+1 oy
2,756 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
Kızlar ben çok utangaç biriyim. Eşim anasının sözünden asla Çıkmaz beni üzer hamile halimle anasının ağzına bakar... Düşük tehlikesi atlattım bebek rahme çok yakınmış... Doktor salı günü alttan muayene edecegim dedi... Kaynanam bende olacağım yanında bakacağım diyor... Dedim saçmalamayın ben doktora zor açıyorum ilk muayenem alttan nasıl olur... Dedi doktor erkek ona açan bana da gösterir yanında olacağım... Ağladım eşim de bana laf ediyor eğer anneme çık vs durmasın dersen kızarım diyor..  Yeter artık bu aileden çektiğim... Yeter :( ne yapayım ben şimdi ne var benim ki altın kaplamami neyine bakacan senin de var... 

123 Cevaplar

0 oy
(265 puan) tarafından
Kokune kibrit suyu bu anacı erkeklerin hepsi ayni b*k
-Reklam-
0 oy
tarafından
Devlte içeri kimse alınmıyor özelde de öyle bir sistem yok altan muande kaynna durmz eş bile durdrmuyor doğuma gire biliyor norml doğuma anlycgn boşuna uzlme 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İstedigi kadar desin doktor müsade etmez rahat ol
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Ayy o ne ya mahremiyet denen bir şey var. Ben bırak muayeneyi kaynanamin yanında emzirmedim bile. Kocana da yuh yani anasının saçmalığına ortak oluyor.
0 oy
(657 puan) tarafından
Ona açan bana da gösterir ne ya ne kadar Rezil Bir zihniyet, tepkini göstermeliydin
0 oy
tarafından
Suç onda değil kocanda...
0 oy
(43 puan) tarafından
Dr zaten müsade etmiyor yanındakine çıkartıyor canını sıkma sen 
0 oy
(286 puan) tarafından
Esinde sorun sen keyfinden mi muayene oluyon sanki de bende bakacam diyo manyak mi bu kadin gunah yaaa  
0 oy
(119,351 puan) tarafından
o adamdan coxuk yapilirmi yaa 
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Yarın birgün şey yapparken yanınızda duracak derse ne yapacakmış o kocan 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benim de dopum öncesi kaynanam bakayım dedi kızdım hayır dedim bozuldu oturdu umurumda değil sende çık odadan de yada öncesinde doktora de doktor çıkartsın odadan devletsd zaten giremez 
(4,988 puan) tarafından
Neye bakacakmis hayir ne istiyorlar gorunce ne olacak valla merak ettim.akillarinda ne var
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kaynanan gtünüde yırtsa giremez
(7,768 puan) tarafından
Ayrıca böyle eşleri gördükçe beynime kan sıçrıyo
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Doktor kabul etmez ztn çıkarır dışarı içini ferah tut
0 oy
(13,158 puan) tarafından
Aç kıçını gel bak de ne ***** insanlar inşallah doktor onu bir odadan kovar da aklı başına gelir Allahim daha neler göreceğim derken her seferinde daha geri.zekalısını gösteriyorsun bize doktorun yerine olsam veririm eline ultrason aletini gel gel sen muayene et derim 
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Seninkine bakmak isteyen oğlununkinede bakmak ister bu nasıl bir iğrençlik sana bakınca ne olacakmiş
0 oy
(2,526 puan) tarafından
Ay ne ger.zekalı bi b.k bildiğini zanneden kadınlar var ya ne alaka baksa ne olacakmış ne anlayacakmış acaba. Yuh.
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Ya bu insanları anlamıyorum çok merak ediyorsa açsın kendi şeyine baksın tobe 

Doktorlar izin vermiyor canım odada tek bakıyorlar doğumda bile sancı odasında yanımda görümcem vardı onu bile çıkarttılar ama  hastaneyi arayıp doktoruna bağlanıp gitmeden önce doktorunuzdan bunu isteye bilirsiniz
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Kaynanan kafayı yemiş yemin ediyorum

0 oy
(3,259 puan) tarafından
Doktor almaz ki yanına ne münasebet lan nasil manyaklar var Allahim sen koru ya
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Defolsun gitsin ağzını aç bacım manyak mısın ya nasıl bakabilir yolarım valla onu kaynanaymış haddini bildiriceksin böylelerine senin özeline nasıl bakabilir üstelik seni hor görerek sinir oldum ya ağzını aç gözünü yum kocan kızarmı o zaman o da kalksın babanın yanında özel yerini göstersin bu ne saçmalık bu ne cahillik. 

İlgili sorular

+11 oy
124 cevap 2,439 göst.
20 Eylül 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.
0 oy
2 cevap 102 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 645 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde ilkysry (146 puan) tarafından soruldu

380,320 soru

11,387,138 cevap

34,887 kullanıcı

...