi istedi diyo yalan ya
(17,558 puan) tarafından
Ya hadi ordan hazırcı diyeydin işin zor bacı yaa
(1,243 puan) tarafından
Tam hazirci wsllahi wallahi zor ya
0 oy
(13,761 puan) tarafından
Hemen lafin arasina dalip anne göndereyimde sen adam edersin nede olsa benim değil senin çocuğun deseydin. 
(1,243 puan) tarafından
Gonder gönder ben daha iyi bakarım der  okul varya sözde o yuzden gitmiyomus
0 oy
(2,341 puan) tarafından
Niye kendisi bakım yapıp manikür pedikür mü yapıyormuş oğluna 
(1,243 puan) tarafından
Hem onu kastediyo hemde çok zayıflamış diyo mal karı sen oglen yemegi bile vermiyorsun çocuğa bizim evde  ****** gibi yiyor ben napiyim
0 oy
(6,172 puan) tarafından
Seninde varsa kardeşin çağır gelsin eşin bakalım ona da öyle davranacak mi 

Yada annen eşinle konuşurken senin için ay kızıma bakamıyorsun filan desin bakaykm ne oluyor 

Ben kabul etmem hem erkek hem ergenlik cagi seninle aynı evde olmadı günah bile
(1,243 puan) tarafından
Benim tarafıma bisey demiyo Allah var ama benim kardeşim kiz yard8mci oluyor sonuçta ama bu oglan bana yük sadece basks biseu değil aa ne günahı benim kız kardeşim kalırsa büyük günah erkek kalırsa kardeş bebek küçük daha o öyle diyolwr bana
(6,172 puan) tarafından
Hangi dine mensuplar acaba
Eşin ve kız kardeşinin tek başına
Sen ve kayninin evde tek başına kalması günah çocukların olsa bile aklı başında birisi yanınızda olursa değil bir kere bunu düşünüp izin vermemeleri lazım

Daha ne kadar kalacak evinde okulu yok mu
(1,243 puan) tarafından
İşte onu söyleyen yok aramızda yas farki var diye küçük kardes sayiyolar onu şuan okula gidip geliyor zaten ama koyde cevizler olmamis onu bekliyolar Allah bilir ne zaman gelcekler
0 oy
(283 puan) tarafından
Yanı bu kaynanalara altında olsan yaranamıyosun gerckten bnu anladım ben
(1,243 puan) tarafından
Aynen cok özür dilerim agzina s.can yaraniyir
0 oy
(127 puan) tarafından
Kaynanalara yaranamazsin bacim hiç takma kafana 
(1,243 puan) tarafından
Yok yaranilmkyor walla doğru diyosun
0 oy
(12,542 puan) tarafından
Beğenmiyorsan kendin bak derdim demeliydin 
(1,243 puan) tarafından
Oo onu desem benden ala s.refsjz olmaz onun gözünde
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım eşine değil kaynana söyleyeceksin. Madem ben bakamıyorum tarzana dönüşmüş sen iyi bakıyorsan al sen bak de. Bende kalmasını istemiyorum rahat edemiyorum genç çocuk evde rahat dolanamıyorum de bu ne böyle ya sinir oldum 
(1,243 puan) tarafından
Soylwdim canim biliyor da rahat edemediğimi çocuğun sana.ne zararı varki naliyor diyor bide beni görsen sinirden sadece kafayi yiyorum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Erkek çocuğuymuş gelip yesin yemeğini evlerinde kalsın .Kaynanan da teşekkr edeceğine sana yengene gideli çelimsizleşmişsin diyor ;sana sö.ver gibi .Çok acayiplermiş
(1,243 puan) tarafından
Ayy kiyamaz ooglusuna korkar basima bisey gelir falan ödü kopuyor karının işte dengesiz ağzının ayarı yok cidden
0 oy
tarafından
Ayyy aynısından bendede vardı benimkinin farkı kaynım bende kalmak istiyordu kayinpederim evlerine çağırıyordu delirmek uzereydim  yani kendi evimizde bile rahat edemiyoruz yaa
(1,243 puan) tarafından
Canim benim de kaynom bizde kalmak istiyor koyde sıkılıyor diye sırf kaynanam yok dese bile zaten kayinpeder basindan savmak için esime baskı yapıyor al al diye Allah yardimcimiz olsun
tarafından
Ben def ettim bacım valla ayyy sinir geliyirdu tişört le bile dolasamiyordum evde bı kaç gün abisi evde yokken surat yaptım yanına çıkmadım tersledim sonunda gitti şükür

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 770 göst.
20 Haziran 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,041 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 224 göst.
7 Mart 2023 Aile kategorisinde Esma25 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 263 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ilknur17 (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 415 göst.