0 oy
130 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Kızlar ciddi şekilde nasıl davranmam gerektiğini anlatan bı akıl istiyorum artislik yorumlara kapalıyim 

Diğer postlarima bakarsanız bilirsiniz özetle kaynana bna eşimin yanında bni kotuledi yani vefasizmisim saymiomusum onu kocam yüz verse neler yaparmışim neyse eşim hala anasını koruyo  anam n derse sus diyo dünde ortada bişe yok suratın asma diyo kızlar bn napayım akıl verin bnm pasif v ezik olmamı istiyor kısaca yani kadın saycak bnd dinlicem e hadi eşim cvp verse tamam dicem oda yok n Kadar değişik kadın sayio eşimin yaninda bna eşim asla bni korumuyor çok canım sıkılıyor şuan ikisiylede konusmuom kuş değilim ama içimden gelmiyor eşimin bni savunmamasi bni üzüyor sinir edio.     Kadın zaten oğlu bişe demiyo die rahat akıl istiyorum akıl nasıl davranayim n konuşayım 

1 cevap

+1 oy
(2,610 puan) tarafından
Vallahi ben olsam ananın koynunda yat o zaman der ikisine de yüzü çeviririm sessiz kalırsan ezerler ama şöyle bir durumun var eşinde bitiyor iş senin tarafında değil ne yapabilirsin bilmiyorum 
(221 puan) tarafından
Sesiz olmadim için dik başlı oluyorum işte cnm sesiz olsam bn meleğim gerçi bunlar yine bişe bulutlark
Kime sorsan bni sesiz diye anlatır bu kadın belki de bnm ayarımi bozdu
(2,610 puan) tarafından
Anlıyorum canım özetle nasıl olursan ol bir kulp bulup seni kötülüyorlar
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 950 göst.
13 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,469 göst.
17 Ocak 2019 Aile kategorisinde Bebegimherseyim (337 puan) tarafından soruldu
0 oy